Portal dedykowany obiektom gastronomicznym i hotelowym

Firma

PPHU „POLSMAK” SC

Miasto

39-200 Dębica

Ulica Kraszewskiego 82
WWW

www.polsmakcarumo.pl

Telefon

+48 14 670 30 88   +48 14 676 50 33

Mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
   

 
Oferta

 

polsmakduze
Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowo – Usługowe „POLSMAK” S.C. jest producentem przypraw i środków funkcjonalnych dla przemysłu spożywczego. Firma powstała 1 sierpnia 2003 roku, jako spółka cywilna z kapitałem wyłącznie polskim. Markę swoją budujemy w oparciu o stałą powtarzalność i wysoką jakość produkowanych przypraw i środków. Spółka dba o rzetelne rozpoznanie potrzeb klientów, co owocuje wprowadzaniem nowych produktów. Pracownicy firmy służą swoim doświadczeniem technologiczno – produkcyjnym jako doradcy w zakładach przemysłu spożywczego, aby dzięki naszej pomocy zakład osiągnął pożądany efekt ekonomiczny. W skład firmy wchodzą 4 wydziały:


1 – Wydział Produkcji
2 – Wydział Technologii i Kontroli Jakości
3 – Wydział Logistyki i Transportu
4 – Wydział Technologiczno – Wdrożeniowy

 

c

 

Oferta firmy z roku na rok jest powiększana o szereg różnorodnych kompozycji przypraw i środków funkcjonalnych. Firma nasza na bieżąco wprowadza nowe technologie oraz ciągle udoskonala linie produkcyjne. Posiadamy laboratorium technologiczne, w którym kontrolujemy walory użytkowe mieszanek przyprawowych i środków funkcjonalnych. W trosce o jakość oferowanych wyrobów oraz ich bezpieczeństwo zdrowotne firma wdrożyła system i posiada certyfikat jakości BRC.

Oferowane produkty

- Przyprawy i środki do przetwórstwa mięsa
- Przyprawy grillowe
- Marynaty do mięs
- Przyprawy do potraw

Portal dla obiektów gastronomicznych i hotelowych

Dzięki Abc-restauracji.pl dowiesz się jak osiągnąć karierę w branży HoReCa. Artykuły podpowiadają jak doskonalić kadrę menedżerską, dobierać odpowiednich pracowników i poprawnie prowadzić własną restaurację. Nieodzownym elementem prowadzenia każdego biznesu jest także zaopatrzenie i dostawa, o których często wspominamy na łamach portalu.

Zachęcamy do zapoznania się z aktualnym katalogiem, w którym znajdują się między innymi artykuły na temat branży HoReCa oraz informacje na temat dostawy i zaopatrzenia restauracji, barów i hoteli. Każdego roku organizowane są także liczne targi, do których czas odliczany jest na zegarze powyżej.

ABC Restauracji poprzednie wydania

Listopad2017
Pazdziernik2017
Wrzesien2017
Sierpien
Sierpien 2017
czerwiec-2017
Lato 2017
Marzec-2017
luty 2017