Tortilla na diecie – TORTILLOVE

23 lutego 2022 ABC Aktualności
Tortilla na diecie – TORTILLOVE

Tortilla na diecie – TORTILLOVE

 

    Jedno z najpopularniejszych dań, jakim niewątpliwie jest tortilla z najróżniejszymi dodatkami, nie kojarzy się nam bynajmniej z potrawą dietetyczną.

    Jeśli jednak wprowadzimy do klasycznego przepisu na tortillę pewne zmiany to może się okazać, iż jak najbardziej potrawa ta może pojawić się na naszym talerzu także wówczas, gdy właśnie walczymy o zrzucenie zbędnych kilogramów i piękną sylwetkę.

    Dietetyczna tortilla Tortillove to przede wszystkim dobór odpowiednich, jak najmniej kalorycznych dodatków. Dominować powinny w niej warzywa: ogórek, pomidor, sałata. Jeśli już ma (musi) pojawić się mięso to najlepiej by było pieczone, ewentualnie smażone lecz bez panierki. oczywiście wybieramy mięso chude czyli np. z kurczaka czy indyka.

    Podstawą każdego dania jest sam placek – rzeczona tortilla Tortillove. Warto by również ona była zrobiona z jak najzdrowszego ciasta.

    Jeśli nie mamy czasu lub chęci by takie ciasto przygotować samodzielnie z pomocą przychodzi nam producent tortilli Tortillove – Turka Invest. W jego ofercie, oczywiście oprócz  klasycznego ciasta z mąki pszennej, znajdziemy placki wieloziarniste (z lnem wspomagającym odchudzanie i czarnuszką wzmacniającą układ odpornościowy oraz z błonnikiem); tortille pełnoziarniste; tortille orkiszowe (z wysoką zawartością witamin, żelaza i białka a także z rodanidem, który chroni przed infekcjami w okresie jesienno-zimowym) a także kolorowe, warzywne: szpinakowe, pomidorowe, curry i…waniliowe.

    Skoro mamy już podstawę i wypełnienia pora na coś, co zwieńczy dzieło – na sos. Klasyczny przygotowujemy oczywiście z majonezu i ketchupu. Jeśli jednak chcemy by i sos był “odchudzony” warto wymienić majone na jogurt naturalny, który jest dziesięciokrotnie mniej kaloryczny.

    Uzyskane w ten sposób składniki łączymy w jedno pyszne danie, które dodatkowo nie wpłynie negatywnie na sylwetkę.

    Zbliża się wiosna, powoli zastanawiamy się nad tym czy nie warto skorzystać z jakiejś diety by poprawić swoje samopoczucie i wygląd.

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Warto sięgnąć po smaczne a jednocześnie zdrowe przepisy i produkty, by skomponować z nich danie, które nie tylko będzie zdrowe lecz i smaczne.

    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszych propozycji.

 

Turka Invest