Tork- Zestaw narzędzi Pracuj bezpiecznie

8 czerwca 2020 ABC Aktualności
Tork- Zestaw narzędzi Pracuj bezpiecznie
Tork wprowadza zestaw narzędzi Pracuj bezpiecznie.  Najważniejsze informacje i rozwiązania, które pomogą zapewnić bezpieczeństwo personelowi i gościom w czasie pandemii COVID-19.

W odpowiedzi na sytuację wywołaną pandemią, Tork przygotował przewodnik, którego celem jest wsparcie restauratorów w bezpiecznym prowadzeniu biznesu. Nowy, kompleksowy zestaw materiałów jest dostępny online i zawiera aktualne informacje dotyczące higieny oraz rekomendacje działań dla firm. Zbiór kluczowych rozwiązań, które zmniejszają ryzyko rozprzestrzeniania się patogenów w lokalu. Podnoszą poziom bezpieczeństwa pracowników. Co ważne podkreślenia, powstał w oparciu o ponad 50-letnie doświadczenie marki Tork oraz zalecenia instytucji zdrowia publicznego, takich jak WHO (Światowa Organizacja Zdrowia).

– Po pierwsze Rrestauratorzy musieli szybko zareagować i przeorganizować swoje modele biznesowe, aby dostosować się do wytycznych sanitarnych i zasad dotyczących dystansu społecznego – mówi Hanneke Kuipers, dyrektor ds. marketingu w dziale branży gastronomicznej Essity Professional Hygiene. – Tork przygotował zestaw narzędzi Pracuj bezpiecznie – COVID-19 Poradnik dla branży gastronomicznej, aby pomóc właścicielom i managerom lokali opracować schematy działań i odnaleźć się w nowym reżimie sanitarnym. Nasza marka wspiera restauratorów w tworzeniu bezpiecznych, higienicznych warunków dla pracowników i gości, zarówno teraz – w czasach niepewności, jak i w przyszłości.

Materiały przygotowane przez Tork dla restauratorów zawierają:
  • Zalecenia dotyczące utrzymania prawidłowej higieny rąk dla pracowników restauracji oraz sposoby doskonalenia dotychczasowych procedur.
  • Najlepsze praktyki higieny osobistej dla pracowników restauracji.
  • Zalecenia dotyczące właściwego czyszczenia i dezynfekcji powierzchni w lokalu w celu ograniczenia rozprzestrzeniania się patogenów.
  • Rekomendacje dotyczące rozmieszczenia dozowników, aby jak najbardziej ułatwić stosowanie prawidłowych technik zachowania higieny rąk.

Aby pobrać materiały Pracuj bezpiecznie – COVID-19 Poradnik dla branży gastronomicznej należy odwiedzić stronę: www.tork.pl/pracujbezpiecznie. Znajduje się tam więcej informacji na temat wsparcia marki Tork dla przedsiębiorców podczas pandemii COVID-19.

tork


tork logo

Marka Tork®
Marka Tork jest dostawcą profesjonalnych rozwiązań do utrzymania higieny dla szerokiej gamy odbiorców. Dd restauracji, przez służbę drowia, biura i szkoły po przemysł. Na rozwiązania składają się dozowniki, ręczniki i papiery toaletowe, mydła, serwetki i czyściwa kuchenne oraz przemysłowe. Dzięki wiedzy eksperckiej, funkcjonalnym produktom i polityce zrównoważonego rozwoju Tork jest liderem w swojej branży. Należąca do Essity (wcześniej SCA) marka Tork dostarcza rozwiązania klientom w ponad 80 krajach. Szczegółowe informacje i aktualności o nowych produktach są dostępne na stronie www.tork.pl
Essity
Firma Essity to światowy lider branży higienicznej i ochrony zdrowia, stworzona do podnoszenia jakości życia poprzez dostarczanie niezbędnych na co dzień produktów i rozwiązań. Nazwa Essity pochodzi od słów „essentials” (podstawowe) i „necessities” (niezbędne). Nasz zrównoważony model prowadzenia działalności jest korzystny dla ludzi i przyrody. Produkty Essity są sprzedawane w około 150 krajach pod wiodącymi światowymi markami TENA i Tork oraz innymi silnymi markami, takimi jak Jobst, Leukoplast, Libero, Libresse, Lotus, Nosotras, Saba, Tempo, Vinda oraz Zewa. Firma Essity zatrudnia ok. 47 000 pracowników, a jej wartość sprzedaży netto w 2018 r. wyniosła ok. 118,5 mld koron szwedzkich (11,6 mld euro). Siedziba główna firmy mieści się w Sztokholmie (Szwecja). Firma jest notowana na sztokholmskiej giełdzie NASDAQ. Więcej informacji na www.essity.com.

 

Pozostałe artykuły: www.abc-restauracji.pl/artykuly

Portal handlowy: www.abc-handlu.pl