STELLAR- czyli najlepsze promienniki zewnętrzne

11 sierpnia 2020 ABC Aktualności
STELLAR- czyli najlepsze promienniki zewnętrzne

Promienniki firmy Stellar to najlepsze rozwiązanie dla każdej restauracji, kawiarni czy hotelu wyposażonych w ogródki dla klientów, w których można przyjemnie spędzić czas.

Promienniki na podczerwień to nowoczesne systemy grzewcze. Wykorzystują promieniowanie podczerwone do dostarczenia wyjątkowego ciepła. Jest to ogrzewanie generujące mniejsze rachunki za zużyty prąd,  przede wszystkim jest ekologiczne i pozytywnie wpływa na organizm ludzki.

Promienniki Stellar to wyrób najwyższej klasy. Świadczy o tym to, że ogrzewają ludzi w takich obiektach jak: Radison, Hilton, Paul, Mc Donald’s.

Jednym z produktów oferowanych przez firmę jest promiennik tarasowy Horizon. Ma on największą moc grzewczą, nagrzewa się natychmiastowo i doskonale sprawdza się na zewnątrz pomieszczeń. Dzięki specjalnej obudowie ciepło kierowane jest do wymaganego obszaru bez strat i odczuwalne jest niemal natychmiast. Obudowa nigdy nie nagrzewa się mocno, co pozwala na montaż pod parasolami, namiotami i pergolami.

Promienniki Stellar są wygodniejsze w eksploatacji od tradycyjnych parasoli na gaz. Nie tylko, że nie trzeba wymieniać butli z gazem ani ich konserwować, ale są bezpieczne i nie emitują żadnego zapachu.

Urządzenia te doskonale wkomponowują się w wystrój ogródków hoteli, restauracji i kawiarni. Promienniki sprawią, że sezon letni przedłuży się do miesięcy jesiennych. Przyjemne ciepło sprawi, że goście nadal będą chcieli korzystać ze stolików umieszczonych na zewnątrz. To przełoży się na większą ilość klientów w sezonie, którzy chętnie będą korzystać z dobrodziejstwa przebywania w lokalu i jednocześnie na świeżym powietrzu, To też wpłynie na większe zyski uzyskane przez hotele, restauracje i kawiarni.

Takie rozwiązane możemy też wykorzystywać na tarasach w domach jednorodzinnych. Dzięki temu z tarasów można będzie korzystać niemal przez cały rok. Picie kawy na tarasie będzie możliwe nawet zimą i odbywać się będzie w aurze przyjemnego ciepła.

Jeśli posiadacie taras, patio i chcecie sprawdzić i przetestować promienniki Stellar, to firma daje możliwość przetestowania promiennika przez 3 dni w celu zweryfikowania jego efektywności, bez żadnych kosztów z Waszej strony.


Stellar- Promienniki Podczerwieni

www.promiennikistellar.pl

Pozostałe artykuły: www.abc-restauracji.pl/artykuly

www.facebook.com/promiennikistellar