Portal dedykowany obiektom gastronomicznym i hotelowym

Firma

Private Label Tissue sp. z o.o.

Miasto

96-200 Rawa Mazowiecka

Ulica Mszczonowska 36
WWW

www.pltissue.pl

Telefon

+48 46 811 58 91

Mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
   

 
Oferta

Firma Private Label Tissue sp. z o.o. istnieje na rynku od 2011 roku. zajmujemy się produkcją, oraz dystrybucją artykułów higienicznych. Wieloletnie doświadczenie naszego zespołu w branży tissue, oraz współpraca z najlepszymi dostawcami pozwala nam oferować produkty wysokiej jakości w szerokim asortymencie z kompleksową obsługą. Prężnie rozwijamy się, podnosimy kwalifikacje, rozbudowujemy park maszyn i doskonalimy produkcję, aby sprostać najwyższym oczekiwaniom naszych klientów. Jesteśmy innowacyjni, stale poszukujemy nowych rozwiązań produktowych, analizujemy trendy rynku europejskiego, skutecznie konkurujemy z innymi markami na rynku artykułów higienicznych. Nasza oferta ukierunkowana jest na potrzeby klientów indywidualnych, rynek tradycyjny, oraz produkcję marek własnych. Nasze produkty dostępne są w licznych sieciach handlowych, jak i lokalnych sklepach na terenie całego kraju. Produkty profesjonalne AFH (Away From Home) można spotkać w wielu instytucjach, punktach usługowych i w sektorze HoReCa.

 

q

 

Portal dla obiektów gastronomicznych i hotelowych

Dzięki Abc-restauracji.pl dowiesz się jak osiągnąć karierę w branży HoReCa. Artykuły podpowiadają jak doskonalić kadrę menedżerską, dobierać odpowiednich pracowników i poprawnie prowadzić własną restaurację. Nieodzownym elementem prowadzenia każdego biznesu jest także zaopatrzenie i dostawa, o których często wspominamy na łamach portalu.

Zachęcamy do zapoznania się z aktualnym katalogiem, w którym znajdują się między innymi artykuły na temat branży HoReCa oraz informacje na temat dostawy i zaopatrzenia restauracji, barów i hoteli. Każdego roku organizowane są także liczne targi, do których czas odliczany jest na zegarze powyżej.

ABC Restauracji poprzednie wydania

Listopad2017
Pazdziernik2017
Wrzesien2017
Sierpien
Sierpien 2017
czerwiec-2017
Lato 2017
Marzec-2017
luty 2017