MEBLOFORM – PRODUCENT MEBLI

16 lutego 2018 ABC Aktualności
MEBLOFORM – PRODUCENT MEBLI

Zakład w centrum polskiego zagłębia stolarskiego z bogatymi tradycjami.

Siedziba firmy mebloform znajduje się w pobliżu Krakowa, w Kalwarii Zebrzydowskiej, w centrum znanego w Polsce regionu stolarstwa meblowego.

W każdym z zakresów prac uwzględniamy indywidualne preferencje klientów oraz skomplikowane wytyczne architektów wnętrz a dzięki naszej elastyczności oraz know-how możemy wytwarzać wysokiej jakości meble. Sporządzanie szczegółowych rysunków oraz zestawień materiałowych do każdego z mebli oraz bardzo dokładne planowanie produkcji każdego z projektów umożliwia nam zagwarantowanie stałej wysokiej jakości oraz korzystnej cenowo produkcji zadowalającej nawet najbardziej wymagających klientów.

Obróbka okleiny należy do mocnych stron naszego zakładu. U nas możliwe jest wszystko: 
od powierzchni matowych po wysoki połysk, od obróbki olejem po wosk. Fachowa obróbka laminatu, skóry, tkanin, szkła, tworzyw sztucznych i metalu sprawia, że nasze meble stają się prawdziwymi dziełami w nowoczesnym stylu.
Bieżące kontrole jakości całego procesu produkcyjnego oraz sprawny montaż na obiekcie są gwarancją zarówno terminowego ukończenia projektu jak i zadowolenia naszych klientów.

Nasze certyfikaty DIN ISO 9001- oraz IQNet 9001 wystawione wedle europejskich standardów to wynik wszystkich naszych działań oraz starań, by nieprzerwanie ulepszać naszą produkcję.