Jak poprawić działalność lokalu dzięki profesjonalnej osłonie przeciwsłonecznej?

25 stycznia 2022 ABC Aktualności
Jak poprawić działalność lokalu dzięki profesjonalnej osłonie przeciwsłonecznej?

Prowadzenie lokalu gastronomicznego nie należy do najłatwiejszych zadań. W szczególności, gdy pod uwagę weźmiemy dynamiczną sytuację na rynku oraz zmienne nastroje, nie tylko wśród klientów.

Codzienne funkcjonowanie lokalu oraz zapewnienie komfortu swym gościom to wyzwanie, którego podejmują się codziennie restauratorzy w całej Polsce. Współpracując z wieloma różnymi restauracjami na przestrzeni lat, rozumiemy, jak ważne jest nie tylko prowadzenie biznesu, ale także ekspansja i wzrost. Z pomocą przychodzą tutaj rozwiązania z zakresu osłon przeciwsłonecznych oraz reklamy zewnętrznej, oferowane przez Litex Promo.

litex logo

Jak parasole ogrodowe mogą zwiększyć liczbę gości w restauracji?

Jednym z głównych powodów, przez który wielu właścicieli restauracji kontaktuje się z nami, to chęć zwiększenia liczby miejsc siedzących dla swoich gości. Można to osiągnąć w łatwy sposób używając dużych parasoli ogrodowych, aby stworzyć dodatkowe miejsca w dedykowanym miejscu na zewnątrz lokalu. To najlepsze rozwiązanie, niewymagające dodatkowych kosztów związanych z budową nowej przestrzeni. Jest to również korzystne dla restauratorów, ponieważ rozbudowa ogródków gastronomicznych może odbywać się stopniowo, na przestrzeni kilku sezonów.

Zwiększ liczbę gości w swoim lokalu w szczycie sezonu

Przez lata współpracy z wieloma przedsiębiorcami poznaliśmy wiele potrzeb, na które staraliśmy się odpowiedzieć poprzez tworzenie funkcjonalnych rozwiązań. Każdy lokal jest inny i posiada swoją specyfikę, nie tylko przez charakter oferty, ale też wystrój, dostępne miejsce, które można zagospodarować w sezonie oraz możliwość ewentualnej rozbudowy.

Duże parasole ogrodowe dla dużych ogródków restauracyjnych

Lokale gastronomiczne, które posiadają sporą przestrzeń zewnętrzną, mogą łatwo i szybko wzbogacić tę przestrzeń o duże parasole gastronomiczne. Tego typu parasole przeciwsłoneczne to idealne rozwiązanie, aby przekształcić teren na zewnątrz w elegancką strefę, z której mogą korzystać klienci.

Parasole z boczną nogą dla mniejszych przestrzeni przy restauracjach

W przypadku lokali, które mają ograniczone możliwości zastosowania parasoli ogrodowych z centralnym masztem, odpowiednim rozwiązaniem okażą się parasole z masztem bocznym. Dzięki takiemu nowoczesnemu rozwiązaniu można zyskać niezwykle cenną przestrzeń pod parasolem, co pozwoli na lepsze zagospodarowanie miejsca przy lokalu. Wpłynie to również na rozpoznawalność lokalu, nie tylko przez możliwość zadruku czaszy parasola, ale także przez to, że klienci na dłużej zawieszą wzrok na przestrzeni każdego lokalu wyposażonego w taki produkt.

Funkcjonalne parasole przeciwsłoneczne dla małych i średnich lokali

Dla rozpoczynających przygodę z gastronomią oraz dla tych, którzy jeszcze nie mają określonych rozwiązań dla swojego ogródka restauracyjnego, praktyczne mogą okazać się klasyczne parasole ogrodowe, wzbogacone o mechanizmy ułatwiające ich codzienną eksploatację. Dzięki takiej funkcjonalności ich obsługa nie stanowi problemu, a to najważniejszy aspekt każdego rozwiązania – ułatwiać, nie utrudniać.

Jaki parasol do restauracji wybrać?

Jeśli poszukujesz pomysłów na rozwój działalności restauracyjnej i możliwości zwiększenia przestrzeni przy swoim lokalu, bez konieczności ponoszenia wysokich kosztów budowy, nasza oferta i doświadczenie mogą okazać się niezwykle pomocne. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi produktami oraz skorzystania z konsultacji z ekspertem, który pomoże przy wyborze optymalnego rozwiązania dla przestrzeni zewnętrznej każdego lokalu.

https://abc-restauracji.pl/artykuly/
litex litex