Choco Order- system zamawiania dla Twojej restauracji

5 września 2019 ABC Aktualności
Choco Order- system zamawiania dla Twojej restauracji

Choco Order jest to system zamawiania lokalnego dla lokali gastronomicznych. Składa się z kilku aplikacji na telefon z systemem Android oraz serwera podłączonego do sieci WiFi lokalu. Ważne jest, że system ten nie pozwala na zamawianie jedzenia na dowóz – możemy z niego korzystać tylko znajdując się w lokalu.

Serwer CoBox

Jednostką centralną systemu jest serwer CoBox umieszczony w lokalu gastronomicznym. To na nim przechowywana jest baza danych a w niej takie dane jak karta dań czy zamówienia złożone przez klientów lokalu, którzy podłączają się do niego za pomocą sieci WiFi, do której to należy podłączyć

serwer. Serwer CoBox również może działać samodzielnie, gdyż jest wyposażony w router WiFi, jednak należy pamiętać o tym, że w takiej konfiguracji nie pozwala on na dostęp do internetu, a jedynie na korzystanie z systemu Choco Order. Co więcej, do działania systemu nie jest potrzebne stałe podłączenie serwera CoBox do internetu, jednak ze względu na regularne aktualizacje oprogramowania znajdującego się na serwerze wymagane jest, aby został on podłączony do niego przynajmniej raz na 30 dni. Proces aktualizacji odbywa się automatycznie po podłączeniu urządzenia do prądu i trwa około pół godziny.


Aplikacje mobilne

Dostęp do systemu odbywa się za pomocą kilku aplikacji mobilnych – jedna jest przeznaczona dla klientów restauracji, druga dla kelnerów i trzecia dla właścicieli lokalu gastronomicznego. Wszystkie te aplikacje są darmowe i dostępne w sklepie Google Play.

ChocoOrder

Aplikacja przeznaczona dla klientów lokalu gastronomicznego. Pozwala na złożeniezamówienia, podział rachunku czy wezwanie kelnera.

ChocoOrder – Waiter

Tę aplikację instalują kelnerzy pracujący w lokalu. Po uruchomieniu aplikacji dostają oni notyfikacje takie jak stworzenie nowego rachunku przez klienta czy wzywanie go do stolika. Mogą za jej pomocą przypisywać się do rachunków, zobaczyć zamówienia złożone przez klientów, odpowiadać na ich wezwania, czy zmieniać stan dostępności potraw.

ChocoOrder – Owner

Instaluje ją właściciel lokalu gastronomicznego i może dzięki niej zarządzać kontami kelnerów, zmieniać listę wspieranych języków, edytować kartę dań, czy dodawać nazwy i numery stolików dostępnych w lokalu.


Zasady współpracy

Klientem Choco Technologies są właściciele lokalów gastronomicznych. Nasza firma nie pobiera żadnych prowizji od sprzedaży w lokalu, a aplikacje niezbędne do obsługi oraz korzystania z systemu Choco Order są darmowe. W celu korzystania z systemu, właściciel opłaca comiesięczną subskrypcję, której koszt jest wyszczególniony w dalszej części tego dokumentu, oraz wykupuje bądź wynajmuje serwer CoBox. Subskrypcja może być rozliczana w cyklu miesięcznym, bądź też rocznym, przy czym w przypadku rozliczenia rocznego, klient otrzymuje 30% zniżkę.

Darmowy okres próbny i tryb demonstracyjny

Choco Technologies pozwala na darmowe przetestowanie systemu Choco Order w lokalu klienta przez 3 miesiące . Wszystkie funkcje systemu w tym czasie są dostępne, a serwer CoBox jest bezpłatnie wypożyczony na ten okres. Skorzystanie z okresu próbnego nie zobowiązuje klienta do wykupu subskrypcji – po okresie próbnym klient może ją wykupić, ale również może zrezygnować i zwrócić otrzymany od Choco Technologies sprzęt. Ponadto każda z aplikacji mobilnych została

wyposażona w tryb demonstracyjny pozwalający na sprawdzenie funkcjonalności systemu bez konieczności posiadania serwera CoBox. W tym celu należy uruchomić aplikację, rozpocząć skanowanie, a następnie wcisnąć przycisk Demo Mode .

Cennik

Poniższa tabela zawiera ceny systemu Choco Order w zależności od wybranego wariantu. Wszystkie podane ceny są cenami netto i należy do nich doliczyć 23% VAT.

Nazwa Cena za miesiąc
przy rozliczeniu
miesięcznym
Cena za rok
przy rozliczeniu
miesięcznym
Cena za miesiąc
przy rozliczeniu
rocznym
Cena za rok
przy rozliczeniu
rocznym
Subskrypcja 299 zł netto 299 zł netto 199 zł netto 2388 zł netto
Serwer CoBox
w przypadku wynajmu
40 zł netto 480 zł netto 29 zł netto 348 zł netto
Serwer CoBox
w przypadku zakupu
999 zł -//- 999 zł -//-


www.choco-order.com

+48 883 706 532