Portal dedykowany obiektom gastronomicznym i hotelowym

 Firma

Poznańska Gastronomia

Siedziba

ul. Koronkarska 5 Poznań 61-005

WWW www.poznanskagastronomia.pl
E-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Telefon

+48 781 777 210

   
   

 

O firmie

Kim jesteśmy

 

Poznańska Gastronomia to specjalizujący się w sprzedaży mięsa dostawca na potrzeby sektora HoReCa i szerzej rozumianego rynku gastronomicznego w Poznaniu i jego okolicach. Naszą misją jest budowanie z naszymi klientami i partnerami stałych relacji poprzez terminowość, zaufanie i jakość oferowanych przez nas produktów.  Do szerokiej gamy naszych produktów należą m.in. mięso wieprzowe, mięso wołowe, drób, dziczyzna, cielęcina, ryby i wędliny, ale także i grzyby czy nabiał; swoją ofertę poszerzamy i dostosowujemy do potrzeb naszych klientów. Jako zespół z korzeniami na rynku krajowym, pozyskane przez wiele lat doświadczenie i wiedzę dziś wykorzystujemy na lokalnym rynku poznańskim, nastawiając się na dynamiczny rozwój, sukcesywne polepszanie jakości naszych usług i rozbudowę bazy zadowolonych ze współpracy z nami klientów.


Niezależni


Jako niezależny dostawca lokalny z dużym doświadczeniem na rynku krajowym, łączymy praktyki zawodowe zapożyczone od najlepszych dostawców w Polsce ze wszystkimi korzyściami, jakie daje możliwość skupienia się na naszych klientach z Poznania i okolic.

 

y

 

Jesteśmy Niezawodni


Doskonale rozumiemy, jak ważne dla sektora HoReCa są sprawne i rzetelne dostawy. Zatrudniamy handlowców i dostawców z wieloletnim doświadczeniem, stawiając sobie za cel budowanie z naszymi kontrahentami atmosfery wzajemnego zaufania i stałej, obustronnie owocnej współpracy.

z


Jesteśmy Konkurencyjni


Ceny usług i produktów nieprzerwanie pozostają jednym z najczęściej cytowanych oczekiwań polskich konsumentów korzystających z usług sektora gastronomicznego. Dokładamy wszelkich starań, by oferując Państwu szeroką gamę wysokiej jakości produktów, jednocześnie sprostać wyzwaniom, jakie stawiają przed Państwem warunki rynku i oczekiwania Państwa klientów.

 

x

 

Oferta/Produkty

-mięso wieprzowe
-mięso wołowe
-drób
-cielęcina
-jagnięcina
-dziczyzna mrożona
-wędliny z dziczyzny
-królik
-ryby
-wędliny
-grzyby mrożone
-nabiał
-tłuszcze

Portal dla obiektów gastronomicznych i hotelowych

Dzięki Abc-restauracji.pl dowiesz się jak osiągnąć karierę w branży HoReCa. Artykuły podpowiadają jak doskonalić kadrę menedżerską, dobierać odpowiednich pracowników i poprawnie prowadzić własną restaurację. Nieodzownym elementem prowadzenia każdego biznesu jest także zaopatrzenie i dostawa, o których często wspominamy na łamach portalu.

Zachęcamy do zapoznania się z aktualnym katalogiem, w którym znajdują się między innymi artykuły na temat branży HoReCa oraz informacje na temat dostawy i zaopatrzenia restauracji, barów i hoteli. Każdego roku organizowane są także liczne targi, do których czas odliczany jest na zegarze powyżej.

ABC Restauracji poprzednie wydania

Listopad2017
Pazdziernik2017
Wrzesien2017
Sierpien
Sierpien 2017
czerwiec-2017
Lato 2017
Marzec-2017
luty 2017