Firma Kastell wspiera powrót przedsiębiorców

25 maja 2020 ABC Aktualności
Firma Kastell wspiera powrót przedsiębiorców

Kastell wspiera powrót przedsiębiorców w nowych warunkach sanitarnych

Firma Kastell – krajowy potentat w branży sprzętu czyszczącego – rusza z dodatkowym wsparciem dla hoteli, restauracji i innych podmiotów sektora usługowego. Pracownicy firmy przygotowali specjalny pakiet dla przedsiębiorstw i obiektów, które przystosowują się do funkcjonowania w nowych warunkach sanitarnych.

Wśród produktów oferowanych przez firmę znajdują się m.in. bezdotykowe urządzenia do dezynfekcji rąk, płyny antyseptyczne do różnych zastosowań, podłogowe maty dezynfekcyjne do obuwia oraz profesjonalny sprzęt przeznaczony do szerokiej dezynfekcji pomieszczeń użytkowych – np. zamgławiacze.

kastell

– W branży hotelarskiej, gastronomicznej – lub szerzej mówiąc, usługowej – klienci już teraz oczekują od przedsiębiorców działań zwiększających bezpieczeństwo sanitarne. Przede wszystkim, chcieliśmy zaoferować rynkowi różnorodny wachlarz produktów, które stanowią kompleksową odpowiedź na te oczekiwania – wyjaśnia współwłaściciel Kastell, Paweł Maj.

Jak czytamy na stronie internetowej firmy, w przypadku sporej części artykułów istnieje możliwość oznakowania ich logotypem i kolorystyką obiektu. Pracownicy firmy pomogą również dobrać właściwe produkty do specyfiki obiektu i konkretnych pomieszczeń. Przeszkolą personel w zakresie korzystania z profesjonalnych urządzeń przemysłowych.

– Najważniejsze, że nie jesteśmy nowicjuszami w tym biznesie. Produkujemy sprzęt tego typu na skalę europejską. Dzięki doświadczeniu pracowników wrocławskiego zakładu jesteśmy w stanie utrzymać regularność dostaw nawet teraz, w czasie zwiększonego zapotrzebowaniadodaje Paweł Maj.

Kastell kieruje swoją ofertę do podmiotów sektora usługowego – na co dzień firma zaopatruje zarówno hotele i restauracje, jak również centra handlowe, biura, magazyny, czy też jednostki administracji publicznej. Przede wszystkim, każdy klient może liczyć na indywidualne podejście oraz kompleksową obsługę i doradztwo.

 


kastell

Kastell24/7

Skontaktuj się z nami, a wspólnie stworzymy plan działania dla Twojego obiektu.

Przygotuj się na nadchodzący sezon i już teraz zadbaj o bezpieczeństwo swoich Gości!

www.stacjedodezynfekcji.kastell.pl +48 601 537 903

Pozostałe artykuły: www.abc-restauracji.pl/artykuly

Portal handlowy: www.abc-handlu.pl