Teldream z tradycją w przyszłość!

20 czerwca 2022 Marcel Aktualności
Teldream z tradycją w przyszłość!

    Gdy w 1991 roku powstała nasza firma wyszliśmy z założenia, że naszym celem będzie dostarczanie Klientom najwyższej jakości rozwiązań elektronicznych oraz kompletnych urządzeń. Tego założenia trzymamy się do dnia dzisiejszego.

    Minione lata i zdobyte doświadczenia sprawiły, że wyspecjalizowaliśmy się w obsłudze firm z branży spożywczej, ze szczególnym uwzględnieniem branży piekarniczej.

    Mając na względzie różnorodne potrzeby naszych klientów dokładamy starań by stale się rozwijać, poszukując nowych rozwiązań technicznych i niezawodnych podzespołów.

    Pragniemy przedstawić Państwu kilka – według nas – najciekawszych produktów z naszego portfolio.

    Pierwszy z nich doskonale nadaje się dla branży HoReCa. Jest to Ekonomiczny Prysznic odmierzający czas. Został on zaprojektowany by wprowadzić wśród Klientów moteli, pensjonatów, hoteli itp. miejsc nawyk świadomego korzystania z wody. Klient otrzymuje mały pilot z zapisaną ilością czasu do wykorzystania. W kabinie prysznicowej zamontowana jest przystawka otwierająca i zamykająca wypływ wody przy użyciu otrzymanego pilota. Obie części są zasilane bateryjnie i zaprojektowane tak, by bez wymiany baterii mogły przepracować jeden sezon. Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę: https://teldream.com/ekonomiczny-prysznic-odmierzajacy-czas,106,pl.htm

Druga propozycja to Dozownik płynnych dodatków spożywczych, szczególnie chętnie wykorzystywany w piekarniach. Ponieważ często różne dodatki piekarnicze dostarczane są w pojemnikach kilkulitrowych opracowaliśmy serię dozowników przeznaczonych do dokładnego ich dozowania. Wykorzystanie naszych systemów w procesie dozowania pozwala na zachowanie czystości, przyspiesza proces oraz – co najważniejsze – gwarantuje powtarzalną ilość dodatku w procesie produkcyjnym.

    Wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów nasze dozowniki mają możliwość trybu pracy w kilogramach, litrach lub poprzez podanie ilości mąki oraz procentu jaki ma stanowić dodatek. Po szczegóły zapraszamy na naszą stronę: https://teldream.com/dozownik-plynnych-dodatkow-spozywczych,102,pl.htm


    Kolejnym produktem, którym chcemy się pochwalić jest Miniaturowy Regulator Temperatury URM48. Jest to jednokanałowy regulator umożliwiający sterowanie zadanym procesem. Ze względu na fakt, że jest on niewielki jego zastosowanie jest wręcz wszechstronne. Może więc być używany w przemyśle spożywczym, cukierniczym, chłodniczym; może służyć do sterowania np. piecem piekarniczym, patelnią do pączków, bojlerem, klimatyzacja, wentylacją. Może również służyć do grzania, chłodzenia, suszenia i garowania. Najważniejsze jest jednak to, że można go dostosować do indywidualnych potrzeb każdego z Klientów.

    Przeglądając naszą ofertę warto by zwrócili Państwo uwagę na jeden – jakże istotny – fakt. Jesteśmy mianowicie firmą projektowo-produkcyjną, dzięki czemu możemy zaproponować indywidualne podejście i kompleksowe rozwiązania wszelkich Państwa problemów z zakresu automatyki przemysłowej. Jeśli nie mamy w swojej ofercie produktu, który spełnia Państwa oczekiwania i posiada niezbędne funkcje zapraszamy do kontaktu – prawdopodobnie będziemy mogli taki produkt dla Państwa zaprojektować i go stworzyć.

    Mamy nadzieję, że – choć krótkie – przedstawienie trzech z naszych licznych projektów zachęci Państwa do wejścia na naszą stronę i dokładnego zapoznania się z całą ofertą.

Zespół Teldream