Listopadowe smaki tortilli!

10 listopada 2021 ABC Aktualności
Listopadowe smaki tortilli!

Jesienne, szczególnie listopadowe, popołudnia i wieczory nie sprzyjają wyjściom z domu. Raczej skłaniają do pozostania w ciepłych pieleszach, z kubkiem gorącej herbaty, ciepłym kocem i czymś smacznym na talerzu.

Jeśli już jednak uda się nam wyrwać z zacisznych czterech kątów i wybrać na spotkanie do restauracji, to i tam chętnie szukamy potraw, które nas rozgrzeją.

Jednym ze składników, które świetnie nadają się do przygotowania takich smakowitości są tortille produkowane przez Firmę Turka Invest.

    Dzięki różnym smakom tych pysznych placków (bowiem oprócz tortilli klasycznej – pszennej – Firma ma w swoim portfolio także tortille buraczane, orkiszowe, szpinakowe, pomidorowe, z kurkumą; a dla tych co lubią słodkie – waniliowe) można przyrządzić najrozmaitsze potrawy.

Dziś proponujemy Państwu kilka z nich z nadzieją, że spotkają się z Państwa uznaniem.

    Na początek coś…ostrego na rozgrzewkę. Mianowicie: Tacos na ostro (https://www.turka.pl/pl/przepisy/jalapeno_tacos_en,258.html)

    Dla tych co lubią prostotę a jednocześnie coś niezwykłego znaleźliśmy przepis na: Jajka sadzone na tortilli (https://www.turka.pl/pl/przepisy/fried_eggs_tortilla_pl,250.html)

    Do pracy, na wieczorne spotkanie z przyjaciółmi świetnie nadadzą się: Szpinakowe wrapy z indykiem (https://www.turka.pl/pl/przepisy/spinach_turkey_pl,246.html)

    Wieczorne oglądanie filmów nie może się obyć bez smacznych przekąsek. W tej roli sprawdzą się także placki tortilli. Tym razem jako: Chipsy z tortilli (https://www.turka.pl/pl/przepisy/chips_pl,234.html)

    A na koniec, by podkreślić wielość możliwości produktów Turka Invest, proponujemy słodki Orzechowy deser (https://www.turka.pl/pl/przepisy/nussy_dessert_pl,230.html)


Mając nadzieję, że znajdą Państwo wśród tych przepisów swoje ulubione, zachęcamy do eksperymentów w kuchni. Tym bardziej, że  tortille marki Turka możecie Państwo znaleźć w wielu sklepach np. w Lidlu.

Życzymy smacznego Turka Invest

https://abc-restauracji.pl/artykuly/ tortilla tortilla