Cart-Pack: Ekologicznie zapakowani!

7 lipca 2021 ABC Aktualności
Cart-Pack: Ekologicznie zapakowani!

Od dobrych kilku lat możemy zaobserwować wzrost zainteresowania wszystkimi produktami, które wpisują si w trend ekologiczny. Zarówno ze względu na dyrektywy Unii Europejskiej jak i na coraz większą świadomość konsumentów producenci prześcigają się w tworzeniu wyrobów, które są: “eko” i “bio”. Mamy więc kremy ekologiczne, żywność ekologiczną (w tym jajka “od szczęśliwych kur”), a od kilku tygodni w telewizji jeden z wiodących Banków chwali się kartą bankomatową z tworzywa ekologicznego.

cart-pack logo

I o ile można się zastanawiać na ile owa karta faktycznie jest “ekologiczna” – w końcu nikt z użytkowników nie będzie mógł sprawdzić jej składu – o tyle bez kłopotu – bo wizualnie – można stwierdzić, że Firma Cart-Pack faktycznie produkuje wyroby eko. Powstają one bowiem z tektury falistej – materiału w pełni biodegradowalnego i – co się z tym wiąże – ekologicznego.

Warto także zauważyć, że w produkcji wykorzystywane są także surowce wtórne, pochodzące z recyklingu.

Firma posiada również certyfikat FSC, który daje pewność iż surowce ,z których produkowane są kartony, są z certyfikowanych lasów. Firma Cart-Pack Spółka Jawna J.p.M. Gniteccy od 16 lat działa na rynku polskim zajmując się produkcją i dostarczaniem kompleksowych rozwiązań dla każdego, kto potrzebuje opakowań.

Jak zaświadczają liczni zadowoleni Klienci kartony, które są produkowane w Firmie mieszczącej się w Taborze Wielkim (na pograniczu trzech województw: dolnośląskiego, łódzkiego i opolskiego) wyróżnia wysoka jakość, staranność wykonania oraz- co ważne – wytrzymałość. Każdemu przecież zależy by jego towar był zapakowany starannie w karton, który wytrzyma wagę produktu oraz drogę.

Dostosowując się do potrzeb Odbiorców Cart-Pack produkuje kartonowe opakowania zarówno w pojedynczych egzemplarzach jak i w wielotysięcznych seriach. Aby ułatwić kontakt z firmą powstał także sklep internetowy kartony24h.com – co zwiększyło dostęp do produktów.

Przeglądając propozycje Cart-Pack’a znajdziemy: kartony klapowe, zszywane lub sklejane; pudła wielkogabarytowe na palety euro; tekturowe opakowania jednostkowe, małe i średnie pudełka fasonowe na bazie form wg życzenia Klienta; jednorazowe palety tekturowe; a także – z myślą o najmłodszych – domki tekturowe, które można kolorować.

A jeśli chcemy się przekonać czy wybrane przez nas pudełka są odpowiednie wystarczy zaprosić do współpracy testera. Kota. Jak bowiem wiadomo każdy kot kocha – wręcz uwielbia – kartony! Każde kartony: małe (tak małe, że ledwo mieszczą się łapki), średnie (wchodzi cały kot) i duże (koci tester ma jeszcze miejsce). Bo karton to: doskonała kryjówka, świetne miejsce do spania, super sprzęt do uprawiania saneczkarstwa i …wielu innych sportów.

I choć zapewne Firma Cart-Pack nie produkuje swoich wyrobów z myślą o kocich potrzebach, to jedno jest pewne – jeśli wytrzymują szaleńcze pomysły mruczących inspektorów – to wytrzymają wszystko.

Tak więc warto zajrzeć na stronę kartony24h.com, przejrzeć produkty i znaleźć coś dla siebie.

Zachęcamy wszystkich do skorzystania z oferty.
Bądźmy eko!

Redakacja

abc-restauracji.pl/artykuly/
kartony24h.com