Portal dedykowany obiektom gastronomicznym i hotelowym

Firma

Tajskie Lody – Lynx & Wasp

Miasto

82-300 Elbląg

Ulica ul. Brzeska 34/10
WWW

www.tajskielody.com

Telefon

789 101 077

Mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
   

 
Oferta

foto1

 

Bez sztucznych dodatków, konserwantów i polepszaczy. Rolowane lody tajskie są smaczne, zdrowe dla dorosłych i dla dzieci. Niezwykłość pomysłu produkcji lodów tajskich polega na tym, że klient widzi, jak są przygotowywane. A najważniejsze, że do tajskich lodów bazę (np. banan, kiwi, truskawka, Kit Kat, Kinder Bueno, Nutella), dekorację (np. jagoda, truskawka, Oreo, Magic Stars, różnego rodzaju pianki) oraz polewy (np. czekoladowa, toffi, truskawkowa) wybiera spośród dostępnych i zawsze świeżych produktów sam klient. W lodziarniach Lynx&Wasp z Trójmiasta w ciągu zaledwie dwóch minut na zmrożonej płycie powstają z pomocą specjalnej szpachelki efektowne rurki z wybranymi przez klienta mrożonymi słodkościami, owocami i innymi dodatkami. Sprzedaż pysznych tajskich lodów w rolce to dobry sposób na życie. Sopocka firma Lynx&Wasp wprowadziła program współpracy w formie franczyzy z osobami chętnymi do prowadzenia lodziarni, również w mobilnych budkach z rolowanymi lodami.


Lody rolowane pomysłem na biznes!

 

Przepyszne i zawsze przygotowywane ze świeżych produktów tajskie lody rolowane to dziś nie tylko frajda dla klienta, który cały proces produkcji widzi na własne oczy, ale również świetny sposób na własny biznes. Firma Lynx&Wasp z Sopotu, która jest jednym z liderów tajskiej lodowej branży, uruchomiła program współpracy na zasadach franczyzy dla osób, które widzą siebie jako producentów tajskich lodów w rolce. Jedynym wymogiem stawianym przez firmę Lynx&Wasp, właściciela tajskich lodziarni z Trójmiasta, są preferowane lokalizacje, w których przyszły franczyzobiorca mógłby bezproblemowo prowadzić efektywną działalność w produkcji lodów tajskich. Z pewnością optymalnymi miejscami są lokale usytuowane w centrach miast, galeriach handlowych i w typowo turystycznych ośrodkach. Wszędzie tam, gdzie panuje natężony ruch pieszych, chętnych na rolowane lody tajskie nie zabraknie, tym bardziej, że egzotyka przygotowania i doskonały smak mrożonych specjałów rodem z Tajlandii obronią się same.

1


Współpracuj z nami! Franczyza na jasnych warunkach

 

Z uwagi na znaczne zainteresowanie sprzedażą pysznych i zdrowych rolowanych tajskich lodów firma Lynx&Wasp z Trójmiasta uruchomiła program współpracy opartej o franczyzę. Jej przejrzyste warunki pozwalają na komfort partnerski dzięki umowom podpisywanym na czas nieokreślony. Istotnym warunkiem jej podpisania jest posiadanie możliwości efektywnej sprzedaży lodów tajskich w lokalu, który można zaadaptować na lodziarnię lub miejsca o dużym natężeniu ruchu pieszych, gdzie ustawia się budkę z lodami. W czasie trwania umowy franczyzy występuje jedna opłata miesięczna. Dla franczyzobiorców sopocka firma Lynx&Wasp zapewnia między innymi jasne warunki współpracy, szkolenie pracowników, materiały marketingowe, pełne wyposażenie miejsca sprzedaży i przepis na tajskie lody rolowane. Franczyza to również możliwość dostarczenia przyczep gastronomicznych, czyli mobilnych punktów wytwarzania i sprzedaży tajskich lodów w rolce.


Maszyny do lodów – sprzedaż, wynajem / dzierżawa

 

Zachowanie niesamowitych smaków i wyjątkowej struktury tajskich lodów rolowanych nie byłoby możliwe bez odpowiedniego urządzenia. W ofercie firmy Lynx&Wasp z Trójmiasta funkcjonują najwyższej jakości maszyny do produkcji tajskich lodów z dwiema niezależnymi patelniami, schowkiem oraz dziesięcioma pojemnikami na dodatki (np. ciastka lub owoce). Urządzenie do robienia lodów tajskich pozwala wyprodukować około 50-60 deserów w ciągu godziny (około 2 minuty na jedną porcję). W przypadku sprzedaży maszyny do lodów tajskich jej aktualna cena to 12 500 zł netto. Atrakcyjnym, darmowym dodatkiem do zakupu są dwie specjalne szpachelki do szatkowania i rolowania tajskich lodów. Istnieje również możliwość wynajmu maszyny do robienia lodów rolowanych na okres wakacji w cenie 800 zł netto za jeden miesiąc. Przy stałej całorocznej współpracy (franczyza) dzierżawa urządzenia do produkcji lodów tajskich zgodnie z cennikiem to koszt 300 zł miesięcznie.


Budka z lodami? Oryginalny pomysł na imprezę!

 

Oryginalna i całkowita nowość na polskim rynku, wprowadzona na terenie Trójmiasta przez firmę Lynx&Wasp z Sopotu, to rolowane lody inspirowane egzotyczną Tajlandią. O tym, że nie są to zwykłe gałkowe lody, przekonało się już wielu klientów. Tworzone na specjalnych maszynach tajskie lody rolowane kuszą swoimi niesamowitymi smakami. Tajskie lody oraz efektowny proces produkcji mrożonych delicji serwowanych z mobilnych budek Lynx&Wasp – przyczep à la food track – są świetnym uzupełnieniem dla np. letnich ogródków restauracyjnych Trójmiasta oraz lokali gastronomicznych usytuowanych nad morzem. Produkcja fascynujących wyglądem i smakiem tajskich lodów w rolce wykonywana na oczach klientów będzie niezwykle atrakcyjnym elementem firmowych imprez integracyjnych, pikników rodzinnych oraz uroczystości weselnych i komunijnych. Mobilne budki Lynx&Wasp z lodami tajskimi doskonale sprawdzą się na różnego rodzaju jarmarkach, takich jak np. Jarmark św. Dominika w Gdańsku.

2

Naszym zdaniem najlepsze lody w Trójmieście!

 

Pomimo że tajskie lody rolowane to nowość w Trójmieście, mieszkańcy Sopotu, Gdyni i Gdańska już je pokochali. Tajskie lody robione na oczach klienta i rolowane jak naleśniki z produktami najwyższej jakości są prawdziwą gratką dla amatorów egzotyki i smaków nieporównywalnych do tradycyjnych gałkowych. Lodziarnie sopockiej firmy Lynx&Wasp przeżywają autentyczne oblężenie zarówno nowych, zaciekawionych tajskimi lodami w rolce, jak i już stałych klientów, którym naturalne, mrożone smakołyki przypadły do gustu. Nie dziwi więc, że opinia klientów jest jednoznaczna: najlepsze lody można zjeść w punktach firmy Lynx&Wasp z Sopotu. Zastosowanie profesjonalnych maszyn pozwala utrzymać proces tworzenia rolowanych lodów identyczny z tajskim oryginałem. Ogromne zainteresowanie dobrymi lodami sprawiło, że nie brakuje chętnych do prowadzenia lodziarni tajskiej. Firma Lynx&Wasp z Trójmiasta przygotowała specjalnie dla nich konkretną ofertę franczyzy, która umożliwia stworzenie własnego punktu.

 

Portal dla obiektów gastronomicznych i hotelowych

Dzięki Abc-restauracji.pl dowiesz się jak osiągnąć karierę w branży HoReCa. Artykuły podpowiadają jak doskonalić kadrę menedżerską, dobierać odpowiednich pracowników i poprawnie prowadzić własną restaurację. Nieodzownym elementem prowadzenia każdego biznesu jest także zaopatrzenie i dostawa, o których często wspominamy na łamach portalu.

Zachęcamy do zapoznania się z aktualnym katalogiem, w którym znajdują się między innymi artykuły na temat branży HoReCa oraz informacje na temat dostawy i zaopatrzenia restauracji, barów i hoteli. Każdego roku organizowane są także liczne targi, do których czas odliczany jest na zegarze powyżej.

ABC Restauracji poprzednie wydania

Listopad2017
Pazdziernik2017
Wrzesien2017
Sierpien
Sierpien 2017
czerwiec-2017
Lato 2017
Marzec-2017
luty 2017