Piece do pizzy opalane drewnem

16 lutego 2018 ABC Aktualności
Piece do pizzy opalane drewnem

Profesjonalne piece chlebowe i piece do pizzy murowane lud odlewane z szamotu.

Przekonanie o tym, że to, co naturalne, jest człowiekowi najbliższe, a przy okazji najsmaczniejsze, rozbrzmiewa coraz silniejszym głosem. Chcąc sprostać oczekiwaniom naszych Klientów oferujemy piece chlebowe i piece do pizzy opalane drewnem. Gwarantujemy, że potrawy i produkty, które szef kuchni wyjmie z naszych pieców, zaspokoją podniebienia nawet najbardziej wybrednych wielbicieli pysznego jedzenia.

Do kogo kierujemy naszą ofertę?

Piece chlebowe i piece do pizzy opalane drewnem mogą być wykorzystywane w branży gastronomicznej i z pewnością zdobędą uznanie właścicieli restauracji czy pizzerii. Znajdą także zastosowanie w każdym domu jako niezastąpiony pomocnik w przygotowaniu doskonałych ciast, wykwintnych dań mięsnych, ryb czy aromatycznych warzyw.

Co oferujemy?
Profesjonalne piece chlebowe i piece do pizzy opalane drewnem murowane lud odlewane z szamotu.

Atuty naszych pieców:
– murowane lub odlewane z szamotu,
– szybkie nagrzewanie,
– długi czas oddawania ciepła,
– możliwość nabycie pieca chlebowego lub pieca do pizzy w wersji gotowej lub   w formie elementów do samodzielnego   montażu, co daje niezliczone wprost   możliwości oryginalnych, dostosowanych   do potrzeb i gustu Klienta aranżacji.

Stawianie pieców to rzemiosło, które wymaga wiedzy i doświadczenia. Wieloletnia praktyka, fachowe rozwiązania techniczne, solidność wykonania, staranny dobór materiałów produkcyjnych – wszystko to sprawia, że zdobywamy zaufanie coraz liczniejszej grupy Klientów i możemy pochwalić się pozycją lidera na polskim rynku wśród producentów pieców opalanych drewnem.