Aktywna i bezpieczna zabawa dla całej rodziny

16 lutego 2018 ABC Aktualności
Aktywna i bezpieczna zabawa dla całej rodziny

Jak stworzyliśmy najbezpieczniejszą trampolinę na świecie?

Zaczęło się po prostu od życzenia jednego troskliwego ojca, który chciał bezpieczną trampolinę dla córki. Ten ojciec był profesorem uniwersytetu i wynalazcą, dr Keith Alexander.

Trampolina Springfree™ to wybór stylu życia. Tak samo, jak zdrowe odżywianie, bezpieczny samochód, również wybór bezpiecznej trampoliny jest wyrażeniem Twojego stylu życia.
Trampoliny Springfree™ są wynikiem ponad dzisięciu lat badań i rozwoju na University of Canterbury (Nowa Zelandia) i proponują Wam i Waszym dzieciom nieporównywalne korzyści i konstrukcyjne elementy bezpieczeństwa.

BEZPIECZEŃSTWO
Dla rodziców bezpieczeństwo dzieci jest na pierwszym miejscu! Trampoliny Springfree™ są zaprojektowane i skonstruowane w ten sposób, żeby dawały Wam poczucie spokoju i bezpieczeństwa. Trampoliny Springfree™ ze swymi czterema unikatowymi i patentowanymi elementami bezpieczeństwa słusznie niosą nazwę „Najbezpieczniejsze trampoliny na swiecie“.

 

ZDROWIE I ZABAWA
Otyłość dziecięca i brak ruchu są w dzisiejszych czasach sporym problemem. Trampolina Springfree oferuje wspaniałą możliwość codziennego ruchu, gdzie aktywne ćwiczenie staje się super zabawą. Przez 10 minut skakania na trampolinie wydasz tyle energii, co przy 30-minutowym biegu, a Twoje stawy nie cierpią przez nieustanne uderzenia o twardą powierzchnię! Skakanie na trampolinie nie musi być zabawą wyłącznie dla dzieci, może być też super możliwością do ćwiczenia kondycyjnego rodziców.

 

 

TRAMPOLINY SPRINGFREE™ = patentowana bezpieczna konstrukcja + mnóstwo wynagrodzeń międzynarodowych

Dowiedz się więcej: www.springfree.pl