Transgourmet Foodservice oraz Selgros Cash & Carry

19 maja 2022 ABC Aktualności
Transgourmet Foodservice oraz Selgros Cash & Carry

ponownie wyróżnione przez klientów

Klienci po raz kolejny nagrodzili marki Transgourmet Foodservice oraz Selgros Cash & Carry w prestiżowych plebiscytach Złoty Laur Klienta i Gwiazda Jakości Obsługi. Firma, świętująca w tym roku 25 lat obecności na polskim rynku, jest doceniana za szeroki asortyment produktów oraz jakość usług dla klientów detalicznych, jak i tych, którzy prowadzą działalność gospodarczą. Z kolei atrakcyjne warunki pracy zaowocowały przyznaniem firmie nagrody Solidny Pracodawca Roku.

Złoty Laur Klienta to jeden z najstarszych i najbardziej liczących się konkursów konsumenckich w Polsce. Tytuł przyznawany jest od 2004 roku na podstawie ankiet satysfakcji przeprowadzanych wśród klientów wybierających najpopularniejsze i najlepsze produkty i usługi w ponad 300 kategoriach. Gwiazdy Jakości Obsługi są wręczane markom, które zapewniają wysoki poziom obsługi Klienta.

Selgros Cash & Carry od lat jest blisko potrzeb swoich klientów, co zaowocowało kolejnym Złotym Laurem Klienta w kategorii sieć hurtowni handlowych cash & carry i Gwiazdą Jakości Obsługi w kategorii hurtownie samoobsługowe. Firmę doceniono za wszechstronność i szerokość asortymentu. Ofertę wyróżnia wysoka jakość mięsa z własnego rozbioru, świeżych owoców i warzyw pochodzących zarówno od lokalnych dostawców, jak i sprowadzanych z różnych regionów świata oraz świeżych ryb i owoców morza. Klienci znajdą szeroki wybór produktów bio, a także artykułów przemysłowych potrzebnych do prowadzenia niemal każdego biznesu.

Złoty Laur Klienta został przyznany również Transgourmet Foodservice i Selgros Cash & Carry HoReCa w kategorii dystrybutorzy z segmentu HoReCa. Firma na co dzień obsługuje tysiące klientów, którzy reprezentują każdy typ gastronomii, m.in. restauracje, hotele, firmy cateringowe, foodtrucki, czy punkty zbiorowego żywienia, takie jak stołówki i szpitale. Klienci gastronomiczni doceniają szeroki asortyment towarów, w szczególności produktów convenience oraz stale rozwijanego asortymentu marek własnych: Transgourmet Premium, Quality, Economy TOPSELLER i TOPSELLER XXL. Starannie dobrane, profesjonalnie spakowane artykuły są dostarczane własnym, nowoczesnym transportem w jednej dostawie, zawsze na czas. Transgourmet i Selgros współpracują z najlepszymi kucharzami oraz specjalistami w Polsce, stale podnosząc kompetencje oraz rozwijając branżę HoReCa.

– W 2022 roku świętujemy ważny jubileusz, dlatego tegoroczne nagrody cieszą podwójnie. Od początku swojej działalności, a to już 25 lat, wiążemy sukces z jakością i staramy się być jak najbliżej potrzeb naszych klientów. Wyróżnienia są dowodem uznania naszych starań – dziękujemy za zaufanie!– mówi Cezary Furmanowicz, Dyrektor Marketingu Transgourmet Polska, operatora marek Transgourmet i Selgros Cash & Carry.

Solidny Pracodawca Roku to ogólnopolski konkurs, którego celem jest wyłonienie i promocja najlepszych pracodawców w Polsce. Wybierając najlepsze firmy, komisja ocenia m.in. warunki pracy, możliwość realizowania ścieżki kariery i awansu, politykę rozwoju pracowników oraz dynamikę zatrudnienia w ciągu ostatnich lat. Tytuł przyznawany jest zarówno przez pracowników, jak i niezależne jury. Transgourmet Polska obok zapewniania atrakcyjnych warunków pracy stawia na rozwój swoich pracowników i podnoszenie ich kwalifikacji. Zatrudnienie znajdą zarówno osoby wkraczające w życie zawodowe, jak i te z dużym doświadczeniem. Firma w każdym obszarze swojej działalności stawia na pracowników, wiedząc, że sukces przedsiębiorstwa zależy od ich kompetencji i zaangażowania. Transgourmet Polska otrzymało wyróżnienie w konkursie Solidarny Pracodawca Roku po raz szósty z rzędu.

***

Transgourmet Foodservice to marka zaopatrująca Klientów gastronomicznych za pomocą własnej nowoczesnej floty samochodów ciężarowych z nowoczesnego Centrum Logistyczno-Magazynowego zlokalizowanego w Ożarowie pod Warszawą oraz sieci magazynów typu cross-dock w całej Polsce.

Selgros Cash & Carry to ogólnopolska sieć samoobsługowych hal handlowych, oferująca najwyższą jakość i świeżość produktów oraz pełne zaopatrzenie pod jednym dachem dla osób prowadzących działalność gospodarczą, klientów z branży HoReCa oraz indywidualnych. Wszechstronna oferta hal Selgros Cash & Carry to jeden z najszerszych asortymentów na rynku. Selgros posiada 19 hal handlowych w całej Polsce, zlokalizowanych w: Białymstoku, Bytomiu, Gdańsku, Gliwicach, Lublinie, Łodzi (2 hale), Katowicach, Krakowie, Poznaniu (gdzie mieści się także Centralne Biuro Firmy), Radomiu, Szczecinie, Siedlcach, Warszawie (4 hale) i we Wrocławiu (także 2 hale).

Marki handlowe Transgourmet i Selgros Cash & Carry należą do Transgourmet Polska. Spółka jest częścią międzynarodowego holdingu zajmującego się hurtową sprzedażą produktów żywnościowych. Udziałowcem Transgourmet Holding SE jest COOP – druga co do wielkości w Europie szwajcarska grupa handlu artykułami spożywczymi. www.transgourmet.pl www.selgros.pl