Twojlunchbox.pl, sklep internetowy na sprzedaż

24 listopada 2020 ABC Aktualności
Twojlunchbox.pl, sklep internetowy na sprzedaż

twojlunchbox.pl to sklep internetowy i stacjonarny działający na rynku od 2011 roku – już prawie 10 lat.

Mamy w bazie danych około 30 000 naturalnie pozyskanych klientów, spośród których około 10% zgodziło się na otrzymywanie od nas materiałów marketingowych i z którymi regularnie kontaktujemy się za pomocą newslettera.

Od samego początku specjalizujemy się w oferowaniu produktów przeznaczonych do noszenia jedzenia na wynos. Obecnie mamy chyba największą w Polsce ofertę toreb termicznych, lunchboxów, termosów, kubków termicznych, bidonów i wielu innych akcesoriów ułatwiających zabieranie ze sobą na wynos domowego obiadu, drugiego śniadania, czy koktajlu.

Mamy w portfolio najlepsze, sprawdzone marki z tej branży, z których kilku jesteśmy wyłącznym dystrybutorem.

Twójlunchbox.pl

Sklep ma również wdrożony portal B2B zsynchronizowany ze sklepem detalicznym. Przez długi czas dopracowywaliśmy pozycjonowanie organiczne sklepu w Google, dlatego nawet bez płatnej reklamy, nasz sklep jest widoczny na bardzo wysokich pozycjach, również w kategorii „Grafika”. Ogromne znaczenie ma też długi czas funkcjonowania sklepu (od 10 lat jesteśmy właścicielem domeny twojlunchbox.pl i pracujemy nad jej wysokim pozycjonowaniem SEO), regularna współpraca z blogerami, influencerami, telewizją i innymi mediami, oraz znakomite oceny sklepu przez klientów zebrane na przestrzeni tych lat (najwyższa możliwa ocena Trusted Shops 5,00/5,00 – „Bardzo dobry”). Od lat prowadzimy też fanpage’e na Facebook i Instagramie:

www.twojlunchbox.pl/content/14-media-o-nas

www.twojlunchbox.pl/content/15-artykuly

www.facebook.com/mamy.twojlunchbox

www.instagram.com/twojlunchbox

Nasi klienci, wśród których jest duża grupa konsumentów lojalnych i regularnie robiących u nas zakupy.

Twójlunchbox.pl

Zainteresowani są zdrowym żywieniem, gotowaniem, dietami, ekologią i szeroko pojętym zdrowym stylem życia – sprawnością fizyczną, dbaniem o środowisko naturalne. Słowem, wpisują się w najbardziej rosnące obecnie trendy lifestyle’owe, a co za tym idzie – rynkowe. W efekcie, korzystając z obecnej bazy danych sklepu, można w bardzo wielu kierunkach szybko rozwinąć działalność sklepu online i stacjonarnego. Poszerzając ją na przykład o usługi cateringowe, dietetyczne, kulinarne, związane z ekologią, czy branżą fitness.

Sklep jest również od lat pozycjonowany pod względem produktów dla dzieci. Śniadaniówek, toreb, butelek, plecaków Kanken etc. i portfolio można szybko poszerzyć o inne produkty z branży dziecięcej.

Twojlunchbox.pl miał też przez długi czas w ofercie szeroką gamę produktów turystycznych. Na piknik, na wycieczkę górską, na grilla, czy na kemping, a także wiele kuchennych gadżetów. To kolejne obszary w jakich „od ręki” można kontynuować zwiększoną działalność sklepu. Obecnie gama produktów z tej branży jest mocno ograniczona ze względu na ograniczanie inwestycji i bazowanie na obecnym stanie magazynowym.

Od lat współpracujemy z wiodącymi dystrybutorami i hurtowniami w ww. branżach w Polsce, oraz z wieloma dostawcami zagranicznymi, u których cieszymy się dobrą opinią i zaufaniem.

Prowadzimy również niewielki sklep stacjonarny w centrum Warszawy, w samym środku starego Żoliborza. Lokal wynajmujemy od ponad 7 lat od władz dzielnicy po bardzo korzystnej cenie. Spółka TLB Sp. z o.o. ma podpisaną długoterminową, bezpieczną umowę.


Osoby zainteresowane zakupem firmy TLB Sp. z o.o. – domena, sklep online i stacjonarny

(przeniesienie umowy najmu),

Prosimy o skontaktowanie się z Alicją Zydorowicz: alicja.zydorowicz@twojlunchbox.pl

ul. L. Mierosławskiego 17, Warszawa (Żoliborz)

tel. +48 693 741 610, mail: biuro@twojlunchbox.pl

www.twojlunchbox.pl