Referencje

Cart_Pack_slider
Cart Pack
Marka firmy to przede wszystkim ludzie. Cieszymy się bardzo, że współpracując z wydawnictwem ABC restauracje poznaliśmy zespół , który posiada nie tylko wysoki potencjał merytoryczny ,praktyczny ale i ludzki. Firma ABC zasłużyła na miano cierpliwego i godnego zaufania partnera w realizacji super projektów reklamowych. Zdecydowanie godna polecenia , gotowa podjąć i sprostać każdemu wyzwaniu. Dziękujemy!
Muszynianka

Pełen profesjonalizm, indywidualne podejście do klienta i rzetelność wyróżniają wydawnictwo ABC Restauracji na rynku. Współpraca rozpoczęta od stycznia 2019r. trwa nieprzerwanie do dnia dzisiejszego, ponieważ jest bardzo satysfakcjonująca. W ramach współpracy wydawnictwo pisze artykuły, tworzy i zamieszcza reklamy, opracowuje reklam i grafikę reklam i ulotek. Firma ABC Restauracji ma bardzo elastyczne i indywidualne podejście do klienta. Z pełną odpowiedzialnością możemy też powiedzieć, że jest to solidny i wiarygodny partner. Współpraca z wydawnictwem ABC Restauracji to czysta przyjemność, serdecznie polecam z korzystaniu usług Wydawnictwa.

Prezes Zarządu

Ryszard Mosur

Logo Leżak

Pełen profesjonalizm, indywidualne podejście do klienta i rzetelność wyróżniają Wydawnictwo na rynku. Korzystałam z usług wielu firm o tym samym profilu działalności, ale tylko z ABC Restauracji zdecydowałam się nawiązać długotrwałą współpracę. Dzięki ich usługom moja oferta zaprezentowana jest po mistrzowsku i trafia wprost do odbiorców moich usług. Współpraca z wydawnictwem ABC Restauracji to czysta przyjemność, serdecznie polecam korzystanie z usług Wydawnictwa.

Anna Młyńska

pszeslomki.pl

Z portalem ABC Restauracji pracujemy od 2019 roku i z pełną odpowiedzialnością polecamy skorzystanie z usług wydawnictwa. Dziękujemy za bardzo profesjonalną i szybką obsługę, doceniamy indywidualne podejście do potrzeb klienta oraz współpracę w miłej atmosferze.

Emil Mazurkiewicz, Andrzej Sadecki pszeslomki.pl

BROWARS SP. Z O.O.

Współpracę z firmą ABC Restauracji rozpoczęliśmy z końcem 2019 roku. ABC Restauracji przedstawia się jako firma bardzo solidna, terminowa i profesjonalna. Wysoka jakość świadczonych usług zachęca nas do dalszej, ścisłej współpracy. Gorąco polecamy!

MARIUSZ MAREK

Browar Raduga

Z firmą ABC Restauracji współpracujemy już od prawie dwóch lat. Materiały reklamowe przez nich przygotowywane są zawsze wysokiej jakości, wykonane dokładnie i z zaangażowaniem. Współpraca zawsze przebiega w przyjemnej atmosferze i terminowo. Dlatego ABC Restauracji polecamy z czystym sumieniem.

Elżbieta Kazimiruk

Młyny Szczepanki Sp. z o. o.

Gorąco polecam współpracę z firmą ABC RESTAURACJE. Pełen profesjonalizm , zaangażowanie, oraz fachowa obsługa to główne cechy pracowników tego wydawnictwa . Współpracujemy od niespełna pół roku ,a efekty już są zauważalne . Dziękuję bardzo.

Mariusz Obrębski

Starck’s Food Polska

Z przyjemnością informujemy że firma Starck’s Food Polska współpracuje z firmą ABC Restauracji. Współpraca jest od początku roku 2018 i na dzień dzisiejszy nadal trwa, ponieważ jest bardzo satysfakcjonująca. W ramach współpracy jest: pisanie artykułów, tworzenie i zamieszczanie reklamy, oprawa graficzna reklam i ulotek. Firma ABC Restauracji ma bardzo elastyczne i indywidualne podejście do klienta. Z pełną odpowiedzialnością możemy też powiedzieć że jest to solidny i wiarygodny partner.

Jacek Wituski

Szliffloor

Niniejszym listem pragniemy potwierdzić profesjonalne, fachowe, terminowe i solidne wykonanie usług marketingowych przez Firmę ABC RESTAURACJI. Jest to firma godna polecenia. Szliffloor

Tomasz Bożek

Nepo

Dziękuję serdecznie za tak miłą i szybką obsługę. Państwa firma działa bardzo profesjonalnie. Nasze reklamy opracowaliście starannie, szybko i zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Co nie było proste przy kiepskiej jakości naszych zdjęć.

Ewa Strozik NEPO

Polkrys

Kilkukrotnie miałem okazję współpracować i korzystać z usług Abc-restauracji. Usługi obejmowały zakres projektowania materiałów reklamowych oraz ich prezentację zarówno na portalu jak i w katalogach drukowanych. Z pełną odpowiedzialnością polecam Abc-restauracji jako wiarygodnego i solidnego partnera, którego cechuje profesjonalne podejście do klienta.

Tomasz Wróblewski

Kominki Lexus

Kilkukrotnie miałem okazję współpracować i korzystać z usług wydawnictwa Abc Restauracji. Usługi obejmowały zakres projektowania materiałów reklamowych oraz ich prezentację. Z pełną odpowiedzialnością polecam Abc Restauracja jako wiarygodnego i solidnego kontrahenta, którego cechuje profesjonalne podejście do klienta.

Andrzej Słoninka

Qulineo

Z wydawnictwem ABC Restauracji współpracujemy 1,5 roku. Współpracę tę oceniamy jako profesjonalną i rzetelną. Cechuje ich elastyczne podejście i aktywne wsparcie pracowników. Jest to przez nas bardzo ceniona. Wyjątkowo ciekawe projekty z całą pewności podnoszą jakość oferty. Z czystym sumieniem mogę polecić usługi wydawnictwa ABC Restauracji.

Robert Wojniak

Dom Art. Styl

Rekomendujemy wydawnictwo ABC Restauracji, jako profesjonalną firmę w dziedzinie reklamy. Z usług firmy korzystamy od 2017 roku, a współpraca przebiega sprawnie i bezproblemowo. Efekty współpracy spełniają nasze oczekiwania, z wykonanych usług jesteśmy zadowoleni, a firmę cechuje rzetelność i fachowość.

Piotr Śniegocki

Wart-Milk

Jako Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska WART-MILK chcemy wyrazić swoje zadowolenie z jakości usług świadczonych przez firmę ABC Restauracji. Nasza współpraca trwa rok czasu. W tym okresie udało nam się zrealizować kilka projektów, reklamujących naszą firmę na stronie www oraz w katalogach drukowanych firmy ABC Restauracji. To co wyróżnia tą firmę od innych to indywidualne podejście do klienta, fachowość oraz terminowość powierzonych zadań. Podczas pracy nad projektami reklamującymi pracownicy ABC Restauracji wsłuchują się w potrzeby klienta. Na każdym etapie współpracują z klientem by całość projektu była w pewni zadowalająca. Z pełnym przekonaniem polecamy firmę ABC Restauracji.

Marta Kaczmarek