SMAKKi GASTROTARGI sprawdź jak było w edycji 2024!

10 kwietnia 2024 ABC Aktualności
SMAKKi GASTROTARGI sprawdź jak było w edycji 2024!

W dniach od 20 do 22 marca staliśmy się sercem polskiej sceny kulinarnej, łącząc mistrzów gotowania, profesjonalistów branży HoReCa oraz entuzjastów wyrafinowanych smaków i najlepszej kuchni. To były dni pełne niezapomnianych wrażeń, inspirujących spotkań oraz biznesowego networkingu. Dziękujemy, że byliście częścią tej niezwykłej podróży kulinarnej.

gastrotargi 2024

SMAKKi GASTROTARGI 2024 odwiedziło blisko 6000 gości, a swoje produkty prezentowało blisko 150 marek z całego kraju oraz z zagranicy. Wspólnie tworzyliśmy przestrzeń, w której pasja do gotowania, produkty i innowacyjne rozwiązania w gastronomii znalazły swoje wyjątkowe miejsce.

INSPIRUJĄCE SPOTKANIA Z MISTRZAMI KULINARNYMI

Nasze targi obfitowały w niezapomniane momenty dzięki pokazom kulinarnym na żywo prowadzonym przez wybitnych szefów kuchni m.in. Przemysława Klimę, Grzegorza Łapanowskiego, Marina Gimeneza Castro, Boba Mazura i Patryka Galewskiego. Emocje podsycały konkursy kulinarne: Złoty Karczoch – na najlepsze danie wege, Heinz Selection – dla burgerowni, czy Mistrzostwa Polski Kuchni Tajskiej, które swoją obecnością zaszczyciła Pani Ambasador Królestwa Tajlandii.

 BIZNES I ROZWÓJ W CENTRUM UWAGI

Targi były również platformą dla nawiązywania relacji biznesowych oraz inspirowania się doświadczeniami prawdziwych Liderów branży. Konferencje, jak Liderki Branży HoReCa czy SMAKKi Invest Day, zgromadziły doświadczonych przedsiębiorców i ekspertów, którzy dzielili się wiedzą i doświadczeniami. Wśród wystawców znalazły się wiodące marki, oferujące nowatorskie rozwiązania dla sektora.

 ATMOSFERA WSPÓŁPRACY I PASJI

Jednak najbardziej niezapomnianym elementem targów była atmosfera współpracy i pasji, która łączyła wszystkich uczestników. Udowodniliśmy, że kuchnia to więcej niż miejsce pracy – to przestrzeń dla kreatywności, innowacji i budowania relacji.

Nasze podziękowania kierujemy do Sponsora Głównego targów, firmy DPD Polska, do naszych Partnerów Strategicznych: BWT Polska, DBL Wynajem Odzieży Roboczej, GRAFEN, KOMAT, KRAFT HEINZ, MAPAL, MEIKO, Segafredo Zanetti, Welbilt; wszystkim Wystawcom oraz Uczestnikom.

Dzięki Wam SMAKKi 2024 stały się wydarzeniem, które na długo pozostanie w naszej pamięci.

Z niecierpliwością oczekujemy na kolejną edycję, pełni nadziei, że będzie ona równie obfitująca w smakowite inspiracje i niesamowite doświadczenia.

Do zobaczenia w 2025!

gastrotargi 2024

Artykuły – ABC Restauracji (abc-restauracji.pl)