Świąteczna odsłona Damak Food

15 listopada 2021 ABC Aktualności
Świąteczna odsłona Damak Food

Choć mamy dopiero listopad powoli już zaczynamy myśleć o Bożym Narodzeniu. Tym bardziej, że w telewizji pojawiają się świąteczne reklamy, a na sklepowych półkach na dobre już zagościły kalendarze adwentowe, bożonarodzeniowe słodycze i zabawki dla najmłodszych. Zewsząd bombardują nas propozycje prezentów dla najbliższych, a poszczególne miasta już ogłaszają iż wkrótce swe podwoje otworzą Jarmarki Bożonarodzeniowe.

damak swieta zd1

Większość z nas zastanawia się co w tym roku przygotować na Wigilię i Święta. I pewnie niemalże wszyscy, nawet jeśli na nie narzekają, pozostaną przy tradycyjnych potrawach. Bo przecież chyba nikt z nas nie wyobraża sobie uroczystej Kolacji Wigilijnej bez karpia (lub innej ryby), śledzi pod różnymi postaciami, pierogów, kapusty z grzybami czy barszczu.
Jednak jeśli chodzi o potrawy na kolejne świąteczne dni to nie jesteśmy już tak ortodoksyjni. Lubimy trochę powymyślać, zaproponować coś nowego; szczególnie jeśli w gronie rodzinnym mamy młodzież, która lubi raczej dania typu fast food niż tradycyjne.

Doskonałym pomysłem na takie potrawy, a także na oszczędzenie choć chwili czasu, jest skorzystanie z produktów Damak Food, a w szczególności z Marki Kebavita. Mając do dyspozycji mięso z kurczaka, indyka oraz wołowiny z całą pewnością uda się nam przygotować coś smacznego, co wzbudzi zainteresowanie wszystkich członków rodziny. My proponujemy tak sprawdzone potrawy jak sałatka gyros – dla tych, co sa bardziej tradycjonalistami; klasycznego kebaba – dla tych, którzy mają odwagę na rewolucyjne działania.


Zresztą każdy zapewne będzie miał swój sposób na skorzystanie z propozycji Damak Food.

Oczywiści niektórzy z Państwa zechcą zapewne skorzystać z innej możliwości i wybiorą się do restauracji. Tam również, oprócz dań klasycznych, kojarzących się z Bożym Narodzeniem, można wybrać to, co choć mniej klasyczne jest równie smaczne. I tu polecamy skorzystać z propozycji, jaką dla Restauratorów przygotowała firma Damak. Doskonałe kebaby cygara, gotowe do pieczenia, znacząco ułatwią i przyspieszą pracę. A także sprawią, że zadowolony Klient chętnie wróci do lokalu.

Święta, Święta…a po nich Sylwester i karnawał. Czas zabaw i spotkań w gronie rodziny i przyjaciół.
I czy to na domówce czy na zabawie w loalu zawsze chętnie korzystamy za smacznych i szybkich w przygotowaniu potraw. Więc i tu warto skorzystać z propozycji Damak Food.

Z życzeniami spokojnych i smacznych Świąt Bożego Narodzenia na stoły poleca się
Damak Food !

https://abc-restauracji.pl/artykuly/