Targi INTERNORGA 2024, w tym Międzynarodowe Forum Gastronomiczne, zapowiadają się obiecująco

12 lutego 2024 ABC Aktualności
Targi INTERNORGA 2024, w tym Międzynarodowe Forum Gastronomiczne, zapowiadają się obiecująco

Do targów INTERNORGA 2024 pozostało już mniej niż 60 dni! Najbliższa edycja odbędzie się w dniach od 8 do 12 marca 2024 roku w Targach Hamburskich (Hamburg Messe). 

Hamburg ponownie będzie miejscem jednego najważniejszych na świecie wydarzeń dla branży i rynku gastronomicznego oraz hotelarskiego.

Kongres International Foodservice Forum 2024 – europejskie forum gastronomiczne dla branży

Tradycyjnie pięć ekscytujących dni targów INTERNORGA będzie poprzedzone przez kongres Internationale Foodservice Forum, który odbędzie się po raz 42, dnia 7 marca w Centrum Kongresowym w Hamburgu. Jest to największy kongres dla profesjonalnego cateringu w Europie, organizowane wspólnie przez Targi Hamburskie z magazynem branżowym foodservice.

Wszyscy z niecierpliwością oczekują prezentacji Top 100 Gastro-Player, którą ponownie przedstawi Katrin Wißmann, redaktor naczelna European Foodservice Media. 

Na scenie forum gastronomicznego pojawiają się wysokiej klasy eksperci branżowi:

  • Współzałożyciel McWin Capital Partners, Henry McGovern wyjaśni, co sprawia, że niemieckie marki są tak atrakcyjne dla inwestorów. 
  • Gamze Cizreli, założycielka odnoszącej sukcesy tureckiej sieci restauracji BigChefs, powie o szansach i wyzwaniach międzynarodowej ekspansji. 
  • Temat rentownego planowania działań z zakresu zrównoważonego rozwoju poruszy ekspertka ds. zrównoważenia i żywności, prof. dr Carolyn Hutter. 
  • Historię sukcesu „made in Brandenburg” zaprezentuje restaurator Rene Dost. Na przykładzie swojej koncepcji Redo Gastronomie, pokaże drogę od małego punktu gastronomicznego do dużego przedsiębiorstwa. 
  • Perspektywę lidera rynku przedstawia Mario Federico, prezes zarządu McDonald’s Deutschland LLC, który opowie o potencjale. 
  • Branża jest przede wszystkim tworzona przez ludzi, dlatego nie może zabraknąć tematu employer brandingu. Manuela Stone z Legolandu Günzburg zademonstruje, jak lokalnemu przedsiębiorstwu udaje się pozyskiwać fachowców z całego świata. 

Spotkanie branżowe poprowadzi ponownie prof. dr Torsten Olderog z AKAD University w Stuttgarcie.

Na ten ważny kongres branżowy oczekuje wielu decydentów ze wszystkich segmentów rynku gastronomicznego i hotelarskiego. Jest to ważne forum gastronomiczne do wymiany myśli i kontaktów biznesowych. Więcej informacji o kongresie.

Sztuczna inteligencja w gastronomii i nie tylko — INTERNORGA to kluczowe, branżowe forum gastronomiczne i hotelarskie

Szukając innowacji branżowych, nie sposób nie wspomnieć o Open Stage. INTERNORGA Open Stage 2024 to wyjątkowa platforma dyskusyjna, która umożliwia zmierzenie się z najważniejszymi pytaniami branży. Od inspirujących przykładów najlepszych praktyk branżowych, międzynarodowych trendów żywieniowych, cyfrowych rozwiązań i sztucznej inteligencji, po zrównoważony rozwój, rekrutację i zarządzanie personelem – to tutaj można znaleźć odpowiedzi, pomysły i ekscytujące nowości z branży gastronomii oraz hotelarstwa.

Ponadto na stoisku nr 629 w AI CENTER zaprezentowane zostaną start-upy oraz ekscytujące innowacje z zakresu sztucznej inteligencji dla restauracji, hoteli i rynku HoReCa. 

Odwiedzić będzie można też Skywalk Table, prezentującą najgorętsze trendy w sektorze zastawy stołowej. Skywalk Table to niekonwencjonalna wystawa dla produktów czołowych producentów, stanowiąca źródło inspiracji dla dekoracji stołu i prezentująca nadchodzące trendy w dziedzinie zastawy stołowej, sztućców i akcesoriów. Wystawa zostanie zaprezentowana na szklanym łączniku pomiędzy halami A1 i B1 wzdłuż 40-metrowego stołu.

Łącznie dziesięć hal zapewni odwiedzającym wszechstronny przegląd branży gastronomiczno-hotelarskiej. Do tego wiele możliwości spotkań, networkingu, wymiany wiedzy i nawiązywania kontaktów biznesowych. INTERNORGA to z pewnością jedna z najbardziej istotnych imprez branżowych w kalendarzu targowym dla całego sektora.

„Zgodnie z mottem INTERNORGI ’Wszyscy razem’, w 2024 roku ponownie zjednoczymy całą branżę. Wszyscy uczestnicy mogą się spodziewać pełnej wrażeń wizyty na targach z międzynarodowymi branżowymi nowościami”, 

podkreśla Claudia Johannsen, Kierownik Projektu w Hamburg Messe und Congress.

Bezpłatne bilety wstępu dla gości z Polski

Organizatorzy przygotowali bezpłatne bilety wstępu na targi INTERNORGA 2024 dla gości z Polski. Aby je otrzymać należy skontaktować się z Przedstawicielstwem Targów Hamburskich w Polsce https://eurotargi.com/targi/internorga/#voucher.

W razie pytań, zachęcamy do kontaktu z Przedstawicielstwem Targów Hamburskich w Polsce

eurotargi.com/targi/internorga