Witajcie w świecie Quan Garden Art.

5 lipca 2019 ABC Aktualności
Witajcie w świecie Quan Garden Art.
Witajcie w świecie Quan Garden Art.
Nazywam się Artur Kupczyk, moją zawodową karierę rozpoczynałem dokładnie 30 lat temu jako uczeń szkoły gastronomicznej. Branży tej pozostałem wierny do dziś zaliczając kolejne szczeble w zawodowej hierarchii. Dziś jako doświadczony Szef Kuchni oraz manager restauracji mam wielką przyjemność pracować na urządzeniach Quan Garden Art.  Pełniąc rolę Doradcy Kulinarnego w firmie Pro-Wellness która jest Generalnym Dystrybutorem marki w Polsce.

Od miliona lat ludzie gromadzą się wokół ognia. Dziś, gdy potrafimy go ujarzmić i kontrolować pozwala nam czerpać z płomieni ciepło, smak i pozytywne emocje. Te emocje właśnie, stały się impulsem do stworzenia marki Quan Garden Art. Nasze zamiłowanie do jedzenia, podziw dla wysokiej klasy wzornictwa oraz szczęście jakie dają chwile spędzane w gronie rodziny i przyjaciół popchnęły nas do stworzenia urządzeń na powrót dających poczucie wspólnoty i wzajemnej bliskości. Ty też możesz poczuć to ciepło…

,

Któż z nas nie lubi plenerowych spotkań w gronie znajomych. Rodzinnych biesiad czy szalonych imprez pod gwiazdami. Wszystkie niemal nasze tarasy i ogrody projektowane są w sposób świadomy i mocno przemyślany. Z powodzeniem stają się „przedłużeniem” domu i spełniają nasze najbardziej wyrafinowane oczekiwania dotyczące spędzania wolnego czasu i odpoczynku po ciężkim dniu. Równie często, także nasza zewnętrzna strefa kulinarna nie ogranicza się już tylko do znalezienia miejsca dla grilla. Tworzymy rozbudowane systemy chlebowych pieców, wędzarni, grilli napędzanych różnymi źródłami energii, ogrzewaczy powietrza, i innych sprzętów pozwalających nam cieszyć się gotowaniem outdoor.

Quan Garden Art.

Od 2017 roku do tego rodzaju urządzeń dołączyły paleniska ogrodowe. Posiada ono mnóstwo przydatnych funkcji sprawiających, że nasze ogrodowe kuchnie dają nam w zasadzie nieograniczone możliwości kulinarnych szaleństw. Co więcej, naturalne ciepło i blask ognia pozwalają nam cieszyć się barbecue przez cały rok. Niezależnie czy jest środek upalnego lata czy świat zdaje się być uśpiony pod zwałami śniegu. Również profesjonaliści, dzięki serii produktów Professional przeznaczonych dla branży HORECA mogą oddać niepowtarzalny klimat żywego ognia w zewnętrznych strefach swoich hoteli czy restauracji.

Meble, oświetlenie, akcesoria

Zatem, oddajemy w państwa ręce polski produkt, produkowany w Łodzi i skonstruowany przez polskich inżynierów, z zupełnie innowacyjnymi i niespotykanymi rozwiązaniami. Oddajemy w państwa ręce gamę niezwykłych, designerskich rozwiązań. Pozwolą by państwa ogród i taras zrobiły piorunujące wrażenie na każdym z państwa gości. Meble, oświetlenie, akcesoria – wszystko to zostało dokładnie przemyślane i zaprojektowane z myślą o komforcie i dobrym smaku.


Zatem, spotkajmy się przy ogniu…
Kilka liczb :
Data powstania marki Quan Garden Art. – 2017 rok
Ilość osób zatrudnionych przy produkcji Quan Garden Art. w Łodzi – 160
Liczba dystrybutorów Quan Garden Art. na świecie – 14

Artur  Kupczyk

Szef Kuchni

-Studio kulinarne  Parkowa 27.pl

Doradca kulinarny  Quan  Garden Art.

www.quangarden.pl

Dystrybutor – Pro- Wellness | Parkowa 27| 41-303 Dąbrowa Górniacza

tel. +48 601 189 120, 605 240 210, 67 847 000| biuro@quangarden.pl