Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Targi Gastro Hotel 2019 Kołobrzeg

6 marca 2019 - 8 marca 2019

Gastro Hotel 6-8 marca 2019-Kołobrzeg

Targi Gastro-Hotel to możliwość spotkań pomiędzy osobami z branży HoReCa a wystawcami, czołowymi producentami i liderami rynku gastronomiczno – hotelarskiego. Gastronomia i hotelarstwo to tematy przewodnie targów, ale także cukiernie,  piekarnie, spa &wellness znajdą tu coś dla siebie. 

W trakcie każdej edycji targów organizator dokłada wszelkich starań, aby przygotować dla gości odwiedzających kompendium wiedzy o nowościach i trendach w wyposażaniu hoteli i restauracji w: tekstylia, środki czystości, artykuły spożywcze, półprodukty oraz nowinki techniczne i oprogramowanie. Na gości odwiedzających czeka szereg atrakcji, pokazów i degustacji.

Targi Gastro-Hotel to salon nowości, branżowych hitów, atrakcji, pokazów, szkoleń zarówno dla pracowników jak i kadr menadżerskich, to salon o kameralnej atmosferze w profesjonalnej oprawie.

Organizator wraz z wystawcami, mistrzami kuchni, gospodarzami miast oraz wszystkimi innymi osobami współtworzącymi targi, zapraszamy do współpracy przy okazji 28 edycji targów wyposażenia i produktów dla sektora HoReCa

Kołobrzeg 6 – 8 marca 2019 – Hala Milenium

www.gastro-hotel.pl

Relacja filmowa z targów Gastro-Hotel – Kołobrzeg 2018

Szczegóły

Start:
6 marca 2019
Koniec:
8 marca 2019
Strona internetowa:
gastro-hotel.pl

Organizator

Imprezy Targowe, Gastronomia i Hotelarstwo, GASTRO-HOTEL Małgorzata Kryszak
Telefon:
+48 32 376 08 60
Email:
targi@gastro-hotel.pl
Strona internetowa:
gastro-hotel.pl