Czerpiemy z tradycji w niej tkwi sedno prawdziwego smaku

16 lutego 2018 ABC Aktualności
Czerpiemy z tradycji w niej tkwi sedno prawdziwego smaku

Kuchnia jest miejscem gdzie gotujemy smaczne i pachnące dania.

Chcąc zadbać o siebie i dzieci, dobrze się odżywiać i rzadko chorować staramy się aby na naszych talerzach był zawsze zdrowy posiłek. Niestety coraz rzadziej mamy okazję zakupu naturalnego, pysznego boczku, kiełbaski, szynki itd. Wchodząc do sklepu nie leci nam już ślinka na widok wymarzonej wędzonki, chcemy po prostu kupić coś jadalnego… Na szczęście sami w bardzo łatwy sposób jesteśmy w stanie przyrządzić, bez niepotrzebnych dodatków chemicznych mięsa, ryby czy sery.

Proponujemy odkrywanie razem z nami smaku dzieciństwa. Zachęcając do pasji wędzenia, należy powiedzieć nie tylko o wyjątkowości i bezkonkurencyjnym aromacie, ale również o zdrowych walorach własnoręcznie zrobionych potraw, ponieważ sami zadecydujemy o rodzaju użytego surowca, stosowanej osłonki, obróbki i procesie wędzenia.

Firma BORNIAK niezmiennie trzyma się obranego kursu. Od zawsze twierdzimy, że w kwestii smaku i zdrowia tradycyjne metody wędzenia są bezkonkurencyjne. Jeżeli chodzi o technologię, to jesteśmy od tego, by dostarczyć najlepsze rozwiązania – trwałe, efektywne i proste w użytkowaniu. Słowem – tradycja i nowoczesność.

Łatwość obsługi i efektywność – tak w skrócie można opisać wędzarnię Borniak. Jest najlepszym sposobem, by na Twoim stole pojawiły się najbardziej wykwintne sery, ryby i wędliny. Wyroby o zniewalającym aromacie i niepowtarzalnym smaku. Bez chemii, bez konserwantów.