Referencje

Szliffloor

Niniejszym listem pragniemy potwierdzić profesjonalne, fachowe, terminowe i solidne wykonanie usług marketingowych przez Firmę ABC-RESTAURACJI. Jest to firma godna polecenia.

Szliffloor Tomasz Bożek

Nepo

Dziękuję serdecznie za tak miłą i szybką obsługę. Państwa firma działa bardzo profesjonalnie .Nasze reklamy są opracowywane starannie ,szybko i zgodnie z naszymi oczekiwaniami co nie jest proste przy kiepskiej jakości naszych zdjęć.

Ewa Strozik NEPO

Polkrys

Kilkukrotnie miałem okazję współpracować i korzystać z usług Abc-restauracji. Usługi obejmowały zakres projektowania materiałów reklamowych oraz ich prezentację zarówno na portalu jak i w katalogach drukowanych. Z pełną odpowiedzialnością polecam Abc-restauracji jako wiarygodnego i solidnego partnera, którego cechuje profesjonalne podejście do klienta.

Tomasz Wróblewski

Kominki Lexus

Kilkukrotnie miałem okazję współpracować i korzystać z usług wydawnictwa Abc Restauracje. Usługi obejmowały zakres projektowania materiałów reklamowych oraz ich prezentację. Z pełną odpowiedzialnością polecam Abc Restauracja jako wiarygodnego i solidnego kontrahenta, którego cechuje profesjonalne podejście do klienta.

Andrzej Słoninka

Qulineo

Z wydawnictwem ABC Restauracji współpracujemy 1,5 roku. Współpracę tę oceniamy jako profesjonalną i rzetelną. Elastyczne podejście i aktywne wsparcie pracowników jest przez nas bardzo ceniona. Wyjątkowo ciekawe projekty graficzne dodatkowo podnoszą atrakcyjność oferty. Z czystym sumieniem mogę polecić usługi wydawnictwa ABC Restauracji.

Robert Wojniak

Dom Art. Styl

Rekomendujemy wydawnictwo ABC Restauracji, jako profesjonalną firmę w dziedzinie reklamy. Z usług firmy korzystamy od 2017 roku, a współpraca przebiega sprawnie i bezproblemowo. Efekty współpracy spełniają nasze oczekiwania, z wykonanych usług jesteśmy zadowoleni, a firmę cechuje rzetelność i fachowość.

Piotr Śniegocki

Wart-Milk

Jako Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska WART-MILK chcemy wyrazić swoje zadowolenie z jakości usług świadczonych przez firmę ABC-Restauracji. Nasza współpraca trwa rok czasu i w tym okresie udało nam się zrealizować kilka projektów, reklamujących naszą firmę na stronie www oraz w katalogach drukowanych firmy ABC-Restauracji. To co wyróżnia tą firmę od innych to indywidualne podejście do klienta, fachowość oraz terminowość powierzonych zadań. Podczas pracy nad projektami reklamującymi pracownicy ABC-Restauracji wsłuchują się w potrzeby klienta oraz na każdym etapie współpracują z klientem by całość projektu była w pewni zadowalająca. Z pełnym przekonaniem polecamy firmę ABC-Restauracji.

Marta Kaczmarek

ZUT Borniak

Z pełną odpowiedzialnością pragniemy zarekomendować wydawnictwo ABC Restauracji, jako profesjonalistów w dziedzinie marketingu. Z usług firmy korzystamy od 2015 roku, a współpraca przebiega sprawnie i bezproblemowo. Efekty współpracy spełniają nasze wymagania pod każdym względem. Wykonane usługi charakteryzują się wysoką jakością, a firmę cechuje rzetelność i fachowość. Projekty reklam wykonane zostały z uwzględnieniem najwyższej staranności. Na podstawie doświadczeń wynikających z współpracy z pełnym przekonaniem mogę zarekomendować firmę ABC Restauracji.

Dawid Szurlej