Fier Seafood – rewolucja w dostawach ryb i owoców morza dla HoReCa

30 listopada 2023 ABC Aktualności
Fier Seafood – rewolucja w dostawach ryb i owoców morza dla HoReCa

Najwyższa jakość, świeżość i bezpieczeństwo jedzenia – tego oczekują w pierwszej kolejności współcześni klienci wobec restauracji, hoteli czy cateringów. Oczywiście ma być też smacznie i innowacyjnie. Wymagania są spore, a sprostać im pomaga Fier Seafood – nowy gracz na rynku produktów dla HoReCa. Jako producent najwyższej jakości ryb i owoców morza, Fier postawił na innowacyjne podejście do dostawy produktów i zabezpieczania przesyłek.

Fier Seafood wnosi nową jakość dla branży HoReCa

Fier Seafood to nowa marka na rynku, która wniosła ze sobą 25 lat doświadczenia w hodowli i połowie ryb oraz owoców morza. Firma oferuje klientom z branży HoReCa i indywidualnym swoje produkty za pośrednictwem platformy e-commerce www.fierseafood.com. Już na starcie zdobyła uznanie, notując rekordowe 1000 zamówień w ciągu tygodnia!

W sklepie Fier znajdziesz bogactwo ryb i owoców morza pochodzących z własnych połowów i hodowli. Firma posiada 17 statków, 24 hodowle oraz 13 zakładów produkcyjnych na 5 kontynentach, co umożliwia jej kontrolę nad całym łańcuchem dostaw. Dzięki temu jest nie tylko smacznie i świeżo, ale też etycznie i błyskawicznie – na Twoim talerzu.

Ryby i owoce morza Fier

Produkty Fier zadowolą nawet najbardziej wymagających restauratorów, hotelarzy czy amatorów morskich smaków. W sklepie Fier możesz zakupić przede wszystkim:

  • ryby – łosoś atlantycki, pstrąg łososiowy, ryby wędzone, okoń morski – labraks, dorsz, dorada,
  • owoce morza – ośmiornice, krewetki argentyńskie, krewetki hodowlane z własnych farm w Ameryce Południowej, kalmary.
  • kawiory – z pstrąga, unikatowy kawior z jesiotra beluga, kawior keluga.
  • dania gotowe – sałatki z owoców morza, łosoś z ryżem curry, okoń morski z warzywami, czosnkowo-pietruszkowy, marynowany filet z dorsza, marynowany filet z łososia curry, krewetki z makaronem w sosie czosnkowym.

Branża HoReCa vs. niezabezpieczone przesyłki

W dynamicznym środowisku branży HoReCa, gdzie każdy detal wpływa na końcowy produkt, profesjonalne zabezpieczenie przesyłek jest podstawą sukcesu – pozwala zachować najwyższą jakość i świeżości produktów oraz ich bezpieczeństwo.

Niezabezpieczone przesyłki stają się z kolei potencjalnym źródłem problemów dla przedsiębiorców z branży HoReCa. Czym grozi zamawianie żywności od firmy, która nie dba o bezpieczeństwo transportu paczki?

Przede wszystkim źle zabezpieczone przesyłki mogą prowadzić do utraty świeżości produktów, co natychmiastowo przekłada się na jakość dań w menu. Wymagający klienci zauważają subtelne różnice, a ich niezadowolenie może poskutkować utraceniem zaufania i wybraniem oferty konkurencji.

Każdy incydent związany z dostawą, który wpływa na jakość potraw, może mieć daleko idące konsekwencje dla renomy lokalu. Restauracje i hotele muszą nie tylko dostarczać wykwintne dania, ale także dbać o bezpieczeństwo i integralność dostarczanych składników, która trafiają na talerz gościa.

W przypadku restauracji o wyrafinowanych menu, gdzie każdy składnik ma znaczenie, źle dostarczone lub uszkodzone produkty mogą zakłócić proces przygotowywania potraw. Kucharze polegają na doskonałej jakości składnikach, a nawet najmniejsza niedoskonałość może wpłynąć na smak i prezentację potraw.

Z morza prosto do Twojej kuchni – świeżo i bezpiecznie

W odpowiedzi na te wyzwania marka Fier nie tylko dostarcza najwyższej jakości ryb i owoców morza, ale także stawia na innowacyjne metody zabezpieczania przesyłek. Kiedy morskie skarby mają trafić prosto do Twojej kuchni, Fier nie pozostawia niczego przypadkowi.

Produkty Fier przechodzą przez kompleksowy proces zabezpieczania, który obejmuje:

  • Styropianowe opakowania – każdy produkt jest starannie pakowany w styropianowe opakowania. To pierwsza linia obrony, która chroni składniki przed zmianami temperatury i mechanicznymi uszkodzeniami podczas transportu.
  • Solidne kartony – styropianowe opakowanie umieszczane w solidnych kartonach, które dodatkowo chronią zawartość przed ewentualnymi wstrząsami czy naciskiem z zewnątrz. Kartony zabezpieczone są podwójnie taśmą.
  • Poduszki powietrzne – każda paczka jest starannie wypełniana za pomocą poduszek powietrznych, które zabezpieczają zawartość paczki przed przemieszczaniem się w trakcie transportu.
  • Lodowe płytki – aby utrzymać odpowiednią temperaturę wewnątrz paczki, Fier stosuje lodowe płytki. To gwarancja, że nawet w trakcie dłuższych tras produkt pozostanie w optymalnych warunkach.

To zaawansowane podejście do zabezpieczania przesyłek sprawia, że każdy produkty z oferty Fier – ryba, owoce morza, kawior czy gotowe – dotrze do Ciebie w nienaruszonej postaci, utrzymując niezmienne walory smakowe. Dla Fier dbałość o świeżość i bezpieczeństwo to nie tylko standard, to filozofia, która definiuje ich podejście do dostarczania najwyższej jakości produktów.

Co zapewniają zabezpieczone przesyłki?

Dbałość o skuteczne zabezpieczenie przesyłek przynosi szereg korzyści dla przedsiębiorców z branży HoReCa. Kluczową korzyścią jest gwarancja, że produkty dostarczone do restauracji czy hotelu zawsze utrzymują najwyższe standardy jakości. Ten element ma bezpośredni wpływ na ostateczny produkt, który trafia na stoły gości, zyskując ich uznanie dzięki niezmiennie wysokiej jakości składników.

Dla restauratorów to nie tylko kwestia jakości, ale także istotna oszczędność czasu. Skuteczne zabezpieczenie przesyłek oznacza, że nie muszą się oni martwić o potencjalną utratę świeżości składników. Dzięki temu mogą skoncentrować się na tworzeniu wyjątkowych potraw i oferowaniu klientom niezapomnianych doznań kulinarnych. Zabezpieczone przesyłki stają się zatem gwarantem nie tylko bezpieczeństwa żywności, ale również spokojnej głowy dla przedsiębiorców w dynamicznym środowisku branży HoReCa.