Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Smakki 2024

20 marca - 22 marca

SMAKKi GASTROTARGI 2024 – prestiżowe spotkanie branżowe dla sektora hotelarsko-gastronomicznego i cateringu.

W centrum Warszawy, w halach EXPO XXI, przedstawiciele sektora HoReCa spotkają się ponownie na GASTROTARGACH SMAKKi. Zapraszamy na drugą edycję tego wydarzenia, która odbędzie się w dniach od 20 do 22 marca 2024 roku. Tegoroczna edycja przyciąga rozbudowaną agendą, obejmującą pokazy kulinarne, zawody baristów, a także wyjątkowe wydarzenia towrzyszące, które wprowadzają targi na zupełnie nowy poziom.

Podczas trwania targów uczestnicy będą mogli obserwować zmagania w różnorodnych konkursach, takich jak Złoty Karczoch 2024 – zawody na najlepszą wegetariańską potrawę z gościnnym udziałem Katarzyny Gubały, finały Heinz Selection, Mistrzostwa Polski w Kulinariach Tajskich z Darią Ładochą pod patronatem Ambasady Tajlandii, Olimpiada Kawy dla Młodych Baristów oraz Cup of Poland – zawody dla palarni kawy. Wśród atrakcji kulinarnych znajdą się również pokazy: MasterClass prowadzone przez Martina Gimeneza Castro, Boba Mazura oraz sesje gotowania Patrykiem Galewskim i uczestnikami Projektu PaKa. Na stoisku firmy GRAFEN dania przygotowywać będzie Przemysław Klima.

Dodatkowo, targi uświetnią dwie konferencje. Pierwszy dzień zarezerwowany jest na Konferencję Liderki Branży HoReCa, gdzie spotkają się kobiety z tego sektora, wśród których zobaczymy między innymi Dr Irenę Eris, Annę Chylewską, Martę Stańczak, Martę Klepkę, Cristinę Catese oraz Małgorzatę Kalisz. Drugi dzień poświęcony będzie SMAKKi Invest Day – okazji do spotkań dla inwestorów, projektantów, wykonawców i dostawców technologii dla HoReCa.

Do udziału w GASTROTARGACH SMAKKi 2024, kluczowym zdarzeniu dla sektora HoReCa, zapraszamy serdecznie. Rejestracja uczestników jest już otwarta na oficjalnej stronie www.smakki.pl.

Szczegóły

Start:
20 marca
Koniec:
22 marca
Wydarzenie Tagi:
,
Strona internetowa:
https://smakki.pl

Organizator

Space4Trade Sp. z o.o.
Telefon:
+48 664 484 722
Email:
biuro@smakki.pl
Strona internetowa:
https://smakki.pl

Miejsce

Hala Expo XXI
Ignacego Prądzyńskiego 12/14
Warszawa, mazowieckie 01-222 Polska
+ Google Map