Można kartą? – o firmie Hilltech

16 lutego 2018 ABC Aktualności
Można kartą? – o firmie Hilltech

Hilltech – firma stawiająca na nowe technologie

Żyjemy w czasach, w których transakcje bezgotówkowe stały się tak normalne jak zakup świeżych bułek każdego ranka. Dynamiczny rozwój technologii i społeczeństwa cyfrowego sprawił, iż każdego dnia korzystamy z wygodnych, komfortowych i nowoczesnych rozwiązań, również w obszarze płatności w różnego rodzaju punktach handlowych i usługowych.

Dlatego też w coraz większym stopniu, płatności bezgotówkowe wypierają gotówkę. Płatność kartą z kolei niesie za sobą wiele pozytywnych aspektów. Transakcja przebiega zdecydowanie szybciej, nie musimy nosić przy sobie dużej ilości gotówki, a sklepy nie martwią się o wydawanie reszty.

Firma Hilltech zajmuje się tworzeniem nowoczesnych i najlepszych rozwiązań płatniczych, w tym terminali czy też urządzeń samoobsługowych, które są tak popularne już w większości sklepów. Są to między innymi opłatomaty, czy też wpłatomaty kasjerskie. Oprócz samych produktów jest ona także partnerem FROB – Fundacji Rozwoju Obrotu Bezgotówkowego. Swoimi działaniami dąży więc do tego, aby obniżyć prowizje za płatności bezgotówkowe.

Ofertą swoich produktów Hilltech pragnie dotrzeć zarówno do małych sklepów, punktów gastronomicznych, jak również i miejsc, w których takie transakcje mają miejsce, ale również do ogólnopolskich sieci handlowych działających na szeroką skalę.

hilltech-art-1

Hilltech – odpowiada na potrzeby Twoich klientów

Hilltech to firma stawiająca na ciągły rozwój i potrzebę zaspokojenia oczekiwań nawet tych najbardziej wymagających klientów.

Dlaczego wybór terminali płatniczych i urządzeń tej firmy jest dobrym zakupem? Przede wszystkim z racji tego, iż są to produkty z najwyższej półki. Komunikują się one z systemem TMS, dzięki któremu możemy na bieżąco weryfikować nasze przepływy miesięczne. Hilltech posiada własne zaplecze serwisowe w kilkunastu miejscach w Polsce co sprawia, że wymiana lub naprawa urządzeń wykonywana jest niemal natychmiastowo.

W ofercie znaleźć można również usługi programistyczne, dzięki którym tworzone są aplikacje płatnicze, czy aplikacje do doładowań kont prepaid. Produktem cieszącym się dużym powodzeniem jest innowacyjna drukarka fiskalna Posnet Revo połączona z terminalem płatniczym Hilltech. Swoje usługi, firma świadczy również w kwestii obsługi gotówki, odbioru pieniędzy i transportu ich w bezpieczny sposób do sortowni przy współpracy z firmą Konsalnet.

Jeśli w ramach świadczonych usług lub sprzedaży produktów oferujemy płatności kartą lub używamy urządzeń samoobsługowych związanych z płatnościami, zyskujemy nie tylko w oczach naszych klientów, ale również oszczędzamy swój czas. Rozwiązania Hilltech realnie więc przynoszą przedsiębiorstwu zyski.