Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

FOODEXPO- Targi Spożywczo-Gastronomiczne

29 maja - 31 maja

FOODEXPO 2019 w Gdańsku.
Warto tu być!

CO, GDZIE, KIEDY?

29-31 maja 2019 w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Amberexpo w Gdańsku po raz kolejny odbędą się Targi Spożywczo-Gastronomiczne FOODEXPO – największe targi branży spożywczo-gastronomicznej w Polsce północnej skierowane do profesjonalnego odbiorcy. Patronat Honorowy nad targami sprawuje Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

KOGO ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W TARGACH?

Wystawcy to producenci i dystrybutorzy z branży spożywczej i gastronomicznej. Główne grupy towarowe reprezentowane na targach Foodexpo to produkty dla piekarstwa, cukiernictwa
i lodziarstwa; produkty mięsne, dziczyzna; produkty regionalne; mrożonki; przyprawy; produkty ekologiczne; produkty i usługi dietetyczne; napoje i alkohol; wyposażenie gastronomii i sklepów; utrzymanie czystości, odzież specjalistyczna; opakowania; transport specjalistyczny.

W TYM SAMYM CZASIE I MIEJSCU

19. Targi Mleczarstwa MLECZNA REWIA, gdzie ofertę prezentują spółdzielnie mleczarskie,

producenci i dystrybutorzy maszyn i urządzeń do przetwórstwa mleka, opakowań, a także środków utrzymania czystości. Dzięki współpracy z Krajowym Związkiem Spółdzielni Mleczarskich Związek Rewizyjny w Warszawie targi od lat finansowane są ze środków Funduszu Promocji Mleka. Podczas imprezy przyznawane są branżowe nagrody promujące najlepsze polskie produkty.

15. Międzynarodowe Targi Przetwórstwa i Produktów Rybnych POLFISH – jedyne w Polsce i jedne z największych w Europie Środkowej specjalistyczne targi branży rybnej z prezentacją szerokiej oferty produktów rybnych, maszyn, urządzeń, opakowań, środków utrzymania czystości, pojazdów specjalistycznych i usług. Wystawcy targów to wiodący polscy i zagraniczni producenci produktów rybnych, a także stowarzyszenia zrzeszających producentów
i hodowców ryb. POLFISH to również wysoko cenione branżowe konferencje i seminaria dla hodowców ryb i potencjalnych inwestorów oraz dla zainteresowanych dostawami towarów.

KOGO ZAPRASZAMY DO ODWIEDZENIA TARGÓW?

Do odwiedzenia targów zapraszamy profesjonalistów, właścicieli i menedżerów: sklepów
i hurtowni spożywczych, sieci supermarketów i dyskontów, obiektów gastronomicznych, firm cateringowych, piekarni, cukierni, lodziarni, a także szefów kuchni, dietetyków i technologów żywienia oraz uczniów i absolwentów szkół gastronomicznych.

Szczegóły

Start:
29 maja
Koniec:
31 maja
Strona internetowa:
foodexpo.amberexpo.pl

Miejsce

Amberexpo
Żaglowa 11
80-560 Gdańsk, Pomorskie 80-560 Polska
+ Google Map
Telefon:
+48 58 554 91 33
Strona internetowa:
foodexpo.amberexpo.pl

Organizator

Międzynarodowe Targi Gdańskie SA
Telefon:
+48 58 554 91 33
Email:
beata.wojcikiewicz@mtgsa.com.pl
Strona internetowa:
foodexpo.amberexpo.pl