Pizza Rzymska – aż 11 nowych pizz w restauracjach Pizza Dominium!

19 marca 2019 ABC Aktualności
Pizza Rzymska – aż 11 nowych pizz w restauracjach Pizza Dominium!

Polacy kochają pizzę, ponieważ uwielbiają włoską kuchnię i jej tradycyjne włoskie produkty, zachwycają się stylem życia Włochów oraz włoskim Dolce Vita. Pizza Dominium wychodząc naprzeciw kulinarnym gustom i smakom swoich Gości wprowadziła do menu, aż 11 nowych Pizz Rzymskich. Na Gości sieci czeka uczta prawdziwych włoskich smaków!

W restauracjach sieci Pizza Dominium można spróbować, aż 11 nowych Pizz Rzymskich. Są to nowe smaki i kompozycje rodem wprost ze słonecznej Italii. Ten rodzaj pizzy wyróżnia przede wszystkim chrupiące ciasto przygotowane według oryginalnej włoskiej receptury na zakwasie. Specjalnie wyselekcjonowanej mąki typ ‘’00’’ z dodatkiem włoskiej oliwy extra virgin. Razem sprawiają, że ciasto jest chrupiące na zewnątrz i miękkie w środku, ma delikatny, niepowtarzalny smak i zapach.

Bazą do budowania smaku pizzy jest sos przygotowywany z przetartych pomidorów, a zatem nie ma w nim żadnych przypraw ani sztucznych dodatków. Żeby gościom restauracji Dominium zaoferować najlepszy smak, importujemy bezpośrednio z Włoch oryginalne składniki. Z włoch trafia do nas: delikatna prosciutto cotto, wyraziste Salame Napoli. Ulubiona przez wszystkich – prosciutto parma, ser mozzarella produkowany wg. oryginalnej włoskiej receptury oraz ulubione warzywo Włochów – karczochy. Pizza Rzymska przygotowywana jest w jednym rozmiarze, a zatem średnim i krojona na 6 kawałków. Z pewnością na Gości sieci Pizza Dominium czeka uczta prawdziwych włoskich smaków!

Pizza Rzymska – kwintesencja włoskiego Dolce Vita!

Pizza Rzymska ma kojarzyć się Gościom restauracji Pizza Dominium z włoską fiestą, biesiadą, zabawą, jedzeniem z przyjaciółmi czy rodziną – gwar, pyszne jedzenie przy wspólnym stole – czyli włoski klimat w polskiej sieci pizzerii. Spotkania, podczas których Goście restauracji mają możliwość poznania i spróbowania nowości. Wypróbowania Włoskich produktów, wykorzystywanych do przygotowania nowych Pizz Rzymskich. Skosztowania oryginalnej oliwy Monini Gran Fruttato, nowej oferty win czy aromatycznej kawy Lavazza – dopełniające smak i ucztę. A na deser włoskie klasyki do wyboru: panna cotta lub tiramisu.

– „Smakiem Pizzy Rzymskiej pragniemy przenieść naszych Gości do słonecznej Italii. W rezultacie chcemy wywoływać uśmiechy na twarzy, zachęcić do włoskiej fiesty przy wspólnym stole w gronie najbliższych. W restauracjach Pizza Dominium chcemy budzić apetyt na życie i jedzenie, szerzyć włoskie „Dolce Vita” (słodkie życie”). Dobrą zabawę i pyszne jedzenie, znajdziecie w Pizza Dominium!” – mówi Piotr Dzierżek, Prezes Zarządu Dominium S.A.