Barman bez ZUS? Czy to możliwe?

19 listopada 2020 ABC Aktualności
Barman bez ZUS? Czy to możliwe?
Barman bez ZUS, przygotowujący aż 80 profesjonalnych drinków i gotowy do pracy 24h/7 czy to możliwe?

Okazuje się, że nie jest to już tylko prawdopodobne, ale realne, ponieważ takie rozwiązania już funkcjonują na rynku. Postępująca automatyzacja  sięga coraz szerszych gałęzi biznesu i nie mogła ominąć także gastronomii. O ile kiedyś mogliśmy się zastanawiać nad wprowadzeniem takich rozwiązań w naszych działalnościach, tak sytuacja, w której postawił nas 2020 rok, wręcz je na nas wymusza.

Wielu przedsiębiorców musiało zredukować zasoby pracownicze i szukać oszczędności. Czas powrotu i podnoszenia się z kryzysu to dobry moment na wykorzystanie i wdrożenie automatyzacji. Niskim i stałym kosztem bez dodatkowych opłat możesz dalej świadczyć usługi na wysokim poziomie, zyskując dodatkowo element wyróżniający wśród konkurencji. W długoterminowych zaletach plasuje się usprawnienie pracy, a co za tym idzie zwiększenie zysków. Takie możliwości daje właśnie automatyzacja. W historii znany jest już przykład automatyzacji, który do dziś jest powszechnie wykorzystywany i często nie wyobrażamy sobie bez niego funkcjonowania. Mowa tutaj o ekspresie do kawy.

Barman bez ZUS

To urządzenia usprawniło pracę baristów i dało im nowe możliwości. Teraz każdy może zrobić sobie pyszną kawę bez większego wtajemniczenia w tajniki parzenia kawy, a na co dzień obsługą ekspresów zajmują się często kelnerzy.  Od niedawna na rynku funkcjonuje ekspres na miarę XXI wieku. Polska firma Barmix, która rozpoczęła swoją działalność 2 lata temu, wychodzi naprzeciw oczekiwaniom branży HoReCa. Mowa tutaj o ekspresie do wykonywania drinków Barmix.

Barman bez ZUS

Urządzenie ma zaprogramowane 80 drinków stworzonych według receptur profesjonalnych barmanów. Czas wykonania drinka przez Barmixa to zaledwie 15 sekund, zawsze w takich samych proporcjach. Jego obsługa jest bardzo prosta i intuicyjna, a przeszkolenie z zakresu obsługi trwa tylko 15 minut.

Plusem automatyzacji jest fakt, że zyskujemy pracownika, który może pracować bezustannie i niezawodnie przez 24h/7 przy takie samej wydajności i jakości pracy. Dodatkowo, w obecnej sytuacji, nie przebywa on na kwarantannie. Nie zaskoczy nas z dnia na dzień L4, więc nie zostaniemy sami na pokładzie. Barmix daje nam także możliwość wielorakiego wykorzystania. Może być pomocą za barem, jak i samoobsługowym ekspresem do drinków, z którego klienci będą sami korzystać. Świetnie sprawdzi się także na różnego rodzaju imprezach. Sposobów na jego wykorzystanie jest wiele, co oznacza ciągły dochód z inwestycji bez żadnych przestojów.

Zwiększ innowacyjność swojego biznesu i wybij się spośród konkurencji. „Wielu zadowolonych klientów, którzy pierwszy raz widzą Barmixa, przychodzi kolejny raz ze swoimi znajomymi, żeby zobaczyli to urządzenie” mówi jeden z właścicieli restauracji, który posiada w swoim zespole automatycznego barmana. Zatem aspekt innowacyjności nie jest tutaj bez znaczenia. Czas zaprzyjaźnić się z automatyzacją i wynieść z tej relacji to, co najlepsze. To najwyższy moment, aby przenieść swój biznes gastronomiczny w XXI wiek. Wielu przedsiębiorców już się odważyło i z pozytywnym skutkiem poprawiło jakość swoich usług.

drinki


BARMIX- Automatyczny Barman

Oferujemy sprzedaż oraz wynajem urządzenia Barmix – Automatyczny Barman (Barman bez ZUS). Jest to polski produkt który robi furorę na rynku weselnym i nie tylko.

www.barmix.com.pl/horeca/

Pozostałe artykuły

www.abc-restauracji.pl/artykuly

www.abc-handlu.pl