Tkana trawa dla branży HoReCa.

16 lutego 2018 ABC Aktualności
Tkana trawa dla branży HoReCa.

Tkana trawa do obiektów HoReCa.

Tkany dywan z sztucznej trawy to ciekawy, zgodny z aktualnymi trendami, pomysł na odświeżenie wizerunku ogródka restauracyjnego, tarasu lub miejsca rekreacji w hotelu.

Sztuczna tkana trawa do złudzenia przypomina naturalny trawnik przy czym nie wymaga podlewania, koszenia, utylizacji skoszonej zielonej masy. Zawsze, niezależnie od pogody, wygląda świeżo i zielono. Nasza sztuczna trawa składa się z dwóch rodzajów włókien prostych monofilamentowych i skręconych teksturowanych przez co nigdy nie jest spłaszczona, ale wstaje pomimo przygniatania. Produkt nadaje się znakomicie do ułożenia w zewnętrznych miejscach w hotelu i restauracji takich jak:

    ogródki restauracyjne
    strefy zabaw dla dzieci / place zabaw
    obrzeża basenów
    tarasy
    patio lub podjazd

Tkany trawnik jest trwały i tani w utrzymaniu. W polskich warunkach klimatycznych producent gwarantuje 10 lat odporności na blaknięcie od słońca. Wysoką wytrzymałość uzyskano dzięki innowacyjnemu splotowi przędzy typu „W”. Czyszczenie trawiastego dywanu odbywa się za pomocą zwykłej myjki ciśnieniowej oraz na sucho odkurzaczem lub szczotką. Włókna są odporne na działanie związków chloru w przypadku zastosowań przy basenach. Rozmiary i kształty produktu są przycinane na zamówienie, a brzegi wykańczane obszyciem.  Produkt posiada atest PZH. Jest zgodny z PN-EN 15330-1. Został wykonany w Polsce z bezpiecznych dla zdrowia materiałów.

Czas realizacji zamówienia 14 dni.

Cena zawiera obszycie brzegów

—————————————————————————————————————————————————————————–

Informacje o dystrybutorze trawy.

Specjalizujemy się w projektowaniu i szyciu elastycznych pokrowców na stoły i krzesła bankietowo-konferencyjne. Znamy nasz produkt od podszewki, bo od kilku lat, stale szyjemy, udoskonalamy i opracowujemy nowe fasony. Nasze pokrowce są wykonane z trwałych dzianin i perfekcyjnie dopasowane do mebli.

Misją firmy jest dostarczanie funkcjonalnych i prostych rozwiązań, które sprawiają, że goście czują się wyjątkowo w Twojej restauracji, hotelu lub podczas eventu. Cały czas poszukujemy nowych rozwiązań w zakresie szycia pokrowców i wystroju wnętrz.
Współpracujemy z kreatywnymi projektantami, którzy doradzają naszym klientom w doborze kolorystyki. Wynikiem twórczych poszukiwań jest wzbogacenie oferty o:

– wysokiej jakości meble cateringowe
– dywany z sztucznej trawy
– miłe w dotyku kocyki do ogródków restauracyjnych
– zasłony hotelowe

Wszystko po to, aby Twój gość lub uczestnik spotkania bardzo dobrze się u Ciebie czuł i regularnie powracał.

Dane kontaktowe:
mariawysocka.com
91-341 Łódź ul.Brukowa 24 lok. 7
sklep@mariawysocka.com | tel. 515 897 821 | 508 092 085

 

www.mariawysocka.com