Rusza Festiwal Pizzy w Pizza Hut!

3 stycznia 2019 ABC Aktualności
Rusza Festiwal Pizzy w Pizza Hut!

Rusza Festiwal Pizzy w Pizza Hut!

Festiwal w Pizza Hut to kultowe święto dla fanów pizzy. Pyszna zabawa zaczynie się już 2 stycznia i potrwa aż do 4 marca. Pizza bez ograniczeń oraz nowe Festiwalowe Smaki – zapowiada się naprawdę obficie.

Fani pizzy co roku czekają na Festiwal Pizzy, a wyjątkowa atmosfera w restauracjach Pizza Hut w czasie jego trwania to już norma. Wielu smakoszy traktuje Festiwal jako doskonałą okazję do zabawnej rywalizacji w gronie znajomych na największą ilość zjedzonych trójkątów. Podobno najbardziej wytrwali uczestnicy zjadają około 60 kawałków pizzy!

Jesz ile chcesz, ucztujesz bez ograniczeń

Zasady Festiwalu w Pizza Hut są proste. Płacąc 29,99 zł możemy zjeść dowolną ilość pizzy w różnych smakach, bez żadnych ograniczeń. Istnieją również opcje zamówienia Festiwalu z Wielką Dolewką (nieograniczona ilość wybranego napoju) za 36,99. Dodatkowo, w tym roku po raz pierwszy do dwóch Festiwali Pizzy będzie można zamówić dzbanek piwa w promocyjnej cenie.

Premiera nowych Festiwalowych Smaków

W tym roku Pizza Hut proponuje również trzy zupełnie nowe, wyjątkowe smaki – Hiszpański Łotr z ostrym jalapeño, kukurydzą i pepperoni, Król Kebabów z kebabem i sosem czosnkowym oraz Ucztę Barbarzyńcy z ziemniaczkami i kiełbasą. Nowych propozycji będzie można spróbować podczas Festiwalu Pizzy, a zamawiając je na wynos, w dostawie i w Pizza Hut Express przy zamówieniu jednego festiwalowego smaku, każdy kolejny będzie można nabyć za pół ceny.