Huta szkła Krosno

16 lutego 2018 ABC Aktualności
Huta szkła Krosno

Krośnieńskie Huty Szkła “Krosno” S.A. to legendarne polskie szkło znane i rozpoznawane n a całym świecie. Dziewięćdziesiąt lat tradycji zobowiązuje. Tradycja ta sięga 1923 roku, kiedy to wybudowano hutę i uruchomiono pierwszą produkcję.

W ofercie firmy mamy szeroki wybór szkła, wtym szkło formowane ręcznie i automatycznie. Wizytówką KHS “Krosno” S.A. jest szkło formowane tradycyjną metodą ręczną. Znaczna część produkcji zarówno ręcznej jak i produkcji mechanicznej jest eksportowane do 60 krajów na świecie. Wśród tych krajów wymienić można: Stany Zjednoczone, Wielką Brytanię, Japonię, Austrię, Australię, Szwecję, Emiraty Arabskie.

Zaglądając na stronę internetową www.sklep.krosno.com.pl widzimy, że klient może poruszać się wśród kilku działów. Każdy z działów podzielony jest na kolekcję, każda kolekcja posiada szereg zdjęć i opisów, dzięki czemu zakupy stają się prawdziwą przyjemnością.

1 – Dział – Szkło formowane automatycznie. 
A w nim następujące kolekcję. 
Sensei collection
Prestige 
Lifestyle
Drinki świata
Basic Glass
Deco Line
Krosno Professional
Dobra cena

2 – Dział – Szkło formowane ręcznie.
Tu Również podział na kolekcje
Handmade Classic
Handmade modern
Handmade retro
Vinoteca

Podsumowując – Krosno, to wysoka jakość wyrobów i nieskazitelna bezbarwność masy szklanej osiągana dzięki wypracowanej przez lata metodzie produkcji oraz recepturze używanych składników. Krośnieńskie szkło często nazywane jest „bezołowiowym kryształem”. Klientom, poza szkłem bezbarwnym, oferowana jest paleta szkła w kilkunastu kolorach.
Krosno to nie tylko możliwość zakupów internetowych. To także ponad 120 punktów sprzedaży. Firma zachęca także do współpracy biznesowej. Wystarczy wypełnić formularz kontaktowy widoczny na stronie internetowej www.krosno.com.pl
Poza tym, specjalnie dla branży HoReCa, Krosno stworzyło kolekcję Krosno Professional. Na stronie internetowej www.krosnoprofessional.pl można zarejestrować się, zyskując tym samym możliwość zakupów produktów oraz partnerstwo z Firmą Krosno. 

Serdecznie zapraszamy do krośnieńskich punktów handlowych, do rejestracji, a także do zamawiania produktów bezpośrednio ze stron internetowych.

Krosno, to tradycja, która zobowiązuje.