Święta w bajecznej scenerii -solarlighting.pl

20 listopada 2018 ABC Aktualności
Święta w bajecznej scenerii -solarlighting.pl

Święta w bajecznej scenerii -solarlighting.pl

W tradycji świąt Bożego Narodzenia zadomowiło się od wieków zapalanie lampek na choince. Współczesna technika pozwala już nie tylko na oświetlenie samego drzewka, ale na tworzenie świetlnych girland, które ozdabiają całe domy i ich otoczenie oraz tworzenie konkretnych przedmiotów, zwierząt i roślin z bajecznie kolorowych lampek. Od wielu lat podziwiamy takie świetlne ozdoby, które tworzone są niemal na każdym kroku.

Cudownie bajeczne oświetlenie oferuje sklep internetowy www.solarlighting.pl firmy SOLAR Lighting. Jej szlagierowym produktem na zbliżające się Boże Narodzenie są zewnętrzne choinki – Christmas Tree. Drzewka te są iluminacją setek diod led. Występują w wielu wariantach, od prawie dwumetrowego wykonanego z dwustu pięćdziesięciu diod led do dziesięciometrowego wykonanego z czterech tysięcy diod led. Są to drzewka wolno stojące, które można umieścić w dowolnie przez nas wybranym miejscu.

W ofercie sklepu jest również drzewko mocowane do drzwi wejściowych 1D Door za pomocą elastycznego paska montażowego pasującego do każdego rodzaju drzwi. Instalacja drzewka zajmuje dosłownie kilkanaście minut a efekt jest wspaniały – wieczorna iluminacja ze 120 lub 240 diodami led po prostu zapiera dech w piersiach.

Jeśli zależy nam na stworzeniu wyjątkowej atmosfery, to polecamy jedno z drzew wolnostojących o wysokości 3 metrów. Drzewo można ustawić przed wejściem do lokalu, biura, sklepu lub w donicy na tarasie tak, by po zmroku iskrzyła się blaskiem. Drzewo ma 1,5 metra średnicy i 360 diod LED o ciepłej barwie. Dla tych, którzy nie posiadają wystarczającej przestrzeni mamy ofertę drzewka o wysokości 1,85 metra i 1 metra średnicy wyposażonego w 250 diod led. Diody zamocowane są na sześciu pionowych pasach, które podłączone są do transformatora o mocy 24V (przewód zasilający 5 metrów).

Dla lubiących przepych i wielkość mamy prawdziwe olbrzymy – jednym z nich jest drzewo 10 metrowe z 4000 diod led o ciepłej barwie. Tego kolosa rozkłada się tylko 30 minut, a jego wyposażenie pozwala ustawić je niemal na każdym terenie. Jest to świetna propozycja do ozdoby placów miejskich, skwerów i miejsc reprezentacyjnych w każdej miejscowości.

Ogromną zaletą wszystkich świątecznych dekoracji świetlnych jest ich odporność na warunki atmosferyczne, łatwość i szybkość montażu oraz przystosowanie do ustawienia na każdym podłożu. Po sezonie można je bez problemu złożyć i przechować do następnych Świąt.

Po prostu blask!

Oferta firmy Solarlighting: abc-restauracji.pl/firmy/solar-lighting

Opracował: MB