Wynajem maszyn czyszczących

15 stycznia 2019 ABC Aktualności
Wynajem maszyn czyszczących

Wynajem maszyn czyszczących

Z początkiem tego roku na rynku pojawiła się nowa opcja krótkoterminowego wynajmu maszyn czyszczących. Oferta przeznaczona głównie dla firm budowlanych, sprzątających oraz szkół i szpitali. Usługę wprowadziła Higma Service, jeden z głównych dystrybutorów na polskim rynku czystościowym.

Wynajem maszyn sprzątających to dość powszechna praktyka, szczególnie na rynku budowlanym i czystościowym. Jednak cechą wyróżniającą powyższy projekt jest możliwość podpisania umowy na krótki okres – Higma Service proponuje Klientom opcję wynajmu maszyny na minimum 1 miesiąc, a maksymalnie na rok. Skąd taki pomysł?

W trakcie pracy zdarzają się różne sytuacje, również takie, gdy nagle psuje się maszyna, a firma musi doczyścić obiekt po budowie. Bywa też, że, np. jako firma sprzątająca, dostajemy niespodziewaną propozycję współpracy i będziemy potrzebowali takiego urządzenia tylko na miesiąc. Właśnie ze względu na tego rodzaju okoliczności postanowiliśmy wprowadzić usługę krótkoterminowego wynajmu maszyn – mówi Grzegorz Tymoszko z Higma Service, który odpowiada za projekt.

Firma udostępnia w usłudze dwa rodzaje maszyn – TASKI swingo 755b oraz TASKI swingo 2500. Urządzenia różnią się od siebie wielkością i właściwościami, a łączy je wysoka wydajność oraz trwałość części i zastosowanych technologii. Jak zapewnia producent, są również łatwe w obsłudze, a firma wynajmująca proponuje dodatkowo możliwość szkoleń pracowników z tego zakresu.

Często właściciele firm i przedsiębiorstw mają problem z tego typu usługami, a wynika on z ograniczonego zasięgu. Niejednokrotnie obejmującego jedynie województwo czy region, w którym usługodawca ma siedzibę. W przypadku krótkotrwałego wynajmu maszyn sprzątających nie ma takich utrudnień. Oferta obejmuje teren całej Polski, co wiąże się również z transportem pod wskazany przez Klienta adres.

Interesującą wydaje się być kwestia formalności, które, jak deklaruje Higma Service, zostały ograniczone do minimum. Samo podpisanie umowy nie zobowiązuje do wynajmu maszyny, natomiast stwarza możliwość zamówienia urządzenia przez telefon, gdy zajdzie taka potrzeba.

Pytania związane z maszynami, warunkami umów czy też całym projektem, prosimy kierować pod numer 609 901 280 lub adres e-mail: g.tymoszko@higma-service.pl.