Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

POLAGRA GASTRO i INVEST HOTEL 2019

30 września - 3 października

Międzynarodowe Targi Gastronomii i Hotelarstwa POLAGRA GASTRO i INVEST HOTEL

Targi POLAGRA GASTRO i INVEST HOTEL od wielu lat sprawiają, że Poznań tuż na początku jesieni staje się miejscem, w którym przedstawiciele gastronomii i hotelarstwa mogą poznać najnowsze rozwiązania technologiczne dedykowane restauracjom i obiektom noclegowym. Tegoroczna edycja wydarzenia odbędzie się w dniach 30 września – 3 października. Równolegle z Międzynarodowymi Targami Wyrobów Spożywczych POLAGRA FOOD oraz Międzynarodowymi Targami Technologii Spożywczych POLAGRA TECH.

Ekspozycję targową co roku tworzą producenci i dystrybutorzy urządzeń do profesjonalnych kuchni. Usprawniają one pracę kucharzy, kawy i urządzeń do jej parzenia, mebli i wyposażenia przestrzeni w obiektach noclegowych. Technologii, które zwiększą komfort i bezpieczeństwo gości hotelowych czy też wyposażenia, które pozwoli rozszerzyć ofertę restauracji czy hotelu. Szczególną uwagę zwiedzających przyciągają nowości i produkty nagrodzone Złotym Medalem MTP. Wyróżniają się nie tylko eleganckim designem, ale przede wszystkim funkcjami, które pozwalają na realne oszczędności.

Sercem targów jest natomiast scena kulinarna, na której w tym roku odbędzie się już 19. finał Kulinarnego Puchar Polski. Konkurs ten od wielu już lat pokazuje jak wielkim potencjałem w postaci młodych, utalentowanych kucharzy dysponuje polska gastronomia. Pozwala zaprezentować nowoczesne oblicze polskiej kuchni. Umożliwia również młodym kucharzom doskonalić umiejętności oraz zdobywać doświadczenie i wiedzę z rąk uznanych szefów kuchni pracujących w prestiżowych restauracjach na całym świecie.

Więcej informacji na: www.polagragastro.pl. Bilety online do nabycia TUTAJ.

Szczegóły

Start:
30 września
Koniec:
3 października
Wydarzenie Tagi:
, , , , ,
Strona internetowa:
www.polagragastro.pl

Organizator

Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o.
Telefon:
+48 61 869 20 00
Email:
katarzyna.brodnicka@mtp.pl
Strona internetowa:
www.polagragastro.pl