Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Expo Sweet 2019-Musisz tu być!

17 lutego - 20 lutego

Kim jesteśmy?

Expo Sweet to największe w Polsce targi branży cukierniczej i lodziarskiej. W roku 2018 odwiedziło je niemal 20000 osób z Polski i zagranicy (głównie Czech, Słowacji, Białorusi, Ukrainy, ale także z Włoch). W związku z dynamicznym rozwojem cukiernictwa i lodziarstwa w Polsce należy się spodziewać jeszcze większego sukcesu w przyszłym roku.

Oprócz części targowej zaplanowane są także liczne konkursy rangi mistrzowskiej, między innymi Mistrzostwa Polski w Dekoracji Tortów, które odbywają się pod patronatem FIPGC. Zwycięzca Mistrzostw będzie reprezentował Polskę w CAKE DESIGNERSWORLD CHAMPIONSHIP w Mediolanie podczas targów HOST.

W lutym 2018 odbyła się dziesiąta, jubileuszowa edycja tej imprezy. Targi rozpoczęły się w niedzielę 25 lutego. Po raz pierwszy w innym obiekcie – w hali Centrum ExpoXXI Warszawa przy ul. Prądzyńskiego 12/14. Ze względu na jubileusz zorganizowaliśmy jeszcze wspanialsze konkursy, w których wzięli udział najlepsi fachowcy z branży z Polski i Europy. Zadbaliśmy także o bogatą ofertę szkoleń i seminariów. Ale przede wszystkim zgromadziliśmy najważniejsze firmy oferujące maszyny i surowce dla cukierników, piekarzy, lodziarzy ale też właścicieli kawiarni, restauracji oraz wszelkich innych obiektów, w których serwuje się „coś słodkiego”.

Do udziału w przyszłorocznych targach zapraszamy wszystkie firmy, dla których rynek cukierni, lodziarni jest ważny. Gwarantujemy, że nasze targi odwiedzą najlepsi cukiernicy, lodziarze, piekarze i restauratorzy z całej Polski. Jeśli Państwa firma chce dotrzeć do nich ze swoją ofertą, powinna pojawić się na Expo Sweet 2019.

Kto był na Expo Sweet, ten wie, że trzeba tu wrócić, a kto jeszcze nie był, niech obejrzy galerie zdjęć i filmów z poprzednich edycji, a na pewno przekona się, że warto tu przyjechać.

https://www.youtube.com/channel/UCvrT9DlAPM57ATGvRRFcWtg/videos

https://www.facebook.com/Expo-Sweet-402783126476493

https://www.instagram.com/exposweet/

Program targów

Poniżej przedstawiamy ogólny program na rok 2019, zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej, gdyż dokładniejszy program ukazywać się będzie w najbliższych dniach.

2019:
17.02.2019 r. Mistrzostwa Polski w Dekoracji Tortów
18.02.2019 r. IX Lodziarskie Mistrzostwa Polski
19.02.2019 r. Mistrzostwa Polski w Przygotowaniu Deseru
20.02.2019 r. Mistrzostwa Polski Uczniów Szkół Cukierniczych
17-20.02.2019 r. Otwarty Konkurs Dekoracji Cukierniczych

Szczegóły

Start:
17 lutego
Koniec:
20 lutego
Strona internetowa:
exposweet.pl