Morscy iluzjoniści- podwodne pejzaże

16 lutego 2018 ABC Aktualności
Morscy iluzjoniści- podwodne pejzaże

Woda to jeden z najpotężniejszych, ale i najpiękniejszych żywiołów. Nie sposób nie ulec jej urokowi. Głębia, tajemnica, różnorodność fauny i flory to tylko kilka cech określających morza i oceany.  Odtworzenie ich mistycyzmu i piękna wydaje się być niewykonalne. A jednak. Jakiś czas temu na rynku pojawiła się firma, która specjalizuje się w odwzorowywaniu morskich krajobrazów. Dzięki Podwodnym Pejzażom każdy z nas może przenieść do mieszkania głębię oceanu, a słowo akwarystyka zyskuje nowe, poetyckie znaczenie.

Wielki błękit
Podwodne Pejzaże zajmują się projektowaniem, aranżacją oraz serwisowaniem akwariów. Szklanym, nudnych prostokątom nadają niesamowity wygląd oraz nutkę magii i tajemniczości. Ich oferta jest bardzo zróżnicowana.  Pejzaże zajmują się akwariami słodkowodnymi, słonowodnymi, a nawet wnętrzami mieszkań. We współpracy z wykwalifikowanymi architektami zmieniają wnętrza mieszkań w prawdziwy podwodny świat. Jeżeli zdecydujemy się na usługi tej firmy możemy liczyć również na ciekawą obsadę. W ofercie znajdują się koralowce, ryby i popularne zwierzęta morskie. Jednakże, na specjalne życzenie, nasze akwarium może stać się domem dla koników morskich, a nawet ośmiornicy. Pejzaże, oprócz dużej fantazji i oryginalności opierają swoje usługi na pełnym profesjonalizmie oraz na wykorzystywaniu sprzętu i akcesoriów najlepszej jakości. W aranżowaniu akwariów posługują się wyrafinowanymi technikami pochodzącymi z kraju kwitnącej wiśni, m. in. iwagumi i ryuboku. Ta pierwsza polega na usytuowaniu kamieni i drzew w taki sposób, aby jak najwierniej odzwierciedlały naturalny krajobraz. Drugi starojapoński styl to tworzenie kompozycji z korzeni krzewów, tak by przypominały prawdziwe konary drzew porośnięte mchem. Każda z używanych technik wymaga odpowiedniej wiedzy, umiejętności i talentu.

Jakość, piękno i jeszcze raz jakość
Podwodne Pejzaże na swojej stronie umieszczają zdjęcia i opisy projektów, zachęcają również do współpracy. Firmę cechuje stuprocentowe zadowolenie klientów.  Okazanie niezadowolenia na widok tak wspaniałych projektów graniczy z cudem. Dlaczego?  Pejzaże mają bardzo szeroką i zróżnicowaną ofertę, a poza tym umieją słuchać. Do każdego klienta podchodzą indywidualnie, badają jego potrzeby i modyfikują usługi. Zajmują się aranżowaniem akwariów oraz wnętrz mieszkań, i robią to doskonale. Używają najlepszego sprzętu, przede wszystkim stawiają na jakość wykonywanych usług. Potrafią zamknąć nieograniczony żywioł w ograniczonej przestrzeni.