Pizza Hut- Nowa odsłona baru sałatkowego

25 czerwca 2020 ABC Aktualności
Pizza Hut- Nowa odsłona baru sałatkowego

Nowa odsłona baru sałatkowego jako kontynuacja #StaySafe Pizza Hut

Uwielbiany przez gości Pizza Hut bar sałatkowy wraca do restauracji w nowej odsłonie. Od teraz smakiem świeżych sałatek można się cieszyć także w domu. Po raz pierwszy marka udostępnia bar sałatkowy w dostawie.

Nowa forma baru sałatkowego jest odpowiedzią na podwyższone w związku z social distancing standardy bezpieczeństwa i kontynuacją kampanii #StaySafe. Od teraz bar sałatkowy można zamówić bezpośrednio do stolika. Goście wybierają 3 z 5 sałatek, a te przynosi kelner. W ofercie znajdują się uwielbiane ziemniaczki w majonezie, pieczarki w sosie francuskim, sałatka colesław oraz dwie, nowe sezonowe propozycje na bazie świeżych sałat.

Po raz pierwszy umożliwia także zamówienie baru sałatkowego z dostawą do domu. Mechanizm jest ten sam jak w przypadku zamówienia w restauracji. Goście sami komponują swój bar sałatkowy z 3 wybranych pozycji i około 30 minut później szczelnie zapakowane miseczki, trafiają prosto pod ich drzwi.

Po m.in. bezkontaktowym dowozie i odbiorze na wynos to kolejne rozwiązanie, w którym Pizza Hut wychodzi naprzeciw upodobaniom gości. Nowa odsłona baru sałatkowego dostępnego w Pizza Hut nie tylko spełnia obecne wymogi bezpieczeństwa, a jednocześnie jest niezmiennie smaczna i bogata w świeże składniki.

pizza hut


Dziedzictwo Pizza Hut rozpoczyna się w 1958 roku, kiedy to dwoje studentów college’u z Wichita (Kansas) Frank oraz Dan Carney dostali od przyjaciela rodziny pomysł otworzenia salonu z pizzą. Pomimo, iż dla wielu Amerykanów w tamtym czasie pomysł był całkiem nowy, bracia szybko spostrzegli potencjał owego nowego przedsięwzięcia. Po pożyczeniu 600 dolarów amerykańskich od swojej matki, zakupili używane wyposażenie. Wynajęli małe pomieszczenie na ruchliwym skrzyżowaniu w swoim rodzinnym mieście. Rezultatem ich wysiłków związanych z rozpoczęciem takiego przedsięwzięcia, była pierwsza restauracja Pizza Hut. Był to także fundament pod przyszłą i największą oraz najbardziej pomyślną pizzerię na świecie.

Pozostałe artykuły: www.abc-restauracji.pl/artykuly

Więcej informacji o działaniach marki znajdziecie na www.pizzahut.pl