Portal dedykowany obiektom gastronomicznym i hotelowym

Firma

CDN Spółka z o.o.

Miasto

52-437 Wrocław

Ulica ul. Balzaka 91/2
WWW

www.bhcdn.pl

Telefon

71 364-55-49

Mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
   

 
Oferta

Firma Biuro Handlowe CDN powstało w roku 2001. Wcześniej przez wiele lat byłam związana zawodowo z branżą cukierniczą. Z wykształcenia jestem technologiem spożywczym i kilka produktów, które mają renomowaną pozycję na rynku polskim i europejskim powstały przy moim współudziale. Od początku swojej działalności współpracuję ze Stowarzyszeniem Cukierników, Karmelarzy i Lodziarzy wspierając coroczne turnieje na najlepszego ucznia w zawodzie cukiernik. Misją firmy CDN jest by polski cukiernik, lodziarz, gastronom miał dostęp do surowców, które odpowiadają najnowszym trendom światowej produkcji cukierniczej i lodziarskiej. Główny nacisk kładziemy na to, aby produkty, które sprzedajemy były najwyższej jakości, wyróżniały się swoją oryginalnością, a przede wszystkim miały cechy zdrowego, naturalnego produktu. Nasza główna działalność to przede wszystkim sprzedaż czekolady , które kupujemy od najlepszych europejskich producentów. Dzięki współpracy z technologami naszych dostawców szkolimy naszych klientów ale również nasz personel. Jesteśmy po to, aby jak najlepiej spełniać oczekiwania naszych klientów. W lutym 2013 roku nasza firma przekształciła się w CDN Spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością Serdecznie zapraszamy do współpracy

Czesława Dzimira - Gawin - właściciel

Produkty

-czekolady

-polewy

-gofry

-owoce

-żele

-stabilizatory do śmietany

-masy cukrowe

-marcepany

-pasty smakowe

-mieszanki cukierniczne

-smaki i kolory

-bakalie

-dekoracje

 

cdn

Portal dla obiektów gastronomicznych i hotelowych

Dzięki Abc-restauracji.pl dowiesz się jak osiągnąć karierę w branży HoReCa. Artykuły podpowiadają jak doskonalić kadrę menedżerską, dobierać odpowiednich pracowników i poprawnie prowadzić własną restaurację. Nieodzownym elementem prowadzenia każdego biznesu jest także zaopatrzenie i dostawa, o których często wspominamy na łamach portalu.

Zachęcamy do zapoznania się z aktualnym katalogiem, w którym znajdują się między innymi artykuły na temat branży HoReCa oraz informacje na temat dostawy i zaopatrzenia restauracji, barów i hoteli. Każdego roku organizowane są także liczne targi, do których czas odliczany jest na zegarze powyżej.

ABC Restauracji poprzednie wydania

Listopad2017
Pazdziernik2017
Wrzesien2017
Sierpien
Sierpien 2017
czerwiec-2017
Lato 2017
Marzec-2017
luty 2017