Teldream z tradycją w przyszłość!

20 czerwca 2022 ABC Aktualności
Teldream z tradycją w przyszłość!

    Gdy w 1991 roku powstała nasza firma wyszliśmy z założenia, że naszym celem będzie dostarczanie Klientom najwyższej jakości rozwiązań elektronicznych oraz kompletnych urządzeń. Tego założenia trzymamy się do dnia dzisiejszego.

    Minione lata i zdobyte doświadczenia sprawiły, że wyspecjalizowaliśmy się w obsłudze firm z branży spożywczej, ze szczególnym uwzględnieniem branży piekarniczej.

    Mając na względzie różnorodne potrzeby naszych klientów dokładamy starań by stale się rozwijać, poszukując nowych rozwiązań technicznych i niezawodnych podzespołów.

    Pragniemy przedstawić Państwu kilka – według nas – najciekawszych produktów z naszego portfolio.

Urządzenie LZ1 steruje prysznicem i jest przeznaczone do włączania i wyłączania wody pod prysznicem na czas opłacony monetami wrzuconymi do wrzutnika monet.

Urządzenie akceptuje 3 rodzaje monet polskich (1,2,5 zł).

W kabinie prysznicowej znajduje się przycisk START/STOP umożliwiający załączanie i wyłączanie wody a sygnalizator świetlny i dźwiękowy informują  o upływającym czasie do wykorzystania. 

Na przyłączach wody zainstalowane powinny być elektrozawory. Zasilane są napięciem bezpiecznym 12V DC z zasilacza wewnątrz urządzenia. LZ1 wykonany jest z obudowy sejfowej, wandaloodpornej, zapewniającej trwałe i wieloletnie działanie urządzenia.

https://teldream.com/prysznic-na-monety-wrzutnik-lz1,201,pl.htm 


   

Flagowym produktem (nasza druga propozycja) jest DOZOWNIK MIESZACZ WODY USP, który od lat jest udoskonalany przez naszą firmę, by jak najlepiej spełniał wysokie normy techniczne oraz Państwa oczekiwania.

Przydatny jest on w przemyśle, a szczególnie w tych branżach, w których powtarzalność procesu a także temperatura wody i jej doza odgrywają istotną rolę.  Taką branżą jest np. PIEKARNICTWO. Sterownik dozownika umożliwia zapamiętanie do 20 programów procesów, by zapewnić powtarzalność i prostotę obsługi.

Drugą ważną sprawą jest ekologia i oszczędność wody a więc i oszczędności finansowe. Mówimy, że w naszych dozownikach mieszaczach wody praktycznie ani gram wody się nie marnuje. Jak to robimy ? Oszczędność wynika z tego, że woda dozowana jest do naczynia od samego początku, od naciśnięci klawisza START. Na początku procesu nalewania woda jeszcze nie osiągnęła ustawionej temperatury. W starych rozwiązaniach ta woda o złej temperaturze była wyrzucana do kanalizacji. W naszych rozwiązaniach ta woda jest już nalewana do naczynia a gdy dotrze woda np. gorąca – korygowana jest temperatura wody już nalanej (zimniejszej); dolewa się wody o wyższej temperaturze niż ustawiona by skorygować temperaturę już nalanej. Stąd bierze się ta oszczędność wody. Cały czas monitorujemy ilość i temperaturę wody nalewanej i na bieżąco korygujemy temperaturę. Zachęcamy do bliższego zapoznania się ze szczegółami na stronie:https://teldream.com/dozownik-mieszacz-wody-usp,93,pl.htm

    Trzecia propozycja to Dozownik płynnych dodatków spożywczych, szczególnie chętnie wykorzystywany w piekarniach. Ponieważ często różne dodatki piekarnicze dostarczane są w pojemnikach kilkulitrowych opracowaliśmy serię dozowników przeznaczonych do dokładnego ich dozowania. Wykorzystanie naszych systemów w procesie dozowania pozwala na zachowanie czystości, przyspiesza proces oraz – co najważniejsze – gwarantuje powtarzalną ilość dodatku w procesie produkcyjnym.

    Wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów nasze dozowniki mają możliwość trybu pracy w kilogramach, litrach lub poprzez podanie ilości mąki oraz procentu jaki ma stanowić dodatek. Po szczegóły zapraszamy na naszą stronę: https://teldream.com/dozownik-plynnych-dodatkow-spozywczych,102,pl.htm

    Kolejnym produktem, którym chcemy się pochwalić jest Miniaturowy Regulator Temperatury URM48. Jest to jednokanałowy regulator umożliwiający sterowanie zadanym procesem. Ze wzgledu na fakt, że jest on niewielki jego zastosowanie jest wręcz wszechstronne. Może więc być uzywany w przemyśle spożywczym, cukierniczym, chłodniczym; może służyć do sterowania np. piecem piekarniczym, patelnią do pączków, bojlerem, klimatyzacja, wentylacją. Moze również służyć do grzania, chłodzenia, suszenia i garowania. Najważniejsze jest jednak to, że można go dostosować do indywidualnych potrzeb każdego z Klientów.

    Przeglądając naszą ofertę warto by zwrócili Państwo uwagę na jeden – jakże istotny – fakt. Jesteśmy mianowicie firmą projektowo-produkcyjną, dzięki czemu możemy zaproponować indywidualne podejście i kompleksowe rozwiązania wszelkich Państwa problemów z zakresu automatyki przemysłowej. Jeśli nie mamy w swojej ofercie produktu, który spełnia Państwa oczekiwania i posiada niezbędne funkcje zapraszamy do kontaktu – prawdopodobnie będziemy mogli taki produkt dla Państwa zaprojektować i go stworzyć.

    Mamy nadzieję, że – choć krótkie – przedstawienie trzech z naszych licznych projektów zachęci Państwa do wejścia na naszą stronę i dokładnego zapoznania się z całą ofertą.

Zespół Teldream