Tortilla na każdą okazję!

25 sierpnia 2021 ABC Aktualności
Tortilla na każdą okazję!

My Polacy lubimy spotkania towarzyskie. I choć pandemia nieco to może zmieniła, to wciąż chętnie widujemy się z naszymi przyjaciółmi i rodziną. tortilla

Zbliżające się jesienne wieczory, słotne i chłodne, skłaniają do tego by przy takich właśnie okazjach sięgnąć po coś smacznego, ciepłego, a jednocześnie niezbyt skomplikowanego do przygotowania. Ponieważ zaś lubimy egzotyczne smaki chętnie sięgamy po dania kuchni meksykańskiej, tureckiej czy greckiej.

W wielu z nich podstawą jest…tortilla. My, jako producent jej różnych rodzajów, chcemy zaproponować Państwu kilka przepisów. Mamy nadzieję, że przypadną one Państwu do smaku…:)

Na początek proponujemy kilka dań na ciepło. to w końcu one stanowią o tym, czy spotkanie jest udane.

Polecamy więc Państwu:

Tacos na ostro

Quesadillas

a dla tych, którzy lubią łączyć orientalne smaki z czymś swojskim:

Jajka sadzone na tortilli

Jeśli jednak jesteście Państwo zwolennikami dań na “na szybko” warto spróbować:

Śniadaniowego Wrapa

czy popularnych Roladek z łososiem, które zawsze cieszą się powodzeniem na imprezach.

A na deser – też oczywiście – tortilla. Tym razem na słodko. Nie wierzycie Państwo, ze tak można? Sięgnijcie więc do naszego przepisu: Orzechowy deser

To oczywiście tylko kilka propozycji na to, jak można wykorzystać popularne placki. Tortilla ma bowiem to do siebie, że sposób jej podania ogranicza tylko nasza fantazja! A może ktoś z Państwa zechce podzielić się z nami swoim przepisem na smakowite danie z tortillą?

Życzymy smacznego

Turka Invest

https://abc-restauracji.pl/artykuly/