Zdobądź 90% dofinansowania na dla Twojego biznesu – oferta ważna tylko do 5 czerwca 2024 r.!

29 kwietnia 2024 ABC Aktualności
Zdobądź 90% dofinansowania na dla Twojego biznesu – oferta ważna tylko do 5 czerwca 2024 r.!

Szczegóły dostępne na naszej stronie. My składamy wniosek, a Ty cieszysz się rozwojem swojej firmy! Dotacje można przeznaczyć między innymi na zakup i montaż instalacji fotowoltaicznej czy instalacji pomp ciepła.

Kliknij tu:

Co możemy zaoferować Twojej restauracji? Oto rozwiązania, które mogą przynieść znaczne oszczędności energetyczne i finansowe, a także przyczynić się do ochrony środowiska:

 • Fotowoltaika: To obecnie jedno z najlepszych na rynku rozwiązań pozyskiwania energii w sposób ekonomiczny i przyjazny dla środowiska. Moduły fotowoltaiczne pracują nieprzerwanie przez okres co najmniej 30 lat, a inwestycja z tak wysoką dotacją zwróci się w mniej niż rok.
 • Pompy ciepła: Gwarantują pewne ogrzewanie nawet w czasie silnych mrozów i umożliwiają obniżenie kosztów ogrzewania. Jako jedyne źródło grzewcze daje się połączyć z możliwością produkcji „własnego paliwa” z fotowoltaiki
 • Stacje ładowania do samochodów elektrycznych: Dla Ciebie i Twoich klientów, aby coraz szersze grono elektromobilnych kierowców znajdowało Twoją restaurację na mapie.
 • Klimatyzacja: Dla komfortu Twojego personelu i dla tych, którzy uwielbiają odwiedzać Twoją restaurację.
 • Magazyny energii: Dzięki nim zwiększysz niezależność energetyczną Twojego biznesu i zmagazynujesz energię wyprodukowaną z fotowoltaiki.
 • Zakup prądu: Możesz również zabezpieczyć dostawę prądu po atrakcyjnej, stałej cenie, skorzystać z możliwości zakupów hurtowych energii na giełdzie lub podpisać elastyczną umowę niwelując zobowiązania na które decydują się przedsiębiorcy w tej trudnej branży.

Poznaj Energy On: Odnawialne źródła energii to obecnie optymalny kierunek rozwoju energetyki na całym świecie, w tym również w Polsce. W Energy On specjalizujemy się w profesjonalnym doborze i montażu nowoczesnych systemów odnawialnych źródeł energii, dostosowanych do indywidualnych potrzeb Klienta. Naszym celem jest poprawa efektywności ekonomicznej przedsiębiorców z branży HoReCa.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Sprawdź nasze realizacje, zapytaj o referencje: Zobacz, jak pomogliśmy innym firmom osiągnąć niezależność energetyczną i zredukować koszty związane z energią. Nasze projekty obejmują zarówno restauracje, hotele jak i pensjonaty, od mniejszych do całkiem sporych inwestycji. Każda realizacja to dowód na nasze doświadczenie i profesjonalizm. Zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio!

Jeżeli kwalifikujesz się na dotację HoReCa to wspaniale. Nigdy wcześniej nie było takiej okazji dla przedsiębiorców prowadzących biznes w branży HoReCa, a tym bardziej takiej wielkości. Skorzystanie z niej może ograniczyć Twoje koszty stałe i zwiększyć konkurencyjność w tej wymagającej branży.

A co, jeżeli nie kwalifikujesz się do dotacji?

Nie można się poddawać. Rzadko kiedy los uśmiecha się do nas w taki sposób. Wiedzą o tym przedsiębiorcy, którzy należą do grupy która nigdy do tej pory nie była dotowana w ten sposób. I trzeba sobie z tym radzić.

W Energy On pomagamy przedsiębiorcom z województwa pomorskiego, warmińsko – mazurskiego oraz mazowieckiego wdrażać odnawialne źródła energii połączone z optymalizacją kosztów związanych z energią na przykład poprzez:

 • Budowę instalacji fotowoltaicznej dla hoteli, gdyż wiemy ile prądu potrzeba na zasilenie central wentylacyjnych, klimatyzacji i innych urządzeń elektrycznych.
 • Budowę instalacji fotowoltaicznych dla restauracji, ponieważ znamy zestawy prądożernych urządzeń, które jednak są w kuchni niezbędne, aby szybko i w wysokiej jakości przygotowywać jedzenie.
 • Montaż pomp ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej w pensjonatach, szczególnie w miejscowościach nadmorskich, gdzie nie ma dobrej alternatywy dla źródła ciepła. Potrafimy dobrać odpowiedni system, aby ograniczyć koszty podgrzewania ciepłej wody, ale zagwarantować również, że gościom jej nie zabraknie.
 • Montaż kompensatorów mocy biernej, aby uniknąć opłat za energię bierną, która jest generowana nie tylko przez maszyny, ale również przez klimatyzatory czy oświetlenie LED.
 • Sprzedaż energii elektrycznej na korzystnych warunkach z gwarancją ceny nawet na 4 lata do przodu lub z możliwością zakupów giełdowych w cenach hurtowych

Każda inwestycja w Energy On rozpatrywana jest indywidualnie, a na całość patrzymy szeroko i kompleksowo. Dzięki temu nasi klienci otrzymują często synergię korzyści łącząc różne elementy naszej oferty.

Sprawdź, co możemy zrobić dla Ciebie, aby obniżyć rachunki za energię i tym samym sprawić, by Twój biznes był bardziej opłacalny. Skontaktuj się z nami:

Artykuły – ABC Restauracji (abc-restauracji.pl)