GASTROPRINT: Nowa oferta personalizacji porcelany i produktów szklanych dla branży HoReCa

23 stycznia 2024 ABC Aktualności
GASTROPRINT: Nowa oferta personalizacji porcelany i produktów szklanych dla branży HoReCa

Filiżanka z logo restauracji? Czemu nie

Porcelana odgrywa znaczącą rolę w kreowaniu wyjątkowej atmosfery w hotelach, restauracjach i firmach cateringowych. Jej elegancki wygląd dodaje wartości doświadczeniu smakowemu klientów.

GASTROPRINT to nowa marka na rynku HoReCa, która specjalizuje się w personalizacji porcelany i szkła, oferując produkty takie jak kubki, filiżanki, zestawy stołowe, szklanki, kufle i świece zapachowe. Firma współpracuje z doświadczonymi producentami (przede wszystkim z Lubianą i Krosnem).

Ten nowy gracz w branży należy do Ivory Ceramics z Olsztyna. Firma jest obecna na rynku od 2009r., ale do tej pory specjalizowała się w obsłudze rynku reklamowego.

„GASTROPRINT odpowiada na zwiększające się zapotrzebowanie uczestników branży HoReCa w potrzebę wyróżnienia się i budowania swoich marek
a personalizacja porcelany lub produktów szklanych świetnie spełnia ten cel. Jako Ivory, posiadamy doświadczenie w produkcji, malowaniu i zdobieniu zestawów stołowych, filiżanek, kubków, produktów szklanych lub świec. Wykorzystujemy sprawdzone techniki, takie jak kalkomania, piaskowanie
i grawerowanie, które zapewniają trwałość i estetyczny wygląd produktów, nawet po wielokrotnym użytkowaniu w zmywarkach przemysłowych. Naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do restauracji, kawiarni, hoteli ale również szeroko pojętej branży SPA & beauty. Współpracujemy też z lokalnymi producentami kawy, browarami a także innymi uczestnikami rynku”

powiedział Przemysław Gruszczyński, Produkt Manager
w GASTROPRINT.

Technologie zastosowane w GASTROPRINT dają gwarancję, że znakowanie na naczyniach zachowuje niezmienny wygląd nawet po 1000 cyklach w zmywarkach przemysłowych, a użyte farby posiadają surowe atesty dopuszczające produkt do kontaktu z żywnością i napojami.

Firma oferuje też usługę personalizacji na produktach powierzonych oraz zamawianie produktów bez żadnego znakowania. Minimalne zamówienie zaczyna się już od 24 elementów, a termin realizacji zaczyna się już od 8 dni roboczych.

Firma skupia się również na kwestiach ekologicznych, oferując produkty pochodzące wyłącznie z Europy. Porcelana i szkło używane przez GASTROPRINT pozostawiają minimalny ślad w środowisku, a świece wypełniane są woskiem sojowym. Bawełniane knoty stanowią natomiast dodatkowy element troski o środowisko.

gastroprint logo

www.gastroprint.pl