DREWART-ENERGY

12 marca 2024 ABC Aktualności
DREWART-ENERGY

Firma DREWART-ENERGY od 1996 roku specjalizuje się w technologiach podczerwieni. Posiada najdłuższe doświadczenie w tym zakresie. Jest wiodącym producentem promienników nie tylko na rynku polskim, ale także znanym na rynku europejskim.

Firma zajmuje się także dystrybucją emiterów (lamp podczerwieni), współpracując blisko m.in. z firmami TOSHIBA, VICTORY, OSRAM. Służy doświadczeniem, opracowaniami technicznymi, bogatą ofertą promienników, reflektorów i lamp firmom, które wykorzystują nasze produkty w różnych procesach technologicznych wymagających dostarczania energii cieplnej.

Ciągły wzrost kosztów ogrzewania wymusza zastosowanie odpowiednich systemów grzewczych, skutecznych i przynoszących najlepsze efekty ekonomiczne. Nie ma uniwersalnych urządzeń grzewczych, które sprawdzą się w każdych warunkach. Większość dostępnych na rynku różnego rodzaju promienników nie posiada określonych parametrów technicznych, potwierdzających zalety tych urządzeń. Nie znając danych produktu, w żaden sposób nie można odpowiedzialnie doradzić klientowi jego zastosowania. Elektryczne promienniki SOLART, zostały przebadane w laboratoriach branżowych firm PHLIPS, TOSHIBA i ARCANA ELECTRIC. Jako jedyny produkt polski należą do najbardziej sprawnych urządzeń grzewczych na rynku europejskim. Ten atut stanowi największą korzyść dla klienta, ponieważ decyduje ile ciepła jest odbierane z każdego pobranego kW. Warto poznać i porównać różne systemy grzewcze oraz sprawność grzewczą urządzeń oferowanych w ramach tych systemów, jeszcze przed podjęciem decyzji o zakupie.

Oferta urządzeń grzewczych FIRMY obejmuje :

  • Promienniki stacjonarne, do zawieszenia , trzy rodzaje urządzeń z reflektorami dobieranymi do wysokości zawieszenia, moce od 500W – 18 kW , także w wersjach wodoodpornych
  • promienniki przenośne
  • promienniki /przenośne sauny na podczerwień do termoterapii

Pełne informacje na stronie www.solart.com.pl

Wybrane modele, zdjęcia naturalne

NOWOŚĆ 2024- SOLART-M/M 500W promiennik wielofunkcyjny dla każdego

NAGRODA GŁÓWNA XXI MIĘDZYNARODOWYCH TARGÓW ELEKTROTECHNIKA

Ogrzewanie żywności:

zastosowanie promienników podczerwieni to bezpieczny, niezawodny i najbardziej ekonomiczny sposób utrzymania temperatury żywności w urządzeniach gastronomicznych.

Oferujemy:

  • specjalistyczne lampy cateringowe typu Jacked ( z dodatkową osłoną) i Bare ( lampy cienkie– bez dodatkowej osłony),bezciśnieniowe , odporne na wszelkiego rodzaju „chlapnięcia” roztworami wodnymi,
  • specjalistyczne, o różnych wymiarach oprawy do lamp z reflektorami firmy ALANOD, największa emisja ciepła

Dostarczamy swoje urządzenia promiennikowe do większości polskich producentów na rynku HoReCa.


drewart logo

ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 43, KANIE 05-805 Otrębusy
+48 (22) 758-59-82 | +48 (22) 759-37-12
drewart@drewart.com.pl | biuro@solart.com.pl

Artykuły – ABC Restauracji (abc-restauracji.pl)