Zaopatrzenie techniczne dla restauracji i hoteli

Hydrostop

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą, abyście mogli Państwo korzystając z naszej wiedzy i doświadczenia, wyposażyć Wasze obiekty w armaturę, która pozwoli Wam obniżyć koszty.

Szczegóły
FIRN

Kompleksowe wyposażenie sklepów spożywczych i cukierni, gastronomia oraz klimatyzacja. (Projekt, dostawa, montaż, serwis). Zapraszamy do współpracy. Zadzwoń!

Szczegóły
SAT-VEND

Oferujemy doskonałe jakościowo produkty do vendingu oraz użytku domowego: niezwykle bogatą gamę napojów firmy SATRO, herbaty importowane ze Sri Lanki.

Szczegóły
TECHNO-COLD

W naszej ofercie mogą Państwo znaleźć najnowocześniejsze urządzenia chłodnicze, posiadające wszelkie niezbędne certyfikaty oraz atesty.

Szczegóły
SolArM

Profesjonalne wyposażenie zakładów mięsnych, mleczarskich, owocowo-warzywnych i branży HoReCa.

Szczegóły
Zbydrew

Zapraszamy do naszego salonu firmowego "CS" Centrum Stolarki w Wadowicach, gdzie można zobaczyć i zamówić nasze produkty oraz innych renomowanych producentów

Szczegóły
Jedynka

Jesteś właścicielem pensjonatu, siłowni? Zarządzasz hotelem? Nasza oferta skierowana jest do wszystkich firm małych i dużych oraz do osób prywatnych.

Szczegóły
STYRO

Jeśli chcesz ładnie mieszkać, by Twój dom zyskał to coś, czego zabrakło w projekcie...zerknij tu lub bezpośrednio wejdż na tą stronę www.styro.pl Zapraszam!

Szczegóły
Purmo Group

Purmo lider w dziedzinie rozwiązań z zakresu komfortu wnętrz. Nasze systemy ogrzewania i chłodzenia zaprojektowano tak, aby zapewniały optymalny komfort i najwyższą efektywność.

Szczegóły
AleŚwiatło

Firma SMILE jest firmą rodzinną. Sprzedażą oświetlenia zajmujemy się od 2008 roku. Zaczynaliśmy od sklepu stacjonarnego, jednak z upływem czasu cała sprzedaż została przeniesiona do Internetu. Kilkanaście lat na rynku pozwoliło nam zdobyć spore doświadczenie i kontakty. Dzięki temu wprowadziliśmy do oferty lampy znanych Polskich firm oraz produkty naszej produkcji. Obsługujemy również klientów hurtowych

Szczegóły
Lunique

Firma LUNIQUE powstała w 2009 roku pod szyldem LUCERNA, a od 2013 roku funkcjonuje pod obecną nazwą. Zajmuje się tworzeniem kryształowych lamp, prawdziwych dzieł sztuki.

Szczegóły
Cryogen

Specjalizujemy się w imporcie i dystrybucji naczyń (dewarów, kontenerów, termosów) do ciekłego azotu produkowanych przez CHART BIOMEDICAL. Zapraszamy do kontaktu!

Szczegóły
DAC

DAC. projektujemy i tworzymy dla Was · DAC. ponad 40 lat doświadczenia · DAC. możliwie najniższa masa · DAC. najwyższa jakość.

Szczegóły
Blue Garden

Niebieski Ogród, znajdziesz nie tylko inspiracje do stworzenia swojego wymarzonego zakątka, ale również innowacyjne i eleganckie rozwiązania do restauracji oraz ogrodu.

Szczegóły
GETH

Jeśli myślisz o założeniu butiku piekarniczego, restauracji, lokalu gastronomicznego z odpiekiem ZGŁOŚ SIĘ DO NAS.

Szczegóły
S4H

Nasza firma zajmuje się produkcją zintegrowanego pakietu oprogramowania komputerowego, wspierającego pracę w dowolnej placówce handlowej.

Szczegóły
WOJT-ART

Celem i ambicją firmy jest zapewnienie swoim Użytkownikom możliwości intuicyjnego i szybkiego wyszukania, zamówienia oraz kupna wszelkiego rodzaju towaru w naszym sklepie internetowym.

Szczegóły
Plaza Oprogramowanie

DM Plaza to rodzina programów komputerowych przeznaczona dla hoteli, moteli, pensjonatów i innych obiektów świadczących usługi noclegowe.

Szczegóły
Aflamo

Amerykański Producent kominków elektrycznych Classicflame. Zapraszamy na stronę www.kominki-elektryczne.pl

Szczegóły
BH-Wandex

BH-Wandex- gotowe zestawy przywoływawcze dla branży HoReCa. Poznaj kompleksowe systemy przywoławcze dla gastronomii, hotelarstwa, a także jednostek medycznych.

Szczegóły
BIL-CUP

Założona 25 lat temu jako jeden z pionierów handlu specjalistycznego trofeami sportowymi i grami towarzyskimi w Polsce po transformacji ustrojowej. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Szczegóły
HASBORG

Firma Hasborg posiada szeroką ofertę przeznaczoną dla firm produkujących na małą skalę jak i dla dużej produkcji przemysłowych.

Szczegóły
DREWART-ENERGY Sp. z o.o.

Firma DREWART-ENERGY od 1996 roku specjalizuje się w technologiach podczerwieni, posiada najdłuższe doświadczenie w tym zakresie. Od 2000r jest wiodącym producentem promienników SOLART, znanych i cenionych także na rynku europejskim. Nasze urządzenia grzewcze są w całości wytwarzane w Polsce i posiadają badania sprawności w emisji ciepła wykonane w laboratoriach firm PHILIPS , TOSHIBA i ARCANA ELECTRIC. Promiennik SOLART jako jedyny produkt polski należy do grupy najbardziej sprawnych urządzeń grzewczych na rynku europejskim. Ten ważny atut stanowi największą korzyść dla klienta, ponieważ decyduje ile ciepła jest odbierane z każdego pobranego kW.

Szczegóły
ASPEKT

Stworzyliśmy firmę ASPEKT, aby doradzić i wcielić w życie Państwa plany związane z wykorzystaniem czasu przeznaczonego na zdrowy relaks.

Szczegóły
Pietrzyk Wędzarnie

Wędzarnie Pietrzyk- Powrót do tradycji w nowoczesnej odsłonie.

Szczegóły
COFFEE TOOLS

W naszej ofercie znajdziesz profesjonalne piece do kawy marki STRONGHOLD - idealne dla kawiarni i lokali, które pragną podawać kawę paloną na miejscu.

Szczegóły
Multikas

Firma Multikas działa na rynku blisko 15 lat na terenie województwa kujawsko-pomorskiego i okolic. Główną działalnością firmy jest sprzedaż i serwisowanie urządzeń fiskalnych.

Szczegóły
TEWA

Zajmujemy się profesjonalną obsługą klientów z sektora gastronomii i piekarniczo-cukierniczego. Specjalizujemy się w indywidualnych rozwiązaniach technicznych i ergonomicznych.

Szczegóły
Ordering Stack

Ordering Stack: Rozwiązanie samoobsługowe, które rewolucjonizuje obsługę w Twojej sieci restauracji. Nasza platforma umożliwia klientom łatwe składanie zamówień

Szczegóły
Teldream

TELDREAM już od 1991 roku działa na rynku automatyki przemysłowej dostarczając wysokiej jakości rozwiązania elektroniczne, a także kompletne urządzenia klientom z całego świata.

Szczegóły
Sollab.pl

Nasza firma zajmuje się kompleksową obsługą klienta w zakresie projektowania, obsługi oraz montażu instalacji fotowoltaicznych pod klucz.

Szczegóły
ENERBAU

Firma Enerbau powstała w 2011 roku w Wąbrzeźnie. Rok później nastąpiła znacząca dla nas reorganizacja personalna. Od tego czasu swoim Klientom dostarczamy najwyższej jakości alternatywne systemy ogrzewania.

Szczegóły
i-team Polska

Dostarczamy najbardziej innowacyjne na rynku profesjonalne urządzenia i technologie podnoszące standardy czystości służące w jej codziennym utrzymaniu oraz redukujące koszty.

Szczegóły
Aplauz Sp. z o. o.

Firma powstała we wrześniu 2003 roku jako nowy projekt osób związanych z rynkiem profesjonalnych rozwiązań audio oraz instrumentów muzycznych.

Szczegóły
HOBART

HOBART jest światowym liderem na rynku komercyjnych zmywarek gastronomicznych i systemów zmywania.

Szczegóły
Dor-Print

Specjalizujemy się w produkcji i grawerowaniu aluminiowych tabliczek w dowolnych kolorach oraz kształtach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Szczegóły
BioStar PPHU Witold Krusz

Biostar, to producent specjalistycznych urządzeń piekarskich takich, jak żurowniki, fermentatory i kwasowniki.

Szczegóły
Vip Water

VIP Water specjalizuje się w sprzedaży, modernizowaniu, udoskonalaniu dystrybutorów wody zasilanych z sieci wodociągowej oraz butlowych.

Szczegóły
Iron Trading Company

Tworzymy food trucki pod idealnie skrojony projekt, dostosowane do twoich indywidualnych potrzeb. Wieloletnie doświadczenie, indywidualne podejście do klienta.

Szczegóły
SAUNA SPA CONCEPT

Sauny na wymiar ✓ Producent Saun ✓ SAUNA SPA CONCEPT ✓ Sauny domowe ✓ Dopasowane do klienta ✓ Projekt i wykonanie ➤ Sprawdź ofertę!

Szczegóły
BeerService

Oferujemy chłodziarki do wina i piwa, pompki do piw, wyposażenie restauracji barów minibrowarów.

Szczegóły
AmeriGas

Jedna z czołowych firm w branży LPG w Polsce. Dystrybuujemy gaz w butlach dla klientów indywidualnych i przemysłowych oraz zbiorniki gazowe do celów grzewczych i produkcyjnych.

Szczegóły
Provent

Wyjątkowy system wentylacji do profesjonalnych kuchni, który sprawia, że niemożliwe staje się możliwe: bardzo dobre warunki pracy przy jednoczesnym niskim udziale kosztów.

Szczegóły
Domodes.pl

Zapraszamy do odwiedzenia naszych stron z oświetleniem i meblami. Proponujemy ciekawe, innowacyjne lampy i żyrandole do mieszkań, domów, przestrzeni publicznych.

Szczegóły
Vetro

Firma Vetro funkcjonuje na rynku od 2002. Jesteśmy firmą rodzinną dlatego priorytetem jest dla Nas najwyższa jakość usług przy jak najbardziej optymalnych kosztach.

Szczegóły
FLUIDRA POLSKA

AstralPool jest częścią holdingu Fluidra S.A., który oferuje gotowe baseny, asortyment i wyposażenie basenów. Zapraszamy do naszej prezentacji, oraz do kontaktu telefonicznego.

Szczegóły
Climag

Firma CLIMAG to znane w Bydgoszczy miejsce, zwłaszcza wszystkim zainteresowanym nowoczesnymi instalacjami wentylacyjnymi, klimatyzacyjnymi oraz rekuperacją i chłodnictwem.

Szczegóły
Azul Wiesław Grębski

Nasza firma ma 10-letnie doświadczenie w montażu basenów i innych zbiorników wodnych. Dysponujemy odpowiednim i profesjonalnym sprzętem do tego typu zleceń.

Szczegóły
ACLAS Polska

ACLAS Polska jest wyłącznym w Polsce importerem i dystrybutorem produktów marki ACLAS tajwańskiej firmy Pinnacle Technology Corp., która od 1982 roku rozwija i produkuje innowacyjne urządzenia elektroniczne pod marką ACLAS. Spółka posiada dwie fabryki oraz własne centrum R&D, gdzie nad rozwojem produktów pracuje ponad 110 inżynierów. Obecnie około 60% produkcji jest eksportowane i sprzedawane z sukcesem w ponad 50 krajach, a firma jest ważnym graczem na światowym rynku wyposażenia placówek handlowych, gastronomicznych i usługowych. Oferta ACLAS Polska obejmuje urządzenia dla placówek handlu detalicznego, dla placówek gastronomicznych i usługowych, a w szczególności takie urządzenia jak kasy fiskalne, systemy POS, wagi elektroniczne, czytniki kodów kreskowych oraz szuflady kasowe i bezprzewodowe rozwiązania do restauracji.

Szczegóły
Smart Delivery Track®

Smart Delivery Track® to zaawansowane oprogramowanie do rejestrowania i skutecznego monitorowania wydajności pracy kierowców oraz śledzenia i potwierdzania dostaw w czasie rzeczywistym.

Szczegóły
Power Ad

Reklama w Centrach Handlowych, Stacje ładujące na targi i eventy, Produkcja reklam multimedialnych. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Szczegóły
Receptury.net

Twórca tzw. odwróconego szkolenia lodowego opartego na aplikacji receptury.net, podczas którego kursant wciągu pierwszej godziny zaczyna projektować swoje pierwsze lody.

Szczegóły
GROS

NAJDOSKONALSZE W EUROPIE WĘDZARNIE Tylko wędzarnie firmy GROS; suszą, wędzą na zimno i na gorąco, wędzą z para, parzą, pieką  i pasteryzują NIGDY NIE KUPUJ  "kota w worku" PRZED ZAKUPEM PRZYJEDŹ NA POKAZ WĘDZENIA

Szczegóły
Graszka

Firma Graszka funkcjonuje na rynku nieprzerwanie od 1998r. wiążąc swoją działalność stolarską z tradycjami rodzinnymi sięgającymi kilku pokoleń wstecz.

Szczegóły
FlexMenu

FlexMENU oferuje bezprowizyjną sprzedaż online niezależnie od tego czy prowadzisz restauracje, hotel czy food-truck’a, a jednocześnie dzięki temu zmniejsza koszty stałe w Twoim biznesie. Dzięki FlexMENU jesteś w stanie w łatwy sposób zarządzać menu na swojej własnej stronie www i sprzedawać online na wiele sposobów - za pomocą kilku kliknięć klient zamówi posiłek w hotelowym pokoju, przy stoliku w restauracji lub wygodnie we własnym domu.

Szczegóły
Tabliczka RBP

Posiłki, które serwujesz są doskonałe! Ilu twoich potencjalnych klientów o tym wie? Tabliczka RBP pomoże pokazać całemu światu, jak fantastyczny jest twój biznes i co o nim sądzą klienci.

Szczegóły
TERMOCENT Sp. z o.o.

Oferta TERMOCENT obejmuje badania termowizyjne dla każdego rodzaju obiektów: od lokali mieszkalnych przez budynki biurowe, usługowe po obiekty przemysłowe i hale produkcyjne. Ponadto, dla tych bardziej wymagających oferujemy dodatkowe usługi jak audyty efektywności energetycznej, badania szczelności budynków, kontrolę jakości prac ociepleniowych, pomiary akustyczne, badania jakości powietrza, termowizyjną kontrolę instalacji elektrycznych i wiele innych.

Szczegóły
WorldPicture360

Świat już dawno przeniósł się do wirtualnej rzeczywistości. Zadbaj o to by i ciebie tam nie zabrakło. WORLD PICTURE 360 Zajmujemy się profesjonalnym tworzeniem zdjęć sferycznych oraz zaawansowanych spacerów wirtualnych jak i profesjonalnymi sesjami potraw . Wiemy jak ważna jest w obecnych czasach dobra reklama, dlatego jesteśmy w stanie wykonać dla was profesjonalną sesję zdjęciową wybranego miejsca. Jest to w chwili obecnej najlepszy sposób reklamowania wnętrz i nie tylko. Kładziemy największy nacisk na jakość naszej usługi. Zdjęcia wykonujemy w technologii HDR, dzięki temu charakteryzują się one najwyższą jakością, ostrością a także niezwykłą kolorystyką.

Szczegóły
Oli-Dmuchańce

Na rynku jesteśmy od ponad 10 lat. Zaczynaliśmy od pracy na różnego rodzaju imprezach plenerowych. Oferowaliśmy wyposażenie gastronomiczne, a także atrakcje bez których żadna impreza nie może się udać – wata cukrowa, czy podstawowe dmuchańce – place zabaw, zjeżdżalnie. W ofercie znajdziesz między innymi dmuchańce wodne zapewniające świetną zabawę, dmuchane gadżety reklamowe czy dmuchane reklamy idealne na różnego rodzaju imprezy plenerowe, czy firmowe, które pozytywnie wpłyną na odbiór Twojej firmy, dmuchane namioty i budynki, będące zawsze na czasie dmuchane dekoracje świąteczne, dmuchane place zabaw świetne np. na festyny, dmuchane tory przeszkód, dmuchane zamki, czy dmuchane urządzenia do rywalizacji dzięki którym zwykła impreza zmieni się w niezapomniane wydarzenie, interaktywne dmuchańce, dmuchane place zabaw, parki wodne, zjeżdżalnie dmuchane, czy poduchy do skakania, które to gadżety u każdego dziecka wywołają uśmiech na twarzy. Snookball, który jest na czasie, a także ponadczasowy zorbing. Śledź nas na bieżąco i obserwuj nasze nowości!

Szczegóły
Media Display

Media Display sp. z o. o. Jesteśmy firmą produkcyjno-handlową, działającą od 2012 roku jako dostawca szeroko pojętych systemów reklamowych.

Szczegóły
Taniakasa

Sprzedaż i serwis kas oraz urządzeń fiskalnych z pakietem usług startowych gratis. Kup kasę, otrzymaj fiskalizację, programowanie i szkolenie z obsługi.

Szczegóły
Ultra-Viol

Ultra-Viol na rynku od ponad 25 lat. W ofercie mamy kilkadziesiąt modeli negatoskopów – jedno- i wieloklatkowych, mammograficznych, stomatologicznych, z żaluzjami oraz kilkadziesiąt typów lamp bakteriobójczych UVC przepływowych i bezpośredniego działania.

Szczegóły
Market budowlany Boker

Firma posiada szeroki asortyment od farb, lakierów i artykułów elektrotechnicznych, poprzez kleje do glazury i systemy dociepleń, aż do wyposażenia ogrodowego.

Szczegóły
P-Beep

Innowacyjna Technologia, która sprawi, że Twój biznes przyniesie jeszcze większe profity. Jeżeli działasz w przemyśle gastronomicznym, hotelarskim, produkcyjnym, medycznym czy rozrywkowym sprawna komunikacja jest jednym z kluczowych elementów, który wzniesie Twój biznes na wyższy poziom.

Szczegóły
My air pure Polska

My air pure®: innowacyjny oczyszczacz + sterylizator powietrza z filtrami wielostopniowymi i technologią UV LED. Szukasz rozwiązania, które pozwoli Ci zadbać o reżim sanitarny w sposób oszczędny i skuteczny? Chcesz zadbać o najwyższą higienę i komfort gości w pomieszczeniach zamkniętych w Twoim lokalu gastronomicznym?

Szczegóły
Ozonatory Ekotech

Ozonatory Ekotech z Piotrkowa Trybunalskiego, to producent nowoczesnych rozwiązań w zakresie urządzeń do ozonowania i produkcji ozonu. Zapraszamy do współpracy!

Szczegóły
BD Koncept

W naszej ofercie posiadamy bogatą ofertę baterii gastronomicznych dostępnych w różnych seriach. Doskonale sprawdzą się jako element wyposażenia profesjonalnych kuchni.

Szczegóły
Progat

Oferujemy rozdrabniacze kuchenne, młynki koloidalne, zgniatacze śmieci, dystrybutory wrzącej wody, młynki zlewozmywakowe, rozdrabniacze odpadów organicznych.

Szczegóły
O3Ozon

Produkcją generatorów ozonu zajmujemy się od 12 lat.Wszystkie nasze generatory ozonu są certyfikowane przez niezależne instytucje Europejskie. Zapraszamy do współpracy.

Szczegóły
SL-POLSKA

Firma SL-Polska istnieje od maju 2015 roku, ale dozowniki Dosatron reprezentuje już od 15 lat. Wykorzystaniem tych dozowników dla dezynfekcji wody. Zapraszamy do współpracy!

Szczegóły
FERRO WINGS

W FerroWings naszą główną działalnością jest przygotowanie i realizacja inteligentnych rozwiązań fotowoltaicznych “pod klucz. Zapraszamy do współpracy branżę HoReCa!

Szczegóły
Dexon Poland

DEXON to firma z 20-letnim doświadczeniem, specjalizująca się w sprzedaży systemów nagłośnieniowych. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółowej oferty!

Szczegóły
Alumast S.A.

W oparciu o wieloletnie doświadczenie i stałe udoskonalanie procesu produkcji Alumast S.A. dostarcza swoim odbiorcom doskonałej jakości słupy i maszty z tworzywa kompozytowego.

Szczegóły
GoPOS

Oprogramowanie na Android oraz Windows. Zarządzaj swoim lokalem z poziomu komputera lub urządzenia mobilnego. Wejdź na jeszcze wyższy poziom gastronomii!

Szczegóły
Bolid

Firma Bolid zajmuje się produkcją i sprzedażą urządzeń oraz akcesoriów używanych w branży chłodniczej, piwowarskiej lub budowlanej. Zapraszamy po szczegóły naszej oferty.

Szczegóły
Sumpy Digital Signage

Sumpy jest przyjaznym systemem zarządzania i emisji treści na ekranach. Stały rozwój możliwości, otwartość i elastyczność otwiera wiele drzwi dla zastosowań Sumpy.

Szczegóły
BMC Polska – Maszyny i urządzenia do cukierni, lodziarni i gastronomii

Maszyny i urządzenia do cukierni, lodziarni, piekarnia i gastronomii. Telme - Pomati - Rollermac -

Szczegóły
Gel Matic

GEL MATIC Polska jest oficjalnym przedstawicielem włoskiego producenta maszyn do produkcji lodów włoskich, świderków, jogurtów mrożonych i Milk shake. Zapraszamy!

Szczegóły
Uni-Lux

Grzejniki, osuszacze, klimatyzatory, piecyki naftowe, oczyszczacze, nawilżacze. Sklep i wypożyczalnia. Zapraszamy do odwiedzin naszego sklepu internetowego, oraz współpracy.

Szczegóły
ALTER ENERGIA Sp. z o.o.

Głównym zadaniem jakie stoi przed spółką to badania w zakresie odnawialnych źródeł energii. Promocja efektywności energetycznej w oparciu o fotowoltaikę.

Szczegóły
EXPODESIGN

Produkujemy wszelkiego typu nośniki systemu informacji wizualnej. Gabloty, tablice, tabliczki, witryny, meble z profili aluminiowych, gabloty na sztandar, godło, herb.

Szczegóły
SVS Systemy Zabezpieczeń

Zapewniamy Państwu fachową pomoc i doradztwo w kwestii jak najlepszego zabezpieczania mechanicznego mieszkań, domów, instytucji, firm i samochodów.

Szczegóły
StołyMultimedialne.PL

StołyMultimedialne.PL to nowoczesny biznes w firmie i multimedialna rozrywka w domu. Dla najmłodszych przygotowaliśmy linię produktową Stoliczek.info

Szczegóły
HORECA INTEGRATOR

Platforma Horeca Integrator - oprogramowanie i sprzęt IT dla branży HORECA, instalacja i wdrażanie systemów POS, stały kontroling Twojego biznesu.

Szczegóły
Akustyk.pl

Od ponad piętnastu lat firma Akustyk.pl świadczy klientom prywatnym i firmowym usługi z zakresu urządzeń i systemów nagłośnieniowych oraz audiowizualnych.

Szczegóły
Kuźnia Wzorów

Kuźnia Wzorów to miejsce gdzie powstają piękne i niepowtarzalne przedmioty nadające nowy blask Twoim wnętrzom. Przenieś swoje wnętrze na inny poziom!

Szczegóły
DIPOL

System jednego klucza Be-Tech - rozwiązanie dla hoteli, w skład którego wchodzą zamki hotelowe, zamki do szafek i sejfy, obsługiwane jedną kartą. Zapraszamy do kontaktu!

Szczegóły
Germstar

Germstar to profesjonalny system dezynfekcji rąk. W biurze, hotelu czy zakładzie produkcyjnym pozwala znacząco zredukować liczbę zachorowań wśród personelu i klientów.

Szczegóły
Lysne.pl

Lysne to Polska marka nowoczesnych lamp łącząca wyrafinowane wzornictwo z najwyższej jakości materiałami wykorzystującymi przy tym innowacyjną formę i kształt.

Szczegóły
Noel

Jesteśmy rodzinną firmą prowadzoną przez pasjonatów nowoczesnych instalacji grzewczej. Działamy od 2006 roku, kiedy opatentowaliśmy 3 innowacyjne zbiorniki.

Szczegóły
Gutta Polska

W ofercie Gutta Polska znajdziecie Państwo produkty tj.: płyty faliste, z poliestru, poliwęglanu, kratka trawnikowa, obrzeża trawnikowe, zadaszenie tarasu i wiele innych.

Szczegóły
Chefmate Polska

Ponad 79% Klientów odwiedzających Twoją Restaurację nie wie, którą potrawę wybrać.Pomóż im w wyborze i dodaj swoją Restaurację do CHEFMATE.

Szczegóły
FERIS

Produkcja powietrznych i gruntowych pomp ciepła oraz systemu grzewczo-chłodzącego dla domów jednorodzinnych oraz obiektów przemysłowych. Zapraszamy do współpracy!

Szczegóły
Eco Voltaika

Firma Eco Voltaika to solidny partner w budowie instalacji fotowoltaicznych, posiadamy niezbędne doświadczenie z zakresu projektowania i budowy.

Szczegóły
DEKARD

DEKARD to firma, którą tworzy młody i ambitny zespół. Sprawne zarządzanie oraz niezawodna kadra działu produkcji oraz logistyki zapewniają płynną realizację zamówień.

Szczegóły
Kratki.com

Jesteśmy znanym i cenionym producentem kominków, kratek oraz akcesoriów kominkowych. Dzięki dynamicznemu rozwojowi, wysokiej jakości i trwałości naszych produktów.

Szczegóły
DetalTech

Z oświetlenia, przedmiotu codziennego użytku, uczyniliśmy rzecz piękną w swej funkcjonalności, która za dnia dekoruje sufity i ściany, a wieczorami rozbłyska swym światłem.

Szczegóły
APM MORKOM

Jesteśmy prężnie działającą firmą produkcyjno-handlową, istniejącą od 2003r., realizującą projekty w dziedzinie oświetlenia – głównie światłowodowego.

Szczegóły
Komodo

Oferujemy projektowanie urządzeń transportu pionowego: dźwigów osobowych, dźwigów towarowych, platform pionowych, platform przyschodowych, schodów ruchomych.

Szczegóły
KOMA

Nasze Sklepy Firmowe z oświetleniem znajdują się w Warszawie, Gdańsku i Gdyni. Mamy także prężnie działający sklep internetowy: www.koma.lux.pl.

Szczegóły
ENERZON

Firma Enerzon proponuje całą gamę wygodnych w obsłudze promienników podczerwieni (w tym wyposażonych w sterowniki umożliwiające kontrolę za pomocą pilota, a nawet smartfona).

Szczegóły
APR

Kochamy muzykę i nie możemy bez niej funkcjonować. Z ogromną przyjemnością dzielimy tę pasję z naszymi Klientami tworząc dla nich profesjonalne playlisty.

Szczegóły
Fashion Light

Oferujemy Państwu szeroką gamę opraw oświetleniowych, przeznaczonych do zastosowania w różnorodnych wnętrzach – nasze produkty są atrakcyjne wizualnie.

Szczegóły
“KONICZYNKA” ANDRZEJ RUSZKIEWICZ

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe "Koniczynka" Andrzej Ruszkiewicz zajmuje się profesjonalnym kowalstwem artystyczny.

Szczegóły
CENTRALCOM Maciej Stefański

Firma CENTRALCOM powstała z myślą o świadczeniu szerokiego zakresu usług związanych ze sprzętem komputerowym oraz sieciami teleinformatycznymi.

Szczegóły
ESC S.A

ESC S.A. od ponad 25 lat zajmuje się obsługą informatyczną zarówno małych firm, jak i korporacji. Od wielu lat wdrażamy programy do zarządzania przedsiębiorstwem.

Szczegóły
Silit Irena Rybski

Do smażenia, gotowania, pieczenia, krojenia? Wysokiej jakości i trwałości? W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo szeroki zakres przyborów kuchennych.

Szczegóły
Abyss Glas

Z myślą o firmach mających ambicje, by wyznaczać nowe trendy, zaprojektowaliśmy interaktywne lustra (interactive mirrors), które pomogą Ci zdobyć wiodącą pozycję na rynku.

Szczegóły
HEATRAY

Systemy HEATRAY są idealnym rozwiązaniem na przedłużenie użytkowania tarasów w obiektach gastronomicznych, hotelach, ale również w prywatnych rezydencjach i apartamentach.

Szczegóły
Odkurzacze Kolumnowe

Od początku działalności zajmujemy się sprzedażą profesjonalnych środków i urządzeń do sprzątania. Współpracujemy tylko z renomowanymi producentami.

Szczegóły
EcoUse.pl

Utworzyliśmy markę EcoUse® stawiając sobie jasny i konkretny cel: "Pomóc sprawić, aby toalety były bardziej higieniczne, ekologiczne i ekonomiczne w użytkowaniu".

Szczegóły
Tyskie Lampy

Posiadamy jedną z największych baz produktowych lamp firmy Philips w Polsce (ponad 20 tysięcy lamp na stanie). Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy!

Szczegóły
SOLAR Lighting – Powered by Nature!

Nowoczesne oświetlenie solarne dające wymierne oszczędności w kosztach zużycia energii elektrycznej. Bajeczne dekoracje LED ogrodu i wejścia do restauracji.

Szczegóły
Aqua-Sanit

Sklep internetowy z artykułami wyposażenia łazienek i kuchni. Hurtownia materiałów instalacyjnych. Dystrybutor produktów marki FIRST.

Szczegóły
PRO-LOG S.A.

Jesteśmy firmą wyspecjalizowaną w kompleksowej obsłudze logistycznej podmiotów gospodarczych zgodnie z najwyższymi standardami obowiązującymi w Europie.

Szczegóły
PUH Petro-Serwis

Od roku 2000 montujemy, serwisujemy i projektujemy systemy alarmowe, systemy telewizji przemysłowej, systemy inteligentnych domów.

Szczegóły
TP-Link Polska Sp. z o.o.

Od ponad 20 lat TP-Link redefiniuje sposób w jaki myślimy o sieciach bezprzewodowych. Stawiając na niezawodność i wydajność, niezależnie od wymagań i budżetów.

Szczegóły
INN Sp.z o.o.

Nasza firma ma szeroki zakres działania, stale się rozwijając i szukając nowych możliwości na rynku. Obecnie jesteśmy czołowym polskim serwisem urządzeń chłodniczych. Dzięki wykwalifikowanym pracownikom możemy pochwalić się znakomitą jakością usług oraz szybkim czasem reakcji na zgłoszone awarie.

Szczegóły
4 Swiss Sp. z o.o.

Wyciskarkę 4Swiss wyróżnia najwyższa jakość wykonania obudowy i podzespołów. Nasze urządzenia zostały zbadane pod kątem jakości i bezpieczeństwa przez szereg specjalistów ze szwajcarskiego laboratorium Intertek

Szczegóły