Worki do odkurzaczy dla branży HoReCa od WORWO

22 listopada 2018 ABC Aktualności
Worki do odkurzaczy dla branży HoReCa od WORWO

Nie uszkodzi ich szkło, wyeliminują brzydkie zapachy.
Syntetyczne worki do odkurzaczy dla branży HoReCa od WORWO


Hiperszczelne worki do odkurzaczy firmy WORWO to produkty dedykowane branży hotelarskiej i gastronomicznej. Nowoczesne technologie pozwoliły zwiększyć ich wydajność o 300 proc. w stosunku do worków papierowych. Bogata oferta producenta pozwala na znalezienie produktów pasujących do niemal wszystkich najpopularniejszych modeli odkurzaczy dla profesjonalistów.

Syntetyczne worki do odkurzaczy hotelowych od WORWO zbudowane są z trzech zgrzewanych ultradźwiękami warstw materiału. Charakteryzują się nie tylko wyjątkową wytrzymałością, ale także efektywnością – podnoszą moc ssania odkurzaczy hotelowych aż o 20 proc. To znacząco wpływa na szybkość, łatwość i przede wszystkim skuteczność sprzątania dużych powierzchni. Wyrażając to w liczbach, syntetyczne worki do odkurzaczy firmy WORWO są o 300 procent skuteczniejsze i bardziej wydajne od worków papierowych.

Wytrzymałe i szczelne

Linia pro worków do odkurzaczy dla branży hotelarskiej i gastronomicznej cechuje się również niezwykłą szczelnością. Dzięki filtracji i izolacji cząsteczek – wielkości nawet 0,3 tysięcznej milimetra – zredukowana zostaje liczba alergenów z otoczenia, a warstwowa budowa worków gwarantuje eliminację brzydkich zapachów zarówno podczas sprzątania, jak i po zakończeniu porządków. Worki są wyjątkowo wytrzymałe – nawet zassanie twardych elementów, jak np. potłuczona szklanka, nie powoduje ich uszkodzenia. Dzięki tym cechom worki WORWO z powodzeniem mogą być stosowane podczas sprzątania zarówno pokoi hotelowych, jak i części restauracyjnych.

Warto podkreślić, że producent w swojej ofercie ma worki pasujące do 300 modeli odkurzaczy, dlatego z łatwością można dobrać produkt dedykowany konkretnej marce urządzenia. Wymiana syntetycznych worków od WORWO jest szybka i intuicyjna, a dzięki szczelności produktu – wyjątkowo czysta. Odpowiadając na aktualne potrzeby rynku, instrukcja obsługi napisana jest także w języku ukraińskim.

Firma gwarancją jakości

Innowacyjność stosowanych rozwiązań i wysoka jakość wyrobów wynikają z bogatego doświadczenia firmy WORWO, która od ponad 25 lat działa na polskim rynku. WORWO obecne jest ponadto na 17 rynkach europejskich. Klienci cenią producenta przede wszystkim za merytoryczne wsparcie, a także łatwość kontaktu oraz szybkie i terminowe dostawy.

Syntetyczne worki WORWO dla branży HoReCa pasują m.in. do profesjonalnych odkurzaczy takich, jak: Numatic, Karcher, Nilfisk, Graphite, Metabo, Einhell, Parkside, Starmix, Bosch, Liv, De Longhi, Promac, Aqua Vac, Fakir, Nilco, Soteco, Wilfa, Rowenta

Worki do odkurzaczy dla branży HoReCa można kupić tu:

https://www.worwo.com


Worwo Sp. z o.o. to wiodący polski producent worków oraz akcesoriów do odkurzaczy. Od 25 lat dostarcza produkty, które wspomagają codzienne starania konsumentów o utrzymanie czystości w domach i firmach. Obecnie w swojej ofercie posiada ponad 150 typów worków do 12 000 modeli odkurzaczy. Dzięki inwestycjom w najnowsze technologie oraz ciągłemu doskonaleniu standardów produkcyjnych firma sprzedaje ponad 30 mln worków rocznie, co daje jej pozycję niekwestionowanego lidera na polskim rynku. Ofertę marki docenili również klienci z 17 krajów Europy i Azji.