Zaopatrzenie techniczne dla restauracji i hoteli

Taniakasa

Sprzedaż i serwis kas oraz urządzeń fiskalnych z pakietem usług startowych gratis. Kup kasę, otrzymaj fiskalizację, programowanie i szkolenie z obsługi.

Szczegóły
Plaza Oprogramowanie

DM Plaza to rodzina programów komputerowych przeznaczona dla hoteli, moteli, pensjonatów i innych obiektów świadczących usługi noclegowe.

Szczegóły
Ultra-Viol

Ultra-Viol na rynku od ponad 25 lat. W ofercie mamy kilkadziesiąt modeli negatoskopów – jedno- i wieloklatkowych, mammograficznych, stomatologicznych, z żaluzjami oraz kilkadziesiąt typów lamp bakteriobójczych UVC przepływowych i bezpośredniego działania.

Szczegóły
Market budowlany Boker

Firma posiada szeroki asortyment od farb, lakierów i artykułów elektrotechnicznych, poprzez kleje do glazury i systemy dociepleń, aż do wyposażenia ogrodowego.

Szczegóły
P-Beep

Innowacyjna Technologia, która sprawi, że Twój biznes przyniesie jeszcze większe profity. Jeżeli działasz w przemyśle gastronomicznym, hotelarskim, produkcyjnym, medycznym czy rozrywkowym sprawna komunikacja jest jednym z kluczowych elementów, który wzniesie Twój biznes na wyższy poziom.

Szczegóły
My air pure Polska

My air pure®: innowacyjny oczyszczacz + sterylizator powietrza z filtrami wielostopniowymi i technologią UV LED. Szukasz rozwiązania, które pozwoli Ci zadbać o reżim sanitarny w sposób oszczędny i skuteczny? Chcesz zadbać o najwyższą higienę i komfort gości w pomieszczeniach zamkniętych w Twoim lokalu gastronomicznym?

Szczegóły
Ozonatory Ekotech

Ozonatory Ekotech z Piotrkowa Trybunalskiego, to producent nowoczesnych rozwiązań w zakresie urządzeń do ozonowania i produkcji ozonu. Zapraszamy do współpracy!

Szczegóły
BD Koncept

W naszej ofercie posiadamy bogatą ofertę baterii gastronomicznych dostępnych w różnych seriach. Doskonale sprawdzą się jako element wyposażenia profesjonalnych kuchni.

Szczegóły
AmeriGas

Jedna z czołowych firm w branży LPG w Polsce. Dystrybuujemy gaz w butlach dla klientów indywidualnych i przemysłowych oraz zbiorniki gazowe do celów grzewczych i produkcyjnych.

Szczegóły
TEWA

Zajmujemy się profesjonalną obsługą klientów z sektora gastronomii i piekarniczo-cukierniczego. Specjalizujemy się w indywidualnych rozwiązaniach technicznych i ergonomicznych.

Szczegóły
Hydrostop

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą, abyście mogli Państwo korzystając z naszej wiedzy i doświadczenia, wyposażyć Wasze obiekty w armaturę, która pozwoli Wam obniżyć koszty.

Szczegóły
Progat

Oferujemy rozdrabniacze kuchenne, młynki koloidalne, zgniatacze śmieci, dystrybutory wrzącej wody, młynki zlewozmywakowe, rozdrabniacze odpadów organicznych.

Szczegóły
O3Ozon

Produkcją generatorów ozonu zajmujemy się od 12 lat.Wszystkie nasze generatory ozonu są certyfikowane przez niezależne instytucje Europejskie. Zapraszamy do współpracy.

Szczegóły
SL-POLSKA

Firma SL-Polska istnieje od maju 2015 roku, ale dozowniki Dosatron reprezentuje już od 15 lat. Wykorzystaniem tych dozowników dla dezynfekcji wody. Zapraszamy do współpracy!

Szczegóły
FERRO WINGS

W FerroWings naszą główną działalnością jest przygotowanie i realizacja inteligentnych rozwiązań fotowoltaicznych “pod klucz. Zapraszamy do współpracy branżę HoReCa!

Szczegóły
FLUIDRA POLSKA

AstralPool jest częścią holdingu Fluidra S.A., który oferuje gotowe baseny, asortyment i wyposażenie basenów. Zapraszamy do naszej prezentacji, oraz do kontaktu telefonicznego.

Szczegóły
Dexon Poland

DEXON to firma z 20-letnim doświadczeniem, specjalizująca się w sprzedaży systemów nagłośnieniowych. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółowej oferty!

Szczegóły
Alumast S.A.

W oparciu o wieloletnie doświadczenie i stałe udoskonalanie procesu produkcji Alumast S.A. dostarcza swoim odbiorcom doskonałej jakości słupy i maszty z tworzywa kompozytowego.

Szczegóły
GoPOS

Oprogramowanie na Android oraz Windows. Zarządzaj swoim lokalem z poziomu komputera lub urządzenia mobilnego. Wejdź na jeszcze wyższy poziom gastronomii!

Szczegóły
Bolid

Firma Bolid zajmuje się produkcją i sprzedażą urządzeń oraz akcesoriów używanych w branży chłodniczej, piwowarskiej lub budowlanej. Zapraszamy po szczegóły naszej oferty.

Szczegóły
Sumpy Digital Signage

Sumpy jest przyjaznym systemem zarządzania i emisji treści na ekranach. Stały rozwój możliwości, otwartość i elastyczność otwiera wiele drzwi dla zastosowań Sumpy.

Szczegóły
Power Ad

Reklama w Centrach Handlowych, Stacje ładujące na targi i eventy, Produkcja reklam multimedialnych. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Szczegóły
Gel Matic

GEL MATIC Polska jest oficjalnym przedstawicielem włoskiego producenta maszyn do produkcji lodów włoskich, świderków, jogurtów mrożonych i Milk shake. Zapraszamy!

Szczegóły
Uni-Lux

Grzejniki, osuszacze, klimatyzatory, piecyki naftowe, oczyszczacze, nawilżacze. Sklep i wypożyczalnia. Zapraszamy do odwiedzin naszego sklepu internetowego, oraz współpracy.

Szczegóły
ALTER ENERGIA Sp. z o.o.

Głównym zadaniem jakie stoi przed spółką to badania w zakresie odnawialnych źródeł energii. Promocja efektywności energetycznej w oparciu o fotowoltaikę.

Szczegóły
EXPODESIGN

Produkujemy wszelkiego typu nośniki systemu informacji wizualnej. Gabloty, tablice, tabliczki, witryny, meble z profili aluminiowych, gabloty na sztandar, godło, herb.

Szczegóły
SVS Systemy Zabezpieczeń

Zapewniamy Państwu fachową pomoc i doradztwo w kwestii jak najlepszego zabezpieczania mechanicznego mieszkań, domów, instytucji, firm i samochodów.

Szczegóły
StołyMultimedialne.PL

StołyMultimedialne.PL to nowoczesny biznes w firmie i multimedialna rozrywka w domu. Dla najmłodszych przygotowaliśmy linię produktową Stoliczek.info

Szczegóły
Domodes.pl

Zapraszamy do odwiedzenia naszych stron z oświetleniem i meblami. Proponujemy ciekawe, innowacyjne lampy i żyrandole do mieszkań, domów, przestrzeni publicznych.

Szczegóły
HORECA INTEGRATOR

Platforma Horeca Integrator - oprogramowanie i sprzęt IT dla branży HORECA, instalacja i wdrażanie systemów POS, stały kontroling Twojego biznesu.

Szczegóły
Akustyk.pl

Od ponad piętnastu lat firma Akustyk.pl świadczy klientom prywatnym i firmowym usługi z zakresu urządzeń i systemów nagłośnieniowych oraz audiowizualnych.

Szczegóły
Kuźnia Wzorów

Kuźnia Wzorów to miejsce gdzie powstają piękne i niepowtarzalne przedmioty nadające nowy blask Twoim wnętrzom. Przenieś swoje wnętrze na inny poziom!

Szczegóły
DIPOL

System jednego klucza Be-Tech - rozwiązanie dla hoteli, w skład którego wchodzą zamki hotelowe, zamki do szafek i sejfy, obsługiwane jedną kartą. Zapraszamy do kontaktu!

Szczegóły
EUTIT

Eutit Polska Wykonuje kompleksową realizacje zadań związanych z zabezpieczeniem przed korozją elementów betonowych, stalowych i żeliwnych w sieciach wodno-kanalizacyjnych.

Szczegóły
Germstar

Germstar to profesjonalny system dezynfekcji rąk. W biurze, hotelu czy zakładzie produkcyjnym pozwala znacząco zredukować liczbę zachorowań wśród personelu i klientów.

Szczegóły
SAUNA SC

Naszą specjalnością są zarówno nowoczesne, jak i tradycyjne łaźnie oraz sauny. Jako ich producent przykładamy szczególną wagę do doboru stosowanych materiałów.

Szczegóły
Lysne.pl

Lysne to Polska marka nowoczesnych lamp łącząca wyrafinowane wzornictwo z najwyższej jakości materiałami wykorzystującymi przy tym innowacyjną formę i kształt.

Szczegóły
Noel

Jesteśmy rodzinną firmą prowadzoną przez pasjonatów nowoczesnych instalacji grzewczej. Działamy od 2006 roku, kiedy opatentowaliśmy 3 innowacyjne zbiorniki.

Szczegóły
Gutta Polska

W ofercie Gutta Polska znajdziecie Państwo produkty tj.: płyty faliste, z poliestru, poliwęglanu, kratka trawnikowa, obrzeża trawnikowe, zadaszenie tarasu i wiele innych.

Szczegóły
Chefmate Polska

Ponad 79% Klientów odwiedzających Twoją Restaurację nie wie, którą potrawę wybrać.Pomóż im w wyborze i dodaj swoją Restaurację do CHEFMATE.

Szczegóły
FERIS

Produkcja powietrznych i gruntowych pomp ciepła oraz systemu grzewczo-chłodzącego dla domów jednorodzinnych oraz obiektów przemysłowych. Zapraszamy do współpracy!

Szczegóły
Eco Voltaika

Firma Eco Voltaika to solidny partner w budowie instalacji fotowoltaicznych, posiadamy niezbędne doświadczenie z zakresu projektowania i budowy.

Szczegóły
DEKARD

DEKARD to firma, którą tworzy młody i ambitny zespół. Sprawne zarządzanie oraz niezawodna kadra działu produkcji oraz logistyki zapewniają płynną realizację zamówień.

Szczegóły
Kratki.com

Jesteśmy znanym i cenionym producentem kominków, kratek oraz akcesoriów kominkowych. Dzięki dynamicznemu rozwojowi, wysokiej jakości i trwałości naszych produktów.

Szczegóły
DetalTech

Z oświetlenia, przedmiotu codziennego użytku, uczyniliśmy rzecz piękną w swej funkcjonalności, która za dnia dekoruje sufity i ściany, a wieczorami rozbłyska swym światłem.

Szczegóły
APM MORKOM

Jesteśmy prężnie działającą firmą produkcyjno-handlową, istniejącą od 2003r., realizującą projekty w dziedzinie oświetlenia – głównie światłowodowego.

Szczegóły
Komodo

Oferujemy projektowanie urządzeń transportu pionowego: dźwigów osobowych, dźwigów towarowych, platform pionowych, platform przyschodowych, schodów ruchomych.

Szczegóły
KOMA

Nasze Sklepy Firmowe z oświetleniem znajdują się w Warszawie, Gdańsku i Gdyni. Mamy także prężnie działający sklep internetowy: www.koma.lux.pl.

Szczegóły
ENERZON

Firma Enerzon proponuje całą gamę wygodnych w obsłudze promienników podczerwieni (w tym wyposażonych w sterowniki umożliwiające kontrolę za pomocą pilota, a nawet smartfona).

Szczegóły
APR

Kochamy muzykę i nie możemy bez niej funkcjonować. Z ogromną przyjemnością dzielimy tę pasję z naszymi Klientami tworząc dla nich profesjonalne playlisty.

Szczegóły
Fashion Light

Oferujemy Państwu szeroką gamę opraw oświetleniowych, przeznaczonych do zastosowania w różnorodnych wnętrzach – nasze produkty są atrakcyjne wizualnie.

Szczegóły
„KONICZYNKA” ANDRZEJ RUSZKIEWICZ

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe "Koniczynka" Andrzej Ruszkiewicz zajmuje się profesjonalnym kowalstwem artystyczny.

Szczegóły
BH-Wandex

Nasza firma działa na rynku od 1989 roku. Można u nas kupić wyłącznie wysokiej jakości urządzenia dla gastronomii, hoteli, czy dla szpitali.

Szczegóły
CENTRALCOM Maciej Stefański

Firma CENTRALCOM powstała z myślą o świadczeniu szerokiego zakresu usług związanych ze sprzętem komputerowym oraz sieciami teleinformatycznymi.

Szczegóły
ESC S.A

ESC S.A. od ponad 25 lat zajmuje się obsługą informatyczną zarówno małych firm, jak i korporacji. Od wielu lat wdrażamy programy do zarządzania przedsiębiorstwem.

Szczegóły
Silit Irena Rybski

Do smażenia, gotowania, pieczenia, krojenia? Wysokiej jakości i trwałości? W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo szeroki zakres przyborów kuchennych.

Szczegóły
Abyss Glas

Z myślą o firmach mających ambicje, by wyznaczać nowe trendy, zaprojektowaliśmy interaktywne lustra (interactive mirrors), które pomogą Ci zdobyć wiodącą pozycję na rynku.

Szczegóły
Vetro

Firma Vetro funkcjonuje na rynku od 2002. Jesteśmy firmą rodzinną dlatego priorytetem jest dla Nas najwyższa jakość usług przy jak najbardziej optymalnych kosztach.

Szczegóły
HEATRAY

Systemy HEATRAY są idealnym rozwiązaniem na przedłużenie użytkowania tarasów w obiektach gastronomicznych, hotelach, ale również w prywatnych rezydencjach i apartamentach.

Szczegóły
Odkurzacze Kolumnowe

Od początku działalności zajmujemy się sprzedażą profesjonalnych środków i urządzeń do sprzątania. Współpracujemy tylko z renomowanymi producentami.

Szczegóły
EcoUse.pl

Utworzyliśmy markę EcoUse® stawiając sobie jasny i konkretny cel: "Pomóc sprawić, aby toalety były bardziej higieniczne, ekologiczne i ekonomiczne w użytkowaniu".

Szczegóły
Tyskie Lampy

Posiadamy jedną z największych baz produktowych lamp firmy Philips w Polsce (ponad 20 tysięcy lamp na stanie). Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy!

Szczegóły
Es-Gastro Wyposażenie gastronomii

Tworzymy od podstaw zarówno projekt zaplecza gastronomicznego, jak i świadczymy usługi doradcze mające na celu poprawę funkcjonalności już istniejących kuchni.

Szczegóły
SOLAR Lighting – Powered by Nature!

Nowoczesne oświetlenie solarne dające wymierne oszczędności w kosztach zużycia energii elektrycznej. Bajeczne dekoracje LED ogrodu i wejścia do restauracji.

Szczegóły
Aqua-Sanit

Sklep internetowy z artykułami wyposażenia łazienek i kuchni. Hurtownia materiałów instalacyjnych. Dystrybutor produktów marki FIRST.

Szczegóły
PRO-LOG S.A.

Jesteśmy firmą wyspecjalizowaną w kompleksowej obsłudze logistycznej podmiotów gospodarczych zgodnie z najwyższymi standardami obowiązującymi w Europie.

Szczegóły
BIL-CUP

Założona 25 lat temu jako jeden z pionierów handlu specjalistycznego trofeami sportowymi i grami towarzyskimi w Polsce po transformacji ustrojowej. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Szczegóły
PUH Petro-Serwis

Od roku 2000 montujemy, serwisujemy i projektujemy systemy alarmowe, systemy telewizji przemysłowej, systemy inteligentnych domów.

Szczegóły
S4H

Nasza firma zajmuje się produkcją zintegrowanego pakietu oprogramowania komputerowego, wspierającego pracę w dowolnej placówce handlowej.

Szczegóły
Wood Heating Solution

Wood Heating Solution zajmuje się kompleksowym wykonawstwem w zakresie instalacji centralnego ogrzewania. Opieramy się na sprawdzonych technologiach.

Szczegóły
TP-Link Polska Sp. z o.o.

Od ponad 20 lat TP-Link redefiniuje sposób w jaki myślimy o sieciach bezprzewodowych. Stawiając na niezawodność i wydajność, niezależnie od wymagań i budżetów.

Szczegóły
Domowe Sanatorium Zimnoch, Sp.j.

esteśmy wyłącznym polskim importerem marki Kuvings – światowego lidera w produkcji wyciskarek do soków. Z myślą o barach, restauracjach i firmach cateringowych.

Szczegóły
ZUT BORNIAK Dawid Szurlej

Jesteśmy polskim producentem wysokiej jakości urządzeń wędzarniczych. Stoi za nami doświadczenie, wiedza i pasja. Przemawia za nami zadowolenie Klientów.

Szczegóły
Aplauz Sp. z o. o.

Firma powstała we wrześniu 2003 roku jako nowy projekt osób związanych z rynkiem profesjonalnych rozwiązań audio oraz instrumentów muzycznych.

Szczegóły
INN Sp.z o.o.

Nasza firma ma szeroki zakres działania, stale się rozwijając i szukając nowych możliwości na rynku. Obecnie jesteśmy czołowym polskim serwisem urządzeń chłodniczych. Dzięki wykwalifikowanym pracownikom możemy pochwalić się znakomitą jakością usług oraz szybkim czasem reakcji na zgłoszone awarie.

Szczegóły
4 Swiss Sp. z o.o.

Wyciskarkę 4Swiss wyróżnia najwyższa jakość wykonania obudowy i podzespołów. Nasze urządzenia zostały zbadane pod kątem jakości i bezpieczeństwa przez szereg specjalistów ze szwajcarskiego laboratorium Intertek

Szczegóły
MOJASKA -LAMPY Z NATURY

Mojaska to autorskie, ręcznie robione lampy dla tych, którzy kochają naturę. Lampy robię ze strusich jaj i drewna, a także zaplatam świetlne kule i girlandy. Bliska jest mi natura dlatego czerpię z niej nie tylko inspiracje, ale też materiały

Szczegóły
Azul Wiesław Grębski

Nasza firma ma 10-letnie doświadczenie w montażu basenów i innych zbiorników wodnych. Dysponujemy odpowiednim i profesjonalnym sprzętem do tego typu zleceń.

Szczegóły
Multikas Dariusz Konopka

Firma Multikas działa na rynku blisko 15 lat na terenie województwa kujawsko-pomorskiego i okolic. Główną działalnością firmy jest sprzedaż i serwisowanie urządzeń fiskalnych.

Szczegóły
BeerService.pl

Zespół BeerService.pl to grupa specjalistów, zajmujących się tematyką dystrybucji piwa oraz napoi, których wieloletnie, profesjonalne doświadczenie pozwala zaoferować Państwu szeroką gamę produktów. Celem BeerService.pl jest zapewnienie klientom najwyższej jakośći produktów wraz z wachowym

Szczegóły
Teldream

TELDREAM już od 1991 roku działa na rynku automatyki przemysłowej dostarczając wysokiej jakości rozwiązania elektroniczne, a także kompletne urządzenia klientom z całego świata.

Szczegóły
Cryogen

Specjalizujemy się w imporcie i dystrybucji naczyń (dewarów, kontenerów, termosów) do ciekłego azotu produkowanych przez CHART BIOMEDICAL. Zapraszamy do kontaktu!

Szczegóły