Fotowoltaika dla Branży HoReCa

28 sierpnia 2019 ABC Aktualności
Fotowoltaika dla Branży HoReCa
Synchronizacja|Optymalizacja|Trwałość|Wydajność|Oszczędność|

Alter Energia Sp. z o.o. jako spółka marki Alter S.A. – producenta urządzeń do wykrywania gazów z 30 letnią tradycją będąca synonimem przede wszystkim doskonałych rozwiązań technicznych, nowoczesnych konstrukcji i najlepszej jakości materiałów zajmuje się efektywnością energetyczną oraz szeroko rozumianą dystrybucją systemów fotowoltaicznych. Poprzez wieloletnie doświadczenie na rynku instalacyjnym ALTER ENERGIA Sp z o.o. i ALTER S.A. wykreowały markę silnie zorientowaną na Klienta. Fachowość i profesjonalizm został doceniony przez Naszych partnerów o czym świadczą liczne wyróżnienia oraz referencje m.in. Diament Forbesa 2018 dla ALTER S.A. oraz ALTER S.A. Lider Konkurencyjności 2018 Polski Kongres Przedsiębiorczości.

Dlaczego Alter Energia Sp. z.o.o.

Alter Energia Sp. z o.o. współpracuje z wieloma wykwalifikowanymi firmami na terenie całego kraju i Europy Oferuje wyłącznie sprawdzone i wysokiej jakości elementy instalacji fotowoltaicznych. Klient ma pewność bezpieczeństwa i efektywności. Dodatkowo jako jednostka badawczo – rozwojowa prowadzi dedykowane projekty dla swoich klientów oparte na budowie prototypów, kreacja „dobrych praktyk” w przedsiębiorstwach, definiowanie i prowadzenie ścieżek rozwoju oraz kreowanie pozycji strategicznej poprzez budowę wartościowej marki.

DORADZTWO|PROJEKT|DOSTAWA|MONTAŻ|SERWIS

Oferta

Oferujemy Naszym Klientom przedsięwzięcia efektywnie energetycznie. Wysoka jakość komponentów oraz doświadczona kadra pracownicza zapewnia wysoką jakość oferowanych usług z zastosowaniem nowoczesnych, niezawodnych i sprawdzonych technologii. Dzięki Naszej wiedzy i zastosowaniu narzędzi oferujemy działania zmierzające do optymalizacji kosztów energii elektrycznej. Podwyższenia efektywności energetycznej, co przekłada się w realne korzyści finansowe.

TWOJA OSZCZĘDNOŚĆ JEST NASZYM NAJWIĘKSZYM SKARBEM

Co jest ważne i istotne?

Zadaniem jakie stoi przed inwestorem oraz montażystą jest odpowiedni dobór elementów systemu PV. Celem jest efektywność energetyczna przy wykorzystaniu najbardziej trwałych i wydajnych materiałów. Cena systemu fotowoltaicznego nie zawsze idzie w parze z optymalizacją efektywności. Każdy system powinien pracować przynajmniej 25 lat, aby można było powiedzieć że jest to dobra i rentowna inwestycja. Dlatego dobór odpowiednich elementów jest tak istotny dla inwestora. Nasi doradcy pomogą Państwu dobrać odpowiednie elementy systemu PV, zsynchronizują z gospodarstwem domowym bądź przedsiębiorstwem oraz wyliczą rentowność. Wszystko po to, aby zmaksymalizować Państwa oszczędność, co przełoży się w realny profit.

Produkty i Systemy PV

Oferujemy najwyższej jakości moduły fotowoltaiczne, wysokiej sprawności i żywotności inwertery jak również doskonałej wytrzymałości konstrukcje. Współpracujemy z producentami ze światowej czołówki na rynku fotowoltaicznych. W Naszej ofercie znajdziecie Państwo produkty takich producentów jak Moduły PV: Soluxtec, Bauer, Suntech, LG, Hyundai, AUO, Rec, , SunPower JASolar Trina Solar, Bruk-Bet, Longi, Ulica, I wiele innych. W ofercie znajdują się moduły monokrystaliczne, polikrystaliczne, Glass-Glass, BifacialInwertery: SMA, Kostal, Fronius, Delta, Solaredge, Kaco, Sofar,Konstrukcje: Corab, Novotegra, Oberhauser i wiele innych.

Inwerter fotowoltaiczny Fronius Symo

Alter Energia Sp. z o.o. w swojej ofercie oferuje moduły o mocy od 160Wp do 405 Wp, dla wszystkich typów instalacji, począwszy od instalacji na dachy skośne, płaskie po grunty kończąc na instalacje na wodzie. Wspólnie z Naszymi zagranicznymi partnerami postaramy się znaleźć efektywne, oszczędne, trwałe rozwiązanie, które sprawi że inwestycja przełoży się w realne oszczędności.

Konstrukcja i montaż

Odpowiednia i trwała konstrukcja stanowi ważny element każdego systemu PV. Ciągle anomalie pogodowe sprawiają iż systemy PV stoją przed coraz to trudniejszymi wyzwaniami. Silne wichury, gradobicie, obfite deszcze, wysoka wilgotność, zalegający śnieg sprawiają iż elementy mocujące podlegają procesowi degradacji. Z pewnością kluczem jest odpowiednio trwała, bezpieczna i wytrzymała konstrukcja. Z pewnością takie konstrukcje oferuje Alter Energia Sp. z o.o. Nie tylko są one bardzo trwałe, ale również cieszą oczy swoim wyglądem, które będą służyć użytkownikowi przez lata.


Kontakt

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą- Skontaktuj się z Nami!

Alter Energia Sp. z o.o.

ul. Zbigniewa Romaszewskiego 16

62-080 Tarnowo Podgórne

tel./fax: + 48 61 814 65 57 ; + 48 814 71 49; + 48 61 814 62 90

e-mail: oze@altersa.pl ; kontakt@alter-energia.pl

https://www.alter-energia.pl

https://www.facebook.com/modulyfotowoltaiczne