Grotek Bracia-luksusowa marka jajek

18 marca 2019 ABC Aktualności
Grotek Bracia-luksusowa marka jajek

Grotek Bracia to pierwsza na świecie luksusowa marka jajek. Założycielem firmy jest Adrian Grotek, autorytet i lider w branży, której jest pomysłodawcą. Wprowadzając na rynek pierwsze opatentowane jajko — Jajo Owsiane® — podjął misję zrewolucjonizowania zwyczajów jedzenia.


Dlaczego wszyscy najlepsi kucharze w Polsce i Europie porzucają

zwykłe jajka i używają jajka od Grotek Braci?”

Cholesterol – mit wreszcie obalony!

Badania opublikowane w 2013 roku w żurnalu „Lipids” udowadniają, że spożywanie całego jajka korzystnie  wpływa na poziom HDL (dobrego cholesterolu) oraz na jego funkcjonowanie w organizmie. Z kolei odnosząc się  do badań „Harvard School of Public Health”, u większości  ludzi cholesterol zawarty w produktach spożywczych  ma bardzo mały wpływ na poziom cholesterolu we krwi. The American Heart Assocition, American College of Cardiology oraz American Diabetes Association  nie nakładają limitu spożywania jaj oraz napływu cholesterolu.

1. Firma Grotek Bracia wprowadziła przełomowy, innowacyjny system logistyki. Każde jajo, zaraz po zniesieniu,  jest dostarczane bezpośrednio do punktu sprzedaży. Każdy etap wprowadzania jaja do sprzedaży ograniczony jest to minimum, dzięki czemu jaja nie muszą być przechowywane w magazynach, co wpływa negatywnie na świeżość i wiek jaja.

2. Każde jajo Grotek Bracia jest dostępne w sprzedaży do 6 dni od zniesienia. Trzy warstwy jaja są dowodem na naturalną świeżość produktu.

3. Adrian Grotek opatentował Jajo Owsiane®, będące wynikiem wielu lat badań i eksperymentów. Jajo Owsiane® jest produktem rozpoznawalnym przez ekspertów przemysłu żywieniowego.

4. Jajo Owsiane® pełne niepowtarzalnego smaku, jest znoszone przez bardzo rzadko występujący gatunek drobiu. Ptactwo jest karmione organiczną paszą owsianą, co przekłada się na wartości odżywcze jaja.

5. Zanim jajo Grotek Bracia jest dostarczone na miejsce sprzedaży, przechowywane jest w specjalnym Grotek-pawilonie, w którym panuje temperatura od 10 do 15 stopni Celsjusza (w zależności od rodzaju jaja).

6. Firma Grotek Bracia pozostaje w ciągłym kontakcie z czołowymi instytucjami branżowymi na świecie, m.in. Egg Nutrition Center – instytutem poświęconym badaniom nad wartościami odżywczymi jaj. Każda informacja przekazywana przez ENC jest zgodna z najnowszymi odkryciami i dokonaniami w dziedzinie hodowli kur niosek. To znaczy, że klienci Grotek Bracia mają pewność, że otrzymują produkty konsultowane z najlepszymi ekspertami na świecie.

7. „Ze względu na fakt, że każde jajo ma pory, dbamy o to, by jaja składowane były oddzielnie od innych produktów, a temperatura ich przechowywania wynosiła od 10 do 15 stopni Celsjusza” – mówi dyrektor magazynu Grotek Bracia. Aby zoptymalizować proces przechowywania jaj, zostały stworzone specjalne pomieszczenia i narzędzia.

8. Tusz, którym oznaczane są jaja G®, jest specjalnym barwnikiem wykonanym na zlecenie firmy Grotek Bracia. Nie wnika w jajo i nie wywiera wpływu na jego jadalną część: żółtko i białko.

Uwaga: Nie nalezy mylic opatentowanych jajek marki Grotek Bracia z innym jajkami. Każdy wie, że dieta wpływa na wygląd. Może sprawić, że będziemy piękni albo i nie. Dieta może być naszym sprzymierzeńcem, albo wręcz odwrotnie. Jaja Grotek Bracia są najzdrowszymi i najbardziej odżywczymi jajami dostępnymi na całym świecie. Dlatego możesz być pewnym, że ich spożycie korzystnie wpłynie na twój wygląd. Jajo Grotek Bracia waży 50 g i jest jajem najbogatszym w białko (7 g), tłuszcz (5 g) oraz żelazo, witaminy, minerały i karotenoidy. Jedno duże jajo The G Egg® to aż 17 witamin niezbędnych dla naszego organizmu i wartość energetyczna na poziomie zaledwie 70 kcal. Jaja Grotek Bracia nie mają sobie równych.

9. Po dostarczeniu jaj do miejsca sprzedaży, sprzedawca obiera po kilka jaj z każdej z pięciu tac, by jeszcze raz upewnić się, czy klienci otrzymają najlepsze i najbardziej świeże jaja na świecie.

10. Jaja Grotek Bracia dostępne w autoryzowanych punktach sprzedaży, sprawdzane są wyrywkowo każdego dnia. Proces ten jest powtarzany po to, by mieć pewność zachowania standardów firmy Grotek Bracia.

11. Firma Grotek Bracia jest w trakcie tworzenia przełomowego systemu innowacyjnych metod produkcji, których owocami będą najlepsze jaja na świecie – jaja Aurum®. Jaja ze złotem to efekt kilku lat badań i doświadczeń.

12. „Jaja Grotek Bracia są produktem idealnym” – mówi Adrian Grotek, założyciel firmy Bracia Grotek. – „To pierwszy produkt spożywczy, który w tak perfekcyjny sposób łączy w sobie wartości odżywcze (17 witamin i minerałów) oraz smak (każda restauracja nagradzana gwiazdkami Michelin oferuje dania sporządzone z jaj).”

13. Zakup jaj w punktach sprzedaży Grotek Bracia to wspaniałe doświadczenie. Każdy klient, który nabywa Jaja Owsiane®, otrzymuje opatentowane opakowanie, które zapewnia optymalne warunki przechowywania produktu podczas transportu oraz w lodówce. Instrukcja jest efektem wyjątkowej wiedzy charakteryzujących firmę Grotek Bracia oraz jej współpracy z czołowymi instytucjami branżowymi na świecie, jak np. ENC.

14. Zachowanie 17 witamin i minerałów jest możliwe dzięki temu, że jaja sprzedawane są świeże – ich wiek nie przekracza 6 dni.

15. Wyniki ankiet przeprowadzanych przez firmę Grotek Bracia wykazują, że jajo G® jest ulubionym produktem spożywczym ludzi sukcesu.

16. „Grotek-pawilon” to termin stworzony przez firmę Grotek Bracia na potrzeby przechowywania jaj. To miejsca bliskie naturze, pozostające w bliskim kontakcie ze świeżym powietrzem.

17. „To, co stworzyliśmy, jest genialne dzięki swojej prostocie” – mówi Adrian Grotek. – „Jajo Owsiane® jest punktem, w którym spotyka się to, co najlepsze i tworzy jeszcze lepsze. Jajo Owsiane® jest pierwszym przypadkiem w historii świata, w którym natura jaja wykazała swoje wszystkie zalety.”

Cena jest ustalana indywidualnie na podstawie, ile „jajek Grotek” Państwo potrzebują i jakiego rodzaju „jajek Grotek”są Państwu potrzebne.

Jajka Grotek są bardzo limitowane i nie są na pewno dla wszystkich. Właśnie teraz, Klienci w twojej okolicy szukają restauracji, która używa najwyższej jakości produktów wyróżniając się przez to od konkurencji.

Czy jest to absurdalnym pomysłem, żeby zwiększyć popularność swojej restauracji poprzez używanie jakościowych produktów takich jak Jajka Grotek?

Teraz masz przed oczami artykuł o jajkach Grotek. Przeczytałeś, dlaczego jajka Grotek są wyjątkowe. I wiesz, ze jajka Grotek mogą być wspaniałym sposobem jak powiększyć ilość dobrych opinii przez klientów i krytyków o twojej restauracji.

Wyraźnie wszyscy wiedzą, że używanie jajek Grotek ma sens. Wystarczy tylko popatrzeć na wszystkich najbardziej znanych szefów kuchni w Polsce, którzy je używają.

Zrób pierwszą dostawę, a drugą taką samą dostaniesz gratis

(Oferta kończy się 27.03.2019). Jeśli uważasz, że ta oferta ma chociaż trochę sensu, to wyślij SMS o treści “OK” na 503 595 526.

Przed tym, jak zrobisz zamówienie, z chęcią odpowiemy na twoje pytania, dlatego że lubimy szefów kuchni, którym zależy na jakości – czyli Ciebie.

Możesz też zadzwonić bezpośrednio na 519 334 444. Jeśli linia będzie zajęta, bo przyjmujemy dużo telefonów, proszę zostawić wiadomość lub zadzwonić na wewnętrzny number 503 595 526

E-mail: grotekbracia@gmail.com

Grotek Bracia, 14th floor Skylight Building, Złote Tarasy,

Ul. Złota 59, 00-120 Warszawa


Bibliografia:

1. Scientific Report of the 2015 Dietary Guidelines Advisory Committee. Available at: www.health.gov/dietaryguidelines/ 2015-scientific-report/.

2. Eckel RH et al; American College of Cardiology/American Heart Association Task Force on Practice Guidelines. 2013 AHA/ACC guideline on lifestyle management to reduce cardi vascular risk: a report of the American College of Cardiology/American Heart Association Task Force on Practice Guidelines. J Am Coll Cardiol. 2014;63:2960-84.

3. http://news.harvard.edu/gazette/story/2007/09/harvard-researchers-find-longevity-restricted-diet-link/

4. http://www.health.harvard.edu/skin-and-hair/acne