Zakończyły się targi POLAGRA GASTRO

10 października 2019 ABC Aktualności
Zakończyły się targi POLAGRA GASTRO

Zakończyły się targi POLAGRA GASTRO / INVEST HOTEL

To były 4 dni wypełnione spotkaniami przedstawicieli branży, rozmów, prezentacji nowości.

Za nami 4 dni wypełnione spotkaniami. Zaufanie, jakim obdarzyliście nas wystawcy i partnerzy, jako organizatorów targów, spowodowało, że wspólnie udało się nam stworzyć wydarzenie, podczas którego na pierwszym planie były relacje, a te jak wiadomo są podstawą każdego biznesu.

Tłem do wszystkich spotkań były prezentacje nowoczesnych rozwiązań dla gastronomii i hoteli. Pokazy mistrzów kuchni oraz Kulinarny Puchar Polski. Konkurs, który od wielu lat motywuje młodych kucharzy do pracy, a także promuje ich osiągnięcia.

Zwieńczeniem targów była oczywiście wczorajsza Gala Kulinarnego Pucharu Polski, podczas której poznaliśmy „Najlepszych z najlepszych” i mogliśmy przekonać się, że marzenia się spełniają (szczegóły >>>).

Pełni pozytywnych wrażeń pragniemy serdecznie podziękować za udział w targach. Zapraszamy do wspólnego planowania i współtworzenia ich kolejnej edycji, która odbędzie się w dn. 28 września – 1 października 2020 roku. To będzie dla szczególny rok, ponieważ będziemy świętować 20. jubileusz Kulinarnego Pucharu Polski. Mamy ogromną nadzieję, że dołączycie Państwo do tego wyjątkowego wydarzenia i wspólnie będziemy je celebrować.

Zapraszamy serdecznie do współpracy w 2020 roku!

Fotorelacja uwieczniająca uczestnictwo wydawnictwo ABC Restauracji w imprezie targowej: